Искам да кажа ... (106)_23.01-29.01

  • 69 488
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: X
Украсата я махам началото на януари. Към 4-5-ти някъде.

Мариат, голямо угощение при вас. Пържени картофи не съм яла от доста време, но много обичам. Едно, че гледам да ограничавам пърженото. Пък и ме мързи да беля, режа, пържа.. Rolling Eyes
  

# 811
  • Мнения: 4 785
Нашата кухня е икейска, взехме всичко накуп заедно с уреди, доставка и монтаж. 5-та година минава, нямам забележки.
И на мен това ми е план А.

# 812
  • Мнения: 10 634
Едно време в гладните студентски години и ограничени финанси на пъжени картофи ск карахме. Даже се събирахме с по 2-3 котлона и голямо белене, пържене. Хубави и безгрижни времена бяха. Ох, стана ми носталгично 😘

Последна редакция: сб, 28 яну 2017, 12:28 от blackcat6

# 813
  • Мнения: 6 018
Херпесите нямат нищо общо с кръвната група, много странно, че на накой би му хрумнала подобна връзка. Все едно и варицелата да засяга само определени групи  Rolling Eyes Както Даун каза, вирусът си дреме в организма и намира или не намира повод да излезе на бял свят и да се прояви. Моята кокона имаше преди два-три месеца херпес в окото - голям зор докато мине, хиляда илача пи и мазахме, всяка седмица на контрола при очен, и резултатът е, че още има поражения по оченцето - някаква следа вътре в роговицата, най-лаишки обяснено, която така и може да си остане за цял живот  Cry Хубавото е, че не съобщава за проблеми със зрението, следата се вижда само при преглед. Та така ми обясниха - може да излезне навсякъде между очите и устата, явно е въпрос на слабо място. Аз съм имала на устните, никой не е прихващал - нито тя, нито ММ, а не е като да съм странила.

Алечка, голяма сладурка си  Hug
Контеса, благодаря  bouquet То отстрани погледнато всичко минава бързо   Sunglasses И сега искам ако мога един зимен сън да заспя и да се събудя в края на третият ѝ месец, че енякакъв ад. Използвам промоцията докато все пак спи, че да се разсея малко тук. Вчера от 17 ч. до 1:20 през нощта нямаше спокойствие милото, е*ати и коликите, и чудото  ooooh! Абоколикен давам, уж са добри, защото са с ензими, топлим коремчето, гушкаме, носим...Сори, че ви дудна тук за бебешките ни неволи, спирам, то няма какво да се каже повече, явно трябва да си минем от ред. Благодаря ви за споделеното от вашия опит с тях  bouquet
За ел-уредите - според мен си е и изв. доза късмет. Ние обзавеждахме относително бюджетно, то и скъпо да купиш не е гаранция, че ще изкара повече. На хладилника и перланята имаше удължена гаранция - 10 години на мотора, че са инверторни, ама докато се натуткам да ги регистрирам в сайта на съотв. марка, то изтече срока, та сега са си с обикн. гаранция от две години. Та имайте го това наум, ако има някаква подобна по-дълга гаранция  Peace
Икейските кухни са ми голяма любов  Heart Eyes. То цялата Икея ми е много насърце и добре, че ми е далече, че ще съм нон стоп там  Crazy
Селесте, ей го къде е март месец, и при теб не е останало много  Sunglasses

# 814
  • Мнения: 14 372
Мерси, момичета  Hug Снимката е стара, там съм по-скоро червена, сега съм лилава.
Нашофирах се аз, ама холям зор. Инструкторът и реши,  че съм готова за градско, не знам защо  Mr. Green Не можах никого да ударя де, но ме заболя главата от зор. Сега чакам нашите, после малко леж на дивана и след това разходки. Поне времето  омекна, че вчера с тия -18 ми бяха потънали  гемиите

# 815
  • Мнения: 14 654
Алечка, много ти е хубаво. Миналата година и аз бях с много къса коса, даже с открито ухо. Но не мога да се занимавам с поддръжка на къса коса - първо трябва да я мажа с вакса, за да не стъчи и да не бухва, второ - да я подстригвам всеки месец, за да стои добре и в крайна сметка си я пуснах, както я нося обикновено.

