Къде в Пловдив? - 69 тема

  • 64 683
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 520
Препоръчвам лабораторията на ДКЦ "Свети Георги" или "Бодимед". На преглед ходя при д-р Едуард Тилкиян в "Каспела".

# 571
  • Мнения: 1 669
Момичета, търся апартамен под наем за лятото за две седмици през август. Кажете как да намеря нещо, което да не е 50-70 лв на ден?! Или е мисия невъзможна?

# 572
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
Момичета, Доминос отвориха ли? И правят ли доставки?

# 573
  • Пловдив
  • Мнения: 2 539
Момичета, търся апартамен под наем за лятото за две седмици през август. Кажете как да намеря нещо, което да не е 50-70 лв на ден?! Или е мисия невъзможна?

Разгледа ли airbnb?

Момичета, благодаря за съветите за колело. Ще ги проверя (без това до Асеновград - склада го знам, наистина има стотици колела/части, но аз нищо не разбирам).

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 2 444
Момичета, Доминос отвориха ли? И правят ли доставки?

Отварят днес Laughing Доставка ще има, но не в цял Пловдив.

# 575
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
Благодаря, знаеш ли в кои райони ще доставят?

# 576
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
В началото на януари ви питах за дом за възрастни и мога да се включа с малко информация.
Настаниха в Света Петка /на Асеновградско/ лицето, за което питах, и за сега всичко е наред. Мина повече от месец от постъпването там. Условията, храната, грижите ... са на добро ниво. Имало е някакъв санитарен проблем, но след като са сигнализирали, от дома веднага са предприели нужното да бъде отстранен.

Включвам се и с друга полезна информация за подмяна на шофьорската книжка.
Сутринта минах през нашето районно и ми приеха без проблем заявлението. Печатат го на място въз основа на информацията, която си имат в базата данни. Платих на терминал там - 25 лева за СУМПС и 2 лв. за талона. Носих си медицинско, като единственото, с което ме изненадаха, беше, че трябваше да направя ксерокопие за сегашната ми шофьорска книжка и талона. Прикрепиха ги към заявлението. Не ме снимаха, тъй като имам наскоро ваден друг документ за самоличност и ползваха снимката от него.
Получаването обаче ще е от КАТ и няма да си спестя ходенето до там.
Уточнявам, че не съм имала промяна в адреса и става въпрос за подновяване, а не за първоначално издаване на шофьорска.

# 577
  • Пловдив
  • Мнения: 2 444
В страницата им питаха за Тракия и отговорът е, че там няма да доставят. Предполагам, че ще са главно в центъра. Отделно може да поръчаш и само да я вземеш на място. Аз напоследък така правя от други пицарии.

`ТуиГ , странно е, че ще ходиш до КАТ. Миналата седмица приятелят ми си я взе от нашето районно.

# 578
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
Благодаря. bouquet

# 579
  • Пловдив
  • Мнения: 2 539
Не знам защо ходите до КАТ за получаване на книжките. Аз я пуснах в Районното (с другите документи) и си я получих пак оттам. Това не можело да стане, ако поръчката не е обикновена, не можеше да си сменя и талона със златен.

# 580
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И аз се учудих, но ме предупредиха, че трябва да отида там. Както и да е. Нали си знаете, че с гишето не се спори. Но пък не мога да си изкривя душата - мина бързо, усмихнато и любезно.

Моят талон също е златен, но е ваден от КАТ. Притесняваше ме дали заради това, ще ме юрнат до там за подаване на заявлението, но нямаше проблем след като веднъж вече ми е даден и не се касае за бърза поръчка и за първоначално взимане на оранжевото листче.

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Може ли да ми препоръчате добра шивачка за ушиване на дамско сако?

# 582
  • Мнения: 2 104
`ТуиГ, благодаря за информацията за дома за възрастни. Тъкмо мислех да те притеснявам на лични. Майка ми е в болница с инсулт и не знам дали и как ще се справим с гледане в къщи. Може ли малко информация на лични, ако имаш информ. за цени и предполагам зависят от състоянието.

# 583
  • Мнения: 5 609
РЕД>Собственика открит .Намерен мъжки Голдън ретривър,около Гранда,някой да го търси ?Има противопаразитна каишка.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 22 фев 2017, 23:05 от Трапезица

# 584
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Препоръчвам лабораторията на ДКЦ "Свети Георги" или "Бодимед". На преглед ходя при д-р Едуард Тилкиян в "Каспела".
Благодаря. Бодимед се оказа, че пращат микробиологиите в София. Рамус - също. Зинвест и Писанец - на място изследват. ДКЦто още не съм го проверила. Тия лаборатории хич не си вдигат телефоните  Tired

Общи условия

Активация на акаунт