бодежи в сърдечната област

  • 50 207
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз имам подобни оплаквания, но не бих ги описала като бодежи, а като силна болка. Говорила съм с кардиолози, много пъти са ми правили ЕЕГ- нищо притеснително Peace

# 16
  • Мнения: 2 180
Е,как улучих темата.....
От 3 дни и аз съм с много силни бодежи.Случвало ми се е като по-малка,но за кратко.Не мога да си поема дълбоко въздух и ме пристяга.Правили са ми кардиограма преди много години и беше наред,но предвид това че в рода ни всички са със ИБС и др. сърдечни болести се плаша.
Не мога обаче да спра кафето-ставам като парцал,даже сега отивам да си направя едно силно,че ме замота главата като не пия до час след като се събудя. ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 255
И аз честичко получавам подобни "бодежи" от преумора или стрес - помага ми капки - мента, глог и валериан  Joy в много краен случай едно валидолче  newsm78

# 18
  • Мнения: 529
Много благодаря на всички  Hug
в началото пробвах с валидол, че ми бяха свършили мента глог и валериан хапчета. днес се заредих и веднага почувствах облекчение.
джини, и при мен без кафе е ужас, предвид будуването ми, но пробвай непременно да го спреш един-два дни само. за ободряване пий някакви комбинирани витамини.
довечера ще пробвам и разстривките със спирт и ще пиша, може пък да е полезно за другите
моя добра приятелка също каза, че продължителността може да се дължи и на допълнителната пролетна умора, затова ме посъветва да пия и витамини
уф....

# 19
  • София
  • Мнения: 39 770
Гал навремето и на мен ми даваха валидол. Хубаво е все пак да си направиш едно екг.

# 20
  • Мнения: 334
И аз съм така от няколко дена.Болката която изпитвам е и в гърдите и гърба ,а когато вечер легна не мога да си поема въздух.Страхувам се да взимам успокоителни, тъй като преди 5 години едвам се отървах от тях.Бях станала зависима и неможех да заспя без лексотан. Cry
Ох, стреса си казва думата.
Според мен всичко е на нервна почва.

Общи условия

Активация на акаунт