# 816
  • Мнения: 4 785
Ех Рали, ще минете и през това, няма как, явно повечето бебета са си с колики и безсънни нощи... Но минава и замнава, знаеш!

О, мъжът ми успя да се сдобие с робота от Лидл за стъргане и рязане, че много обичаме салата от моркови, цвекло и ябълки, но не ни се стърже с обикновено ренде, та сега се надявам да ни отмени тази джаджа. Нищо, че не знам къде ще го сложа вече и то при положение, че кухнята не е малка... какви ли глупости не съм купувала с времето. И за зеле се надявам да става да реже, уж в темата пишеше, че става, ще е супер. Отдавам се на книжка  релакс.

пп - още не съм развалила елхата. Може и за утре да остане... Joy

# 817
  • Мнения: 14 372
Янечек,благодаря!  Наистина е доста трудна за поддръжка. Вчера цял ден бях с шапка, защото сутринта бях като разплетено гнездо и не успях да я оправя. Аз ще я оставям и правя маски, от които живна след русото и ептен няма оправия, мъжът ми много се смее с мен сутрин като изпищя пред огледалото  Mr. Green

# 818
  • Мнения: 14 654
Янечек,благодаря!  Наистина е доста трудна за поддръжка.

Трудна е, защото като гледам, ти е доста гъста. Мен ме улесняваше приглаждането с вакса, но пък някак ми тежеше като усещане и не ми беше приятно.

# 819
  • Мнения: 14 372
Да, гъста и чуплива в естественото и състояние. И аз се зачудих вчера за вакса, но избягвам стилизиращите продукти, точно  защото си чувствам косата мръсна после и искам да я мия...

# 820
  • Мнения: 4 188
Хрумвало ми е даже, че комарите хапят също определени кръвни групи. Мен не ме бутват, моите ги изяждат. И аз развалих елхата, ма то не е една бела. Сега и прахосмукачка трябва да пускам. Жената прави бухтички за закуска. Много вкусни, хапнах здраво. За седмица, от как спрях цигарите, качих 1.5 кила, че бях залинял.

# 821
  • Мнения: 14 654
Ваксата е малко гадна, защото тежи, но пък много добре можеш да си оформиш прическата за деня. Ако ще я носиш къса известно време, си купи.

# 822
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Нашата кухня я поръчахме в Сентима - вече 10 години не е мръднала - нито обков, нито врати са се изметнали или деформирали. Отделно много добра цена дадоха, направиха доста отстъпки. Казахме какви са ни изискванията, вижданията, хората изготвиха 2-3 варианта и ние избрахме.
Преди да отидем в тази фирма, обиколихме няколко, включително и такива мнооого реномирани. Ами, не ми хареса - в едната фирма упорито ме убеждаваха, че трябвало да имам шкаф за бутилки - "Не може, госпожо, то е стандарт това", в другата още преди да обясня, ми заявиха, че трябва да платя 200 лв  за проект, независимо дали ще поръчам кухнята, или не. И при тях всичко беше модулно, не е да рече човек, че специално заради мен оразмеряват и чертаят:"Ми това е стандарт". Е, че ако при мен ставаше със стандартни СКШ, щях да отида до близкия мебелен магазин и да си взема съответните модули.

# 823
  • Мнения: 14 372
Имам, мъжът ми ползва понякога. Ще пробвам да видя какво ще сътворя. Другата  седмица съм на феизьор малко за оформяне и ще го накарам да ми покаже какво да правя 😊

# 824
  • Мнения: 6 018
Мър, точно за такава салата + рязане на зеле ми е идеално рендетео Бьорнер. Принципно съм със силен скептицизъм към всичко, ще е вариант на Тв шоп, ама това беше много изгодно преди 10-на години, та се прежалих  Laughing И не е мръднало от тогава, все още си реже на 6  Peace
За елхите - ми за кога ще ги махате, то ей сега ще се изтъркаля годината и пак трябва да се слагат  Joy 

Общи условия

Активация на акаунт