Искам да кажа ... (106)_23.01-29.01

  • 69 504
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 6 735
Добро утро и от мен bouquet

Ох, какви кексове и торти размятате тука, а аз съм на режим Rolling Eyes само дето грамовете се качват при мен.Имам прегрешения последните дни и тия семки ми изядоха главата ooooh!
Бърди, още ли си на режима?

Моето оформление са крясъците на малката ми дъщеря и писъците и когато са на кълбо с батко си.
Те това е Mr. Green

# 961
  • София
  • Мнения: 6 001
Аз пека баница с кори Сърбиянка. За първи път ги ползвам и не ми харесаха до момента, дано баницата се получи. Мъжът ми ходи да пазарува, нали споменавах, че импровизира, та взел тези, защото били ... най-скъпи, следователно трябва и да са добри според него 😉 и сега се е подхванал с коледната украса, днес е деня за прибирането й 👍
Купувала съм от тях отдавна и баниците винаги ставаха много хубави. На вкус бяха почти като домашно точени баници. Дано не са развалили качеството.

# 962
  • Мнения: 10 661
А аз не ям тези дни и пак не мърда кантара, освен това се чувствам много подута 😟
Благодаря Йелоу, дано ми се получи 👍

# 963
  • София
  • Мнения: 18 679
С тези кори баницата става дебела и по-жилава, като домашно точена, ама ако аз съм я точила Laughing Не че лоша, просто е различна. Ако обичате такъв тип "по-тестени" баници, ще ви хареса Peace

# 964
  • Мнения: 14 380
Добро утро!
Как сте се разготвили на ранина, аз още си сърбам кафето...

Днес май ще го отдам на мързел, мъжът ми спи след нощна и ако излизаме ще е в късния следобед чак. Което идеално ме устройва, че имам нужда да си заредя батериите, а и съм започнала втора книга на Филипа Грегъри и не ми се оставя Simple Smile

# 965
  • Мнения: 10 661
Момичета, те са по-тънки от другите. На първата навивка сложих 4 кори, след това по три. Много бързо се овлажниха от плънката. Въобще не са дебели, направо са прозрачни даже, по-тънки са от Фамилия. Останаха ми половината, толкова са много.

Али и аз съм вече на кафе, мъжът ми току-що направи.☕

# 966
  • Мнения: 4 188
https://www.youtube.com/watch?v=0XcBscZrs9M И аз съм на кафе, с тая красива гледка

# 967
  • Мнения: 14 654
Погледнах я тази торта, за която вчера сте говорили. С тези сурови ябълки и бисквити "Закуска" ми звучи като помия, честно  Sick Това не е торта, а някаква сурова бърканица като за прасета, никога не бих предложила подобен "сладкиш" вкъщи.
Баници никак не обичам и правя много рядко, у нас всички предпочитат пица, хем става по-бързо.

# 968
  • Мнения: X
Чак пък помия и бърканица за прасета..и ти цепиш с това изказване. Stop

# 969
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кафето го изпих отдавна. Вече гледам часовника за следобедна почивка. В неделя сутрин ми се пада да работя.
Другата седмица обаче изчезваме на хижа.

# 970
  • Мнения: 1 261
Лиляна, къде ще ходите на хижа?

# 971
  • Мнения: 14 654
Чак пък помия и бърканица за прасета..и ти цепиш с това изказване. Stop

Така ми звучи, споделям си мнението. Настъргани ябълки с бисквити е точно бъркано за прасета, ще ме прощава Тереза Маринова.

# 972
  • Мнения: 4 188
Чак пък помия и бърканица за прасета..и ти цепиш с това изказване. Stop

Така ми звучи, споделям си мнението. Настъргани ябълки с бисквити е точно бъркано за прасета, ще ме прощава Тереза Маринова.
Това, още вчера го мислех, ма викам, да не се обаждам, че ме изядоха каките. Да сме един път, на едно мнение, хохохо ooooh! #Crazy chef

# 973
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лиляна, къде ще ходите на хижа?
В нашия край към Тополовград, Елхово: http://www.tundja.eu/ . Там ходим всяка година по това време с компанията.

# 974
  • Мнения: X
Обикновена домашна торта. Ясно е, че не е Гараш или друга популярна торта. На гости не бих я предложила, знам и други по-подходящи. Спирам по темата. Peace

Не съм ходила във Елхово на въпросната хижа. Изглежда приятно място.

Общи условия

Активация на акаунт