Обичате ли да издокарвате децата си?

  • 3 131
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 533
Едва ли има майка, която не обича да издокарва детето си. Аз също много обичам да я издокарвам, да и правя прически, да купувам фибички, ластичета и други Барбенски аксесоарчета. Чак всеки ден нови дрехи не купувам, но като цяло често купувам дрешки. На градина ходи всеки ден с различни дрехи, но като се пребере в къщи винаги се преоблича с "домашни" дрехи, които са чисти и спретнати, а също като излиза да кара тротинетка или колело около блока е с други дрехи и обувки.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
вече забравих времето, когато аз съм ги обличала! радвам се обаче, че са научили основното:
- преобличане след прибиране от игра (в този смисъл всички имаме "домашни" дрехи)
- мръсните дрехи незабавно отиват в коша за пране

не, не им купувам нови дрехи всеки ден, понякога минава и повече от месец между две нови дрехи. задължително е обаче да са изпрани и изгладени, както и подбрани по стил и цвят. у дома всички сме капризни по отношение на спретнатостта.

# 17
  • Мнения: 27 524
Понякога, но не всеки ден. Като ми е кеф му обличам нещо по така, но това обикновено не са много удобни и всекиденвни дрехи  Crazy

# 18
  • Мнения: 7 474
Контим се всеки ден, прически, панделки и фибички колкото щеш. 4470 babydust7 reverance

# 19
  • Мнения: 2 006
Обаичам дъщеря ми да изглежда добре-винаги гледам да съчетавам цветове и материи-не купувам всеки ден дрехи, но винаги е чиста и изгладена Simple Smile
Позволявам и да се въргаля по земята,да играе в пясъка и изобщо не се кахъря, че ще се изцапа Simple Smileа, първата работа като се приберем вкъщи е да се преоблече и измие Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
 Разбира се, че всяка майка обича детето да е добре облечено.
 Е, всеки ден нови дрехи-не, но пък винаги са чисти, цветово изпипани и спретнати(много мразя някой да ходи развлечен).

Обаче в странието си да кипря дъщерята, да правим прически, да изглежда добре и да свиква, че навън се играе с едни дрехи, а вътре с други, знаете ли какво  стана- сега е толкова суетна , една малка фръцла, която ме докарва понякога до лудост като не иска да облече нещо защото не е красива с него или не си отивало с другото или нямала подходяща прическа и т.н.
Баща ми сега по празниците ме посъветва да я ангажираме с  повече работа(т.е. да си я натоварим с определени задължения вкъщи), защото седяла само пред огледалото ooooh!

# 21
  • Мнения: 4 406
носете си новите дрехи момчета...
всяка майка обича да издокара детето- себе си- таткото, не задължително в тази последователност.
като се има предвид, че се носят макс. 2 сезона- защо да пазя дрехите за нови?
обичам да купувам дрехи на детето, но повече обичам сама да му шия- така стават уникати.

# 22
  • Мнения: 3 211
Обаче в странието си да кипря дъщерята, да правим прически, да изглежда добре и да свиква, че навън се играе с едни дрехи, а вътре с други, знаете ли какво  стана- сега е толкова суетна , една малка фръцла, която ме докарва понякога до лудост като не иска да облече нещо защото не е красива с него или не си отивало с другото или нямала подходяща прическа и т.н.
И моята принцеса е така.
Винаги потника и гащите са в тон с роклята, блузата и чорапогащника. Много обича поли и рокли, дори и през зимата. Прически измисляме всеки ден различни, естествено фибите, ластиците и диадемите са в тон с дрехите.

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Обичам, ама тя не обича. Даже преди време ми беше казала да не й "покувам" дрехи, щото си имала. А за косата....това ми е болна тема. Среша я и след 5мин. е рошава, та рошава.

# 24
  • Мнения: 8 917
Та това ми е въпроса - Аз например умирам от удоволствие да издокарвам децата си .Малката всеки ден е с нови дрешки и много обичам да и купувам нови неща .Никога не я обличам в стари и захабени дрехи дори и в къщи ,даже нямаме такова понятие/при нея/,като къщни дрехи.Рокли и поли необича да носи но много и отиват и аз настоявам ,след това и тя се кефи.

При вас как е?



Разбира се smile3521 Откакто се е родила не съм издокарвала себе си така, както нея - просто ми е кеф Mr. Green Тръгна по магазините и вместо да гледам за себе си, се зазяпвам в бебешки-детски неща  и не мога да се стърпя Mr. Green

# 25
  • Мнения: 369
Какото са казали по нагоре наистина няма майка която да не обича да кипри детето си  newsm78 друг е въпроса наистина дали има тази възможност като твоята всеки ден с нови дрешки  Crazyтова не го разбирам .Всеки ден е с различни то се знае защото едно излизане на вън и вече нестават за повторно обличане отиват за пране ooooh! . И задължително си имаме дрехи за вкъщи и дрехи за разходка. Живеем в къща имаме двор , сега като е по кално  е немислимо да я издокарам с по нови дрешки на вън  за 10 минути нищо нестава от тях, цялата е кална. А немога и неискам  постоянно да и казвам не сядай тук непипай това че ще се нацапаш Naughty
За прически и фибки неможе и дума да става , тя недава да я среша камо ли да и сложа фиба Sick иначе имаме много като си купиме някоя дрешка си купуваме и фибки в тон с тях .

# 26
  • Мнения: 1 878
Ооооо ДА! Затова ме е яд на липсата на разнообразие при мъжките дрехи  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 6 390
Не вярвам да има майка, която не обича да "кипри" детето си. Друг е въпроса, колко от нас могат да си позволят да купуват постоянно скъпи дрешки, а съвсем друга тема е от какъв зор. Важно е детето да е спретнато и чисто. Дори да не е с бутикови "фешън" парцалки, детенцето може да изглежда прекрасно, просто защото е детенце!
Аз не мога да купувам всеки ден дрешки, а и да можех, надали щях да го правя. Предпочитам да инвестирам в нещо далеч по-забавно и интересно за детето - играчки, книжки, забавления... На тази възраст, момиченцето ми още не се вълнува, ама хич, от това с какво е облечена. Важното е веселба да става! Щом иска да се маца в пясъка - да се маца, щом иска да джвака в локвите - да джвака! Нали знаете лафа: "Има два типа деца - едните са чисти, а другите щастливи!".И да, носи домашни дрехи. Смятам за нехигиенично с дрехите, с които се е пързаляла или играла в пясъка, да седи по диваните или в леглото (където стои по голо дупе или по пижама).

newsm10 smile3501
i moiata dasteria e ot stastlivite  Wink Laughing

# 28
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Бе как всеки ден с нови дрехи, буквално ли? Shocked Че 'старите' вечер какво ги правите, да не са за еднократна употреба?
Ако под нови имаш предвид различни всеки ден, да - нормално, то няма как да бъде по друг начин. Дали обичам да я контя... не бих се изразила така. Здрави, чисти/поне на излизане от нас/ и изгладени дрехи, неин размер, подходящи както една с друга така и с мястото и времето по които ги носи. Това е.

# 29
  • Мнения: 2 818
Предполагам, че под нови дрехи имаш предвид чисти, а не чисто нови, нали? (Ами лятото е всеки ден с нови, а зимата не е, а и не виждам смисъл един пуловер да го сменям всеки ден, например, при положение че не го лекьоса)
Да обичам да я издокарвам Flutter Но ми е по-важно да се чувства тя добре, а и дрехите да са носещи на малтретиране...

Общи условия

Активация на акаунт