Малки зърна на гърдите, е, и?

  • 3 222
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 288
една акушерка ми разправяше в болницата как няма да мога да кърмя заради това. е, вече си кърмя половин година и няма никакъв проблем.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 162
И моите зърна са малки- единственият ми проблем е 4е много трудно поставям бебето в правилна позиция и от това следват болки и рагади, но това е решимо- можеш дасе нау4иш. Пожелавам ти успех.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз ползвам силиконови зърна - бебето си суче много добре. Вече няма рагади и не се мъчим и аз и тя.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз ползвам силиконови зърна - бебето си суче много добре. Вече няма рагади и не се мъчим и аз и тя.

Извинявайте за офф-а, но какви силиконови зърна ползваш (коя марка) и как?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ха сега де - марката не знам, тук ми дават все едни и същи независимо от коя аптека ще ги купя. Сменям ги на 20 дни, стерилизирам ги в МВ 3-5 мин. Слагам преди всяко кърмене като разтягам малко да влезе туй дето трябва да ми е зърното в изпъкналата част / колкото влезе / и "залепям" останалото. Надявам се, че стана ясно  newsm78. Ако не, свиркай, ще се опитам да обясня по-добре.

# 20
  • Мнения: X
Моите зърна са много малки. При мен трудното беше да му хвана чалъма на кърменето първите 2-3 дена. Акушерките в болницата ми показаха няколко пъти и готово. Кърмих 15 месеца, не съм ползвала никакви изкуствени зърна и подобни.

Общи условия

Активация на акаунт