Измъчва ме мисълта дали не греша в отношението си към него

  • 30 550
  • 320
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 635
То трябва да се разбере кой инициира срещите. Ако е мьжьт на авторката, а тя спретне селски панаир с другото семейство, излагацията ще е голяма.

Излагация пред кой? Пред шаврантия и мъжът и-рогоносец?
Най-вероятно именно мъжът е инициатор, само че излагация ще бъде ако авторката се съгласи с това.

# 61
  • Мнения: 1 698
То е очевидно, че съпругът на авторката има проблем. Ако си е навил на пръста, че ще изневерява, рано или късно ще го направи, може и със съвсем друга жена. Бившата му изгора може да не иска да кръшка повече и да си разваля настоящата връзка. Но ако е така и тя държи на настоящия си партньор се учудвам защо тя не даде заден ход на мераците за "семейни" срещи. Има нещо гнило в Дания, но то ще се види. Според мен, обаче при всички положения авторката трябва да запази достойнството си. А ще й е много трудно, това са 20 години и общо дете.

# 62
  • Nice
  • Мнения: 946
Авторката да даде повече разяснения и да отговори на зададените ѝ въпроси.
Иначе нейният проблем е с мъжа ѝ. Не я съветвам да говори с другия мъж или с въпросната жена, или с трети лица. Не ѝ е работа да се насмесва в чуждите отношения. Пък и като нищо хората може да не знаят изобщо за какво става въпрос.

Та ако на нея ѝ е неприятно да контактува с тези хора я съветвам да не го прави на сила. От къде на къде мъжът ще ѝ казва с кого да поддържа връзка.

Авторке имаш проблем с тоя хубостник защото не ти зачита мнението и на твое място така бих го наредила, че да не си помисля друг път да ми задава тон с кого да се виждам и да контактувам.
А и бих го накарала да си поговорим много сериозно за промените които са настъпили при него. А пък той ако реши да се прави на ощипана госпожица и да тряска врати бих му теглила една, току виж се освЕсти.....

# 63
  • Мнения: 635
Не ѝ е работа да се насмесва в чуждите отношения. Пък и като нищо хората може да не знаят изобщо за какво става въпрос.

Не знаят за какво става въпрос?  Joy "Приятелката" не знае че е спала с него? И че точно заради нея са поканени за "приятели"? Laughing Laughing
Мъжът и може да е льольо и да не знае разбира се, ама колко трябва да си нагла, че да го вкараш там където няма начин да не разбере.  Пък може и да знае и да не е против тройки или четворки.

 Това не са чужди отношения- това е отношение между авторката и бившата.

# 64
  • Мнения: 1 698
Това е отношение между авторката и съпруга й. Първо с него трябва да опита да се изясни. Ако не стане, ще му мисли после.

# 65
  • Мнения: 635
Това е отношение между авторката и съпруга й. Първо с него трябва да опита да се изясни. Ако не стане, ще му мисли после.

Тя е опитала разговор на 4 очи и това е довело до агресия от негова страна. Така че панаирът е начин да си изясни отношенията И с него.  И да му покаже кой диктува правилата. Изритва "приятелите" и разгорещена го почва и него. 

# 66
  • Мнения: 5 513
Като се навре в НЕГОВОТО легло прав им път.Аз не го искам вече.Да си го задържи.Като е  искал да е с мен да си е държал гащите вдигнати.Като са му слаби ангелите и на мен не ми трябва.

А знаеш ли че да се навре в леглото не е най-лошото което може да се случи. Много по-лошо е ако се навре в мислите му, в живота му, в дома и бита му. Което да трови всяка минута от живота на жена му.
Не ме разбра.Аз щях да съм го изгонила много отдавна.Т.е. ако го хвана в забежка,интимности ,с*екс,ми*ети и т.н. нямаше да се разправям с жената,а щях да си изгоня мъжа.После кой където иска да се настанява.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 36 864
Според мен той си пада по тази и иска да я вижда често, и да намери момент, в който да инициира забежка, но това няма как да се получи без помощ от авторката, защото мъжа на другата може да си пада по семейни събирания, но не и по това да се прилепя страничен мъж към тях. Дефакто авторката се явява параван, за да може да се събират без проблеми от страна на другия мъж.

В десятката.

Аз бих спряла с разговорите, очевидно мъжът няма капка желание и според мен тази липса на желание за разговор е просто заради липсата на логично обяснение за държанието си. Т.е. то има такова, Гугъл го е написала, но няма как да го каже на жена си. Затова прави фасони и тръшка врати.

Бърдс е адски права, по-тревожна е пълната липса на уважение и зачитане на мнението на половинката, с която е от 20 години.

Авторке, аз бих спряла разговорите, бих заявила твърдо, че при никакво положение няма да посещавам тези хора и ако иска да си ходи там самичък. И му гледай сеира. Сам ще се оплете.

# 68
  • Мнения: 14 987
Скрит текст:
Според мен той си пада по тази и иска да я вижда често, и да намери момент, в който да инициира забежка, но това няма как да се получи без помощ от авторката, защото мъжа на другата може да си пада по семейни събирания, но не и по това да се прилепя страничен мъж към тях. Дефакто авторката се явява параван, за да може да се събират без проблеми от страна на другия мъж.

В десятката.

Аз бих спряла с разговорите, очевидно мъжът няма капка желание и според мен тази липса на желание за разговор е просто заради липсата на логично обяснение за държанието си. Т.е. то има такова, Гугъл го е написала, но няма как да го каже на жена си. Затова прави фасони и тръшка врати.

Бърдс е адски права, по-тревожна е пълната липса на уважение и зачитане на мнението на половинката, с която е от 20 години.

Авторке, аз бих спряла разговорите, бих заявила твърдо, че при никакво положение няма да посещавам тези хора и ако иска да си ходи там самичък. И му гледай сеира. Сам ще се оплете.
И аз съм абослютно съгласна с горните мнения. Още нещо , което може да направи авторката- ако вече има връзка между двете семейства , бих говорила с жената и бих  и казала , че зная за забежката и никак не ми е приятен контакта , нито събиранията на двете двойки. Едва ли тя ще афишира разговора , ако държи на семейството си .

# 69
  • София
  • Мнения: 23 135
Колко позната ситуация.
Имам приятел, който е любовник на жената от приятелското им семейство.
Пият си кафе заедно, децата им си играят, а той и мацката от другото семейство също си играят, но на по-други игри.

# 70
  • Мнения: 49
Благодаря Ви момичета за подкрепата. Страшно много ми помагате, да подредя нещата в главата си. И аз не съм човек на скандалите и истериите. Считам, че толкова години брак и голям син не се пропиляват с лека ръка. Но желанието му да ме води на срещи като панаирджийска мечка по тези срещи ме обижда. На моменти обвинявам себе си, че съм ревнивка, поради факта, че при разговорите с тези хора започнах да анализирам всяка изречена дума, всеки мил поглед, всеки комплимент от страна на съпруга си към жената. А може би това се дължи на лошото му отношение към мен и изключително лъчезарното му поведение към нея като я види.

# 71
  • Сф
  • Мнения: 10 789
Мда, за съжаление има извънбрачни връзки , които се прикриват с години..Мъжът на авторката е много настоятелен и решителен.На какво отгоре? Дали отсреща не са му дали анонс?Тази бивша, която не е стока, тя пък защо приема тези срещи?Щото тя и той са връзката м- у семействата.Според мен се очертава изключително грозна история.
Аз първо бих говорила с въпросната.Така подтиквам двамцата към действия.Или ще се отдръпне тя или да не те въвличат и теб.Мъжа и изобщо не е фактор според мен.Ако моя пък не си промени поведението след това, вратата и да ходи да си страда с нея или без нея.

# 72
  • Мнения: 6 982
Благодаря Ви момичета за подкрепата. Страшно много ми помагате, да подредя нещата в главата си. И аз не съм човек на скандалите и истериите. Считам, че толкова години брак и голям син не се пропиляват с лека ръка. Но желанието му да ме води на срещи като панаирджийска мечка по тези срещи ме обижда. На моменти обвинявам себе си, че съм ревнивка, поради факта, че при разговорите с тези хора започнах да анализирам всяка изречена дума, всеки мил поглед, всеки комплимент от страна на съпруга си към жената. А може би това се дължи на лошото му отношение към мен и изключително лъчезарното му поведение към нея като я види.

Мен, ако питаш положението вече е стигнало твърде далеч. Единствения шанс да си спасите брака е когато се изяснят нещата, тя да си предпочете мъжа и да тегли една на твоя. Тогава ще подвие опашка, но не вярвам, че ще промени лошото си отношение към теб за дълго. Той просто вече е изстинал, влюбен е в друга.

# 73
  • Мнения: 635
Като се навре в НЕГОВОТО легло прав им път.Аз не го искам вече.Да си го задържи.Като е  искал да е с мен да си е държал гащите вдигнати.Като са му слаби ангелите и на мен не ми трябва.

А знаеш ли че да се навре в леглото не е най-лошото което може да се случи. Много по-лошо е ако се навре в мислите му, в живота му, в дома и бита му. Което да трови всяка минута от живота на жена му.
Не ме разбра.Аз щях да съм го изгонила много отдавна.Т.е. ако го хвана в забежка,интимности ,с*екс,ми*ети и т.н. нямаше да се разправям с жената,а щях да си изгоня мъжа.После кой където иска да се настанява.

Ти май не разбра...Тези неща не са правени по време на брака му.  Естествено че ще го изгониш ако го хванеш в забежка, но по-добре да не му даваш шансове за забежки.

Цитат
И аз не съм човек на скандалите и истериите.

И аз не съм скандалджийка и истеричка, но по-добре един скандал и после спокоен живот, отколкото психически тормоз като твоя който няма край.  Ти май не разбираш или не искаш да разбереш как ти се подиграват в очите.  Загърбила си всякакво елементарно човешко достойнство.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 36 864
Да не отчайвам авторката ама останало ли е нещо за спасяване в тоя брак...

Общи условия

Активация на акаунт