Къде в Пловдив? - 69 тема

  • 64 685
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 2 444
КристалнаК, радвам се, че ти е харесал. И аз ще го посетя другия месец Simple Smile

# 616
  • Мнения: 2 588
Къде има по-голям избор от апарати за кръвно? От тези електронните.

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 41 017
До колкото знам Диди си е там.
координати дали имаш?то надали сега записва нови...ама да питам Peace

# 618
  • под тепетата
  • Мнения: 9 530
Знам , че е за здравната тема, но моля за препоръка, ако скоро ваш близък е сменял тазобедрена става. Има ли в Пловдив ортопед, от  когото сте доволни ?

# 619
  • Мнения: X
Знам , че е за здравната тема, но моля за препоръка, ако скоро ваш близък е сменял тазобедрена става. Има ли в Пловдив ортопед, от  когото сте доволни ?

Мой близък го оперираха в Еврохоспитал и операцията мина успешно. Но не знам кой е хирурга.

# 620
  • под тепетата
  • Мнения: 9 530
Благодаря, tonynette ! Ще разуча докторите там.

# 621
  • Мнения: 248
Здравейте! Искаме да отидем с приятели някъде с преспиване около Пловдив, но да има и заведение или механа, за да може вечерта да си изкараме в заведението, а на другия ден да се приберем. Още не сме решили за някоя събота и неделя ли да се организираме или за през седмицата.

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
До колкото знам Диди си е там.
координати дали имаш?то надали сега записва нови...ама да питам Peace

0896628083 Диана. Питай. Вероятно записва.

# 623
  • Мнения: 2 826
Знам , че е за здравната тема, но моля за препоръка, ако скоро ваш близък е сменял тазобедрена става. Има ли в Пловдив ортопед, от  когото сте доволни ?
Наш приятел смени през 2014 и 2015 двете стави в Каридад при д-р Бегов, но не знам дали все още работи там.

# 624
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 177
 sve_georgieva, в старосел знам, че има някакъв хотел с минерален топъл басейн и кръчма към него. Мои приятели ходиха и са много доволни. Аз лично не съм, но ми го препоръчаха

# 625
  • Мнения: 248
sve_georgieva, в старосел знам, че има някакъв хотел с минерален топъл басейн и кръчма към него. Мои приятели ходиха и са много доволни. Аз лично не съм, но ми го препоръчаха

Лоли, благодаря за отговора! bouquet А някакви координати или име поне?

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Били сме тук в Старосел. Обстановката е много приятна. Цените са по-високи отколкото ми се иска. Възползвахме се и от винения тур, който предлагат. На мен ми беше интересно.

# 627
  • Пловдив
  • Мнения: 2 444
Аз препоръчвам готвача в горния комплекс. От години се знаем и е много добър в работата си Peace

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
Аз препоръчвам "Беркут" в Брестник. Често пускат и ваучери в Гработо.

http://hotel-berkut.eu/

https://grabo.bg/places/spa-kompleks-berkut/deals?affid=17290

Аз пак с моите прежди. В понеделник половиния клас не са носели и са изработвали някаква картонена основа, на която щели да тъкат, но за тази седмица вече ще ни трябва. Къде се продава, аз знам само магазина до дома на младоженците, някъде другаде дали се предлага?

# 629
  • Мнения: 4 159
Аз пак с моите прежди. В понеделник половиния клас не са носели и са изработвали някаква картонена основа, на която щели да тъкат, но за тази седмица вече ще ни трябва. Къде се продава, аз знам само магазина до дома на младоженците, някъде другаде дали се предлага?
Аз взех от бижуленда /втори етаж форум тракия/
взех бяла и червена за мартеници, но имаше всякакви цветове

Общи условия

Активация на акаунт