Обичате ли да издокарвате децата си?

  • 3 155
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 670
Да, естествено ми харесва когато и аз и детето сме добре облечени, спретнати или както казвате "издокарани". Винаги нося със себе си още един комплект с дрешки на беба. Обичам когато двете сме в облечени в тон.

# 46
  • Мнения: 680
Че кой не обича?Гледам винаги да го обличам като го голям-по мъжкарски! Laughing

# 47
  • Мнения: 369
Дияна сама решава какво да облече

Ау и мойта маймунка от известно време проявява капризи относно дрехите . Като каже някоя блуза не и харесва немога да я разобедя ooooh! , но вкрайна сметка я оставям някой път да си избере сама дрехите. И тя следи дали са в тон  Naughty като се почне от чорапите до горните дрешки Blush

# 48
  • Мнения: 844
И на мен ми харесва да ги обличам гъзарски, но все повече нямам финансова възможност. Не мисля, че има човек, на който не му е прятно да се облича в нови дрехи, но замислете се за хората, които не могат да си го позволят. Да, за малкия изполвам много дрехи от какакта, мога да кажа, че много рядко купувам, най-вече бельо. Успокоявам се с поговорката, че "По дрехите посрещат, по ума изпращат". Така, че гледам да инвестирам и в други ценности. Hug

# 49
  • Мнения: 23 447
Обичам разбира се да е добре облечен. Дрехите му се прилични и не се изхвърлям. Старая се обаче основно да е с чисти и изгладени дрешки, спретнат...а не толкова да са супер гъзарски и маркови. То е ясно, че чистите дрехи при две годишните са такива само максимум половин час навън, но мисля ми разбрахте мисълта Mr. Green За вкъщи има анцузи, които са му удобни за игра...
Peace

# 50
  • Мнения: 1 111
  Ееее, пак тема в която да се хвалим.
  Естествено никой няма да пише, че не си издокарва детето, сега чакам да прочета как някоя майка сутрин, обед и вечер облича чисто нови дрехи на детето си, които струват трицифрени суми.Сигурно има такива, но те едва ли ще седнат да се хвалят тук.

# 51
  • Мнения: 3 367
.......много ме развесели тая тема..ние имаме вси1ки домашни дрехи,доста стари моите , в сми от 5-6 години, 1е не раста,на децата са по-нови,но пак доста прани и 1ат=пат лекил'сани...дрехи купувам само на сезонните супер разпродажби и то за подаръци предимно,ина1е имаме приятели с деца като нашите и наследяваме от тях вси1ко..смешна гледка е дете к не може да се ка1и на пъзалка или да рови в пясъка защото ше си нацапа ла1ените обувки:)мисля 1е как обли1аме децата си говори много за това кои сме ние и какви цености имаме а да се купуват вс1ки през ден дрехи за мен не е добър тон..
за докарването-двамата имат по 2 ката по-официални дрехи к ползвам за големи поводи,ина1е да са изпрани ми е съвсемммммм достатъ1но..

# 52
  • Spain
  • Мнения: 3 752
 Мъжът ми каза 4е съм болна на тази тема .. като бе6е бебе през 2 4аса я преобли4ах . сега се поспрях малко 4е ме удря в джоба Simple Smile пък и като ходи да играе се омазва от главата до петите  . напоследък мания са ми разните му там шноли4ки и ластици ..но пък Гери не е на същото мнение и след 2 минути ве4е не са и  на главата Simple Smile

# 53
  • Мнения: 3 096
охаааа Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 534
Изобщо не се престаравам , защото тя не ми позволява .
Блуза и дънки (джинси) , а роклите и полите ей така си отлежават в шкафа .
За косата да не говорим , гоня я да я среша , а тя веднага след това с две ръце си я разрошва .
Фибичките се свалят на двайстата секунда , опашлетата издържат малко повече .
Мъжкарана ми е тя , ама те тия неща се менят , още е малка .

# 55
  • Мнения: 888
Ние понеже сме малки пък сме и дребни още не можем много да се контим, но гледаме да изглеждаме добре и най- вече чистички! Hug
Ина4е...също износваме стари дрешки и пак сме красиви, но както някой писа по-нагоре по- важното е да сме щастливи!
Да са ви здрави дечицата пък другото е на заден план!

# 56
  • Мнения: 1 639
Е издокарвам я , но предимно в удобни за нея дрехи( и чисти , разбира се  Mr. Green) .
Не искам да е красива кукла , а щастливо и жизнено дете  Sunglasses

# 57
  • Мнения: 1 107
Обичам, естествено, като си помисля само с какво са ни обличали нас по времето на комунизма  #2gunfire

# 58
  • Мнения: 1 489
Като всяка майка и аз обичам детето ми да е хубаво облечено.Дрехи всеки ден нови ми се струва някак #CrazyВажното детето да е спретнато и чисто,а не колко дрехи има.Вярно и аз купувам доста дрехи и обувки за малката,но какво да направя като ми харесват.

# 59
  • Мнения: 188
Много обичам да ги контя, кой е казал, че дрехите не правели човека Naughty правят и още как, обожавам да им купувам даже по някога се поувличам с цените Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт