Все още не дъвчем, а сме на 1г.5м.

  • 895
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 489
И ние манджите не ги дъвчем и като има някое по-голямо парче ми го плюе.Иначе солети,кроасани,даже и сандвичи яде без проблем.

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Зъбки си има 16 бр.  Grinning
4 кътника си има /2 отгоре и 2 отдолу/ ама...

А иначе скачам, защото знам, че ще се задави, а той няма как да знае за какво скачам /аз най-вече го пазя от солети/ иначе днес яде малко кифла и като че ли се опитва да дъвче /според една майка/, ще видим по нататъка, ще му взимам от време на време разни кроасани и кифли и парченце по парченце, пък дано най-накрая вдене за какво става въпрос  Grinning

# 17
Ами... пробвай  да откриеш кое му е любимото,от твърдите храни кое му е най вкусно,при нас например голяма роля изигра Pomber/чипс на мечета/подлудява като ги види,днес 2-3,утре 5-6 и така,сега стигаме до половин пакетче и ти яж с него.Аз се притеснявах също и от това че е солено,но вкусно ли му е много бързо се научава.Пробвай различни марки откриий неговите предпочетания.Успех!

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ами... пробвай  да откриеш кое му е любимото,от твърдите храни кое му е най вкусно,при нас например голяма роля изигра Pomber/чипс на мечета/подлудява като ги види,днес 2-3,утре 5-6 и така,сега стигаме до половин пакетче и ти яж с него.Аз се притеснявах също и от това че е солено,но вкусно ли му е много бързо се научава.Пробвай различни марки откриий неговите предпочетания.Успех!


Както казах вече той не е злояд, не подбира хич, за всяко нещо зее уста, но гълта
Иначе пробвам с кора хляб, кифла, козунак, кроасан, пържено картофче, кроки с масло.  Grinning
Мерси за съвета  Peace, а вие кога се научихте да дъвчите ?

Общи условия

Активация на акаунт