Сватба 2017 II част

  • 53 230
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 416
Да ви се оплача, а и за инфо - нашият специален ден е в неделя, запазихме ресторанта, та днес отидохме да запазим ритуалната, от там ни казаха, че в неделя работела само една зала  newsm78 или по-точно работи на Леге сутринта до обяд и на Витошка от обяд...Доста съм изумена, смятах че в неделя се правят доста сватби, как може в София да работи само една зала?  Thinking и това разбира се не оставя голям избор за 'график'...особено за по-късни записвания (ние сме чак септември)..
Ами всъщност не е предпочитан ден,защото следващия ден е понеделник и е първият работен ден!Повечето неделни сватби са дневни.Относно това,че работят две зали...Аз също съм изненадана!
Иначе мога да ти кажа,че залата на Леге е чудесна.Водещата на ритуала също.Ние бяхме там и сме много доволни.Отделен е въпросът дали часът и мястото ви устройват.

# 721
  • Мнения: 7 065
Зависи Simple Smile нашата сватба също ще бъде в неделя, но понеделникът е почивен ден, заради промените в КТ.  А и според църковните канони, денят за венчавка е неделя.
Скрит текст:
"cпоpед православната традиция съботният ден е отреден да почит към мъртвите"
Друг въпрос е кой го спазва..

# 722
  • София
  • Мнения: 23 168
Ние си бяхме събота. Пътуваха хора от прекалено много места и нямаше как.  Simple Smile

Радвам се, че ви харесаха поканите.  Hug Ами като съм почнала да ви покажа и тези за кръщенето.  Laughing
А да ви питам понеже вече съм забравила аз как процедирах.  Laughing За двойките, които не живеят заедно една покана ли ще давате или две.  Thinking

Много ме изненада това за залите в София, че работели само 2 неделя. Ние сме били неделя на сватба точно на залата във Витоша, но не знаех, че това така или иначе е бил единственият вариант.  Grinning

# 723
  • Мнения: 93
Зависи Simple Smile нашата сватба също ще бъде в неделя, но понеделникът е почивен ден, заради промените в КТ.  А и според църковните канони, денят за венчавка е неделя.
Скрит текст:
"cпоpед православната традиция съботният ден е отреден да почит към мъртвите"
Друг въпрос е кой го спазва..
Да, ние за това и решихме в неделя - като ще правим църковен брак да е както си трябва  Peace пък да му мислят работещите  Laughing Ние запазихме за Витошка, защото на Леге имаше само ранни часове...

# 724
  • Мнения: 7 065
Ех, че готина рокличка smile3531
Ние преди да заживеем заедно, сме получавали по една покана за двамата.

# 725
  • София
  • Мнения: 23 168
Ех, че готина рокличка smile3531
Ние преди да заживеем заедно, сме получавали по една покана за двамата.

Мерси.  Hug

# 726
  • Мнения: 1 336
И аз мисля да даваме по една покана, все пак са двойка Grinning

# 727
  • София
  • Мнения: 23 168
Да, много е логично, ама за момент се замислих...  hahaha

# 728
  • Мнения: 437
Beloved Summer на мен ми харесаха вторите.
Ето и още едни, които аз много харесах:
Ние рязко напреднахме - имаме костюм и всичко за младоженеца и за малките шафери, пръстени, поръчах си роклята от Асеновград  Heart Eyesнаправихме късметчетата, уредихме чашите - остава още малко по украсите да поработим и някак нещата се изпълняват вече

# 729
  • Мнения: 955
Ариел, всъщност и аз тези харесах, просто не намерих правилния линк Simple Smile Много са готини ако могат да ни направят нашия цвят, направо ги поръчвам

Вие как така изведнъж напреднахте? Simple Smile Ние изведнъж зациклихме  Laughing

# 730
  • Мнения: 437
Бяхме много зациклили, но не остава много време и сега явно сме се активизирали вече!
В Събота с приятелки правихме късметите и бутониерите, а мъжа ми ходил за костюм и пръстени и там имали размерите ни и веднага ги е взел. С костюма е купил и малки костюми за шаферите. А аз във вторник бях в Асеновград и след цял ден обикаляне накрая поръчах рокля и чаши.

# 731
  • София
  • Мнения: 23 168
Ариел кога ще е вашата сватба?  Simple Smile

# 732
  • Мнения: 437
На 28.04. - в асеновград са извадили абитуриентските тоалети и в 80% от магазините ми обясняваха да отида април - тогава вадели всичко за булки и имало голям избор, ама аз нямам време дотогава да ги чакам  Laughing

# 733
  • София
  • Мнения: 23 168
На 28.04. - в асеновград са извадили абитуриентските тоалети и в 80% от магазините ми обясняваха да отида април - тогава вадели всичко за булки и имало голям избор, ама аз нямам време дотогава да ги чакам  Laughing

Много ясно и аз не бих чакала последния момент.  Laughing

# 734
  • София
  • Мнения: 59
Аз ходих в Асеновград януари месец и имаше рокли. Даже си и купих Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт