Лакове за нокти - 109

  • 107 828
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Писах в темата за дм и лили, ама май трябваше тук ,та пренасям

Днес се замъкнах до Елитис Варна-пазар, има новата серия Bloom нещо си на Есенс, която уж само в СОфия я има според Есенс страницата във фб. На живо хайлайтъра не ми хареса. Взех си топ лака на водна основа, който е. Чудих се за пигментите, но се отказах. Някой купил ли го е? Става ли ефекта?

# 736
  • Мнения: 5 478

Петенце Цветенце
, благодаря ти! Simple Smile Изтрил се е номерът от шишето и нямам идея...

Бубе`, уважавам мноооого хората, които успяват да се справят с това чудо с водата!  Grinning

# 737
  • Мнения: 36 088
не мога да намеря темата за нейл-арт /сигурно просто не я виждам  Blush/, за това пускам тук един клип, който много ми хареса - клик

# 738
  • Мнения: 9 575
не мога да намеря темата за нейл-арт /сигурно просто не я виждам  Blush/, за това пускам тук един клип, който много ми хареса - клик
Бубе, това откога съм си го запазила във фейса, ама все нямам нерви и време, че да се пробвам. Laughing

# 739
  • Мнения: 36 088
аз най-много за акцент на един пръст бих го пробвала - 10 повторения и то 5 с лява ръка - просто абсурд  hahaha

# 740
  • Germany
  • Мнения: 919
Аз точно така се бях спретнала за първи март. Искам и другите идеи да пробвам.  Heart Eyes
Естесвено на видеото всичко се получава перфектно, а при мен не особено, но това е положението.
Скрит текст:

Преди много се рисувах и бях свикнала и с лявата ръка, но вече нямам никакво време да се занимавам толкова.  Tired

Леми, и аз много искам още една Принцеса, това ми е един от любимите лакове за всички времена.  Laughing А имам за още едно лакиране сигурно, остана съвсем малко на дъното и се посгъсти вече.  Sad

# 741
  • Мнения: 5 115
Това смело може да го пробвате, не е толкова трудно. С клечка за зъби обаче на мен ми се е получавало по-зле, отколкото с игла примерно. Могат да станат и много малки листенца-сърчица ако се сложи точка с инструмент, а не с четка. Важното е да има достатъчно лак и да е много течен. После чакането да изсъхне хубаво е изнервящо.

# 742
  • Мнения: 20 221
не мога да намеря темата за нейл-арт /сигурно просто не я виждам  Blush/, за това пускам тук един клип, който много ми хареса - клик
Ехее, колко клипа на Света съм събрала, пробвала съм няколко пъти, но не се получава съвсем като при нея  Mr. Green
Трябва си повече практика, но нямам нерви аз  Sunglasses

# 743
  • Мнения: 3 745
и при мен не се получава така гладко като на видеото, не мога да разбера какъв им е лака и с такова щедро количество, което мажат , после как съхне, а явно трябва да "тече " , за да може да се рисува

# 744
  • При децата ми
  • Мнения: 6 134
Благодаря за отговорите момичета!

Коя е тази "Принцеса"? Simple Smile
Аз никакво видео не виждам за съжаление, нито пък снимките на Арабеск, Chrissie, Бубанка и Бубе. Sad

Днес в "Лили" има 20% намаление на червила, гланцове и лакове за нокти и аз си взех един розов пясъчен на "Перфект". Много нежно розово. Ето го:

# 745
  • Мнения: 5 115
и при мен не се получава така гладко като на видеото, не мога да разбера какъв им е лака и с такова щедро количество, което мажат , после как съхне, а явно трябва да "тече " , за да може да се рисува
Да, трябва да е много течен, иначе остава като драскотина мястото където е минавала клечката. Виждала съм и с много тънка четка да правят такъв лак, но на мен ми се вижда много сложно. С игла ми се получава винаги. Може после да го пекат и затова да съхне бързо. После и с топ лака е много тънък момента да не се размаже всичко. Пипкава работа е, но е сравнително лесно рисуване.

# 746
  • Мнения: 3 745
да да лесно е за рисуване, само че пестя от лака, за да не съхна цял ден Simple Smile

# 747
  • Мнения: 20 221
Пипкава работа е, но е сравнително лесно рисуване.
Покажи ни нещо твое Simple Smile  

# 748
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 317
Днес и аз ходих в Лили за да си купя лакове.Обаче имаше някакъв проблем на касата ,нямаше намаление.
Отидох в ДМ и си напазарувах от там.Лаковете бяха намалени и много по-евтини от тези в Лили.
Пример-Макс фактор-14 лв.в Лили ,без намалението.В ДМ-7лв.

# 749
  • Мнения: 5 115
Пипкава работа е, но е сравнително лесно рисуване.
Покажи ни нещо твое Simple Smile  

С най-голямо удоволствие, следващото лакиране ще го снимам Simple Smile Аз както писах първия път в темата, от както се е родило детето нямам щастието да се лакирам по-често от веднъж 4-5 месеца Sad но много се вдъхнових от красотите, които качвате тук.

Общи условия

Активация на акаунт