Сънища с починали роднини по време на бременност

  • 2 496
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен,

Бременна съм в 8 месец и вчера ми беше baby shower-a. Чакам момиченце.

Снощи сънувах странен сън и се изплаших. Сънувах баба ми и наша съсъдка, и двете починали, че идват и ми водят едно русо детенце с тъмни очички и ми казат- айде досега ние я гледахме, сега ти я водим. Аз взех да й се радвам и кавам, че руса коса и тъмни очи ми е любимата комбинация. Но после аз трябваше да замина някаде и оставих момиченцето с тях, не дойде с мен.

По принцип често сънувам починали роднини и винаги ми е много хубаво. Не се събудих с лошо чуство от снощния сън, но все пак ми е притеснено...

Някои имал ли е подобен сън?

Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 20:12 от AnMary

# 1
  • Варна
  • Мнения: 25 283
Според мен, ако изобщо трябва да се тълкува някак може да означава, че още не и е времето да се роди, нали си в 8-ми месец. А те я закрилят и пазят.

# 2
  • Мнения: 2 496
Според мен, е важно чувството, с което си била след съня.След като не ти е гадно,тъжно и т.н,всичко ще бъде наред,не се стресирай.Пожелавам ти успешно раждане и щастливо майчинство.

# 3
  • Мнения: 1 701
Според мен бебето ще се роди около датата ти или с около 1-2 седмици по-рано. Но няма да подрани примерно осмаче.
Иначе сънят е на късмет и не трябва да се притесняваш въобще.

Е няма обаче такива луди сънища като през бремеността.
Направо хормоните бушуват без прекъсване.

# 4
  • Мнения: 2
Искрено Ви благодаря за отговорите!
Честно казано се чувствам някакси по-спокойна през последната седмица. Чакаме бебка с нетърпение, колкото и да ме е страх от раждането.

Общи условия

Активация на акаунт