Защо всички искат момичета?

  • 5 654
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 153
Цитат на: sunny_zt
Защо всички искате момичета? Аз мислих, че поне 50 на 50 ще бъдат разделени на момче/момиче.
Но досега не съм прочела, някое майче да иска момче /освен мен май/. И май се крие доста разочарование, ако се окаже момче.
Те и мъжете са по-пристрастни към момчетата, но не чак толкова - доста от тях искат момичета.
Моля, споделете!


Ами защото не знаят колко прекрасно е да имаш момче:)

# 91
  • Мнения: 772
Не успях да прочета всички отговори, но аз май сега искам по-скоро момченце (каквото и по-вероятно ще бъде), може би, за да зарадвам таткото (макар той вече да твърди, че ще се радва във всеки случай), а иначе - живот и здраве, искам и от двете, може и повече от едно, така че втория път, каквото и да се окаже сега, може би ще се замисля и предварително

# 92
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И аз исках момиче, но...вече не помня защо/което си значи,че причината никак не е била "основателна"/. Нашият мъж го видяха още в края на 14 г.с. и до сега само го препотвърждават. Като разбрах, че ще е момченце някой от близките ми каза, че "единствения начин една жена да срещне идеалния мъж е да си го роди" и много ми хареса сентенцията Grinning ...

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
През първата бременност още в 5-я месец ми казаха, че е момче, но аз до края така и не повярвах, много исках да обличам роклички и да правя интересни прически...Мислех, че е нещо много неприятно да гледаш момче, но се оказа, че изобщо не е така. Когато се роди и го видях за първи път разбрах, колко много съм се заблуждавала. Всъщност е страхотно да имаш бебе - каквото и да е то.
За сега още не знам пола на бебето и ми се иска да остане изненада, най-вече заради всички хора които се интересуват постоянно от "Какво ще е бебето?" а не от това дали е малко или голямо, дали е добре или зле и т.н.
Разбира се много ми се иска да е момиченце, но и за второ момче съм много навита Grinning

# 94
  • Мнения: 1 734
Аз съм много доволна, че имам моето малко момченце. Може би, ако ми се беше родило момиче пак щях да се радвам... но не знам, не мога да си го представя

# 95
  • Мнения: 523
az pyk iskah momche i doktora kato kaza, che shte e myj, cql den  bqh kato s krila:)

pohvalih se na celia svqt oshte na momenta heeh
samo deto neshto s imeto oshte ne moje da se sporazumeem s tatkoto... a e vreme ot toj da stane chovek:)

# 96
Vinagi sam iskala da imam mom4e i eto imam si prekrasen sin!

# 97
  • Мнения: 4 358
Аз пък много исках момче... и си го родих Wink

# 98
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Като малка си мечтаех да имам по-голям брат, но нямаше как.
Исках да имам две деца и първото да е момче. Когато ми казаха след амниоцентеза, че чакаме момиче малко се разочаровах, но бях щастлива че бебка е здрава.
Надявям се второто да е момче.

# 99
Да си кажа, нямах претенции за пола - исках да е здраво. Когато попитах половинката ми ако може да избира какво би пожелал - той каза МОМИЧЕ. И така се роди Симона. При втората бременост обаче видях, че тааайничко си мечтаеше да е син ама.......пак мома. Grinning Да са ни живи и здрави пак ще кажа.

# 100
А сега един случай. В на Симона групата има една мама, която имаше 3 момчета. Скоро роди и станаха 5, но до последно живееше с надеждата, че поне близначетата ще са момичета. В нейният случай я разбирам защо иска момиче Grinning .Е, поне си има вече баскетболен отбор Laughing

# 101
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Honda
А сега един случай. В на Симона групата има една мама, която имаше 3 момчета. Скоро роди и станаха 5, но до последно живееше с надеждата, че поне близначетата ще са момичета. В нейният случай я разбирам защо иска момиче Grinning .Е, поне си има вече баскетболен отбор Laughing

Е, на тия хора не им е писано да имат девойка! babydust7

# 102
  • Мнения: 203
Цитат на: sunny_zt
Защо всички искате момичета? Аз мислих, че поне 50 на 50 ще бъдат разделени на момче/момиче.
Но досега не съм прочела, някое майче да иска момче /освен мен май/. И май се крие доста разочарование, ако се окаже момче.
Те и мъжете са по-пристрастни към момчетата, но не чак толкова - доста от тях искат момичета.
Моля, споделете!


Аз имам гърли:) Отначало исках момче... После сякъш исках моми4е повече, после реших, 4е пак искам да е мом4е, после ми казаха, че ще е моми4е, тогава се настроих за моми4е... Някои ден за второто не знам, искам мом4е за да е разнообразно и баща ми да е щастлив:) Че само дъщери, сестри, внучки:))))))))) Но пък и моми4енце пак бих искала, защото може да си ги кокончиш като кукли:) Не знам...
Според мен моми4етата искат моми4ета, а мом4етата мом4ета защото самите те са такива... Вероятно има някакви психолог. изследвания и преучвания, които могатд а отговорят ясно на този въпрос;) #Silly

# 103
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Преди да забременея си мислех 4есто 4е като имам деца един ден живот и здраве искам първото да е мом4е а второто да е моми4е ( а ако има и трето каквото дойде ). Когато разбрах 4е 6те си имаме бебе бях по4ти убедена 4е е мом4е даже с мъжа ми викахме на корема на галено Боб4о. После като разбрахме 4е Ще е моми4е аз мислех 4е мъжа ми Ще се разо4арова, но в един момент се спогледахме и си казахме  "Важното е да е добре и вси4ко да е наред" . Сега съм страШно доволна 4е е моми4е и пак казвам 4е според мен най_важното е да са здрави.

# 104
  • Мнения: 689
Хей Сарони защо три пъти си пуснала едно и също съобщение Thinking

Общи условия

Активация на акаунт