Среща с известен

  • 33 651
  • 169
  •   1
Отговори
# 30
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Чак среща - не, защото аз не поисках. Но да кажем, че във ФБ съм сприятелена с един известен ерген (почти в графата "дърт"). След някакъв мой коментар под негов пост - той явно ме е забелязал и моментално ми писа на ЛС с покана да му отида на гости Mr. Green Обаче удари гредичка човекът Whistling Иначе симпатяга, интелигентен, талантлив...хич не очаквах такова просташко отношение и поведение. Ако ме беше поканил на среща извън дома му - може би щях да отида. И ако тогава пак ме беше поканил  у тях - пак щеше да удари гредичката Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 23 178
Чак среща - не, защото аз не поисках. Но да кажем, че във ФБ съм сприятелена с един известен ерген (почти в графата "дърт"). След някакъв мой коментар под негов пост - той явно ме е забелязал и моментално ми писа на ЛС с покана да му отида на гости Mr. Green Обаче удари гредичка човекът Whistling Иначе симпатяга, интелигентен, талантлив...хич не очаквах такова просташко отношение и поведение. Ако ме беше поканил на среща извън дома му - може би щях да отида. И ако тогава пак ме беше поканил  у тях - пак щеше да удари гредичката Joy

Само дразниш сега, като не казваш кой е.  Joy

# 32
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Чак среща - не, защото аз не поисках. Но да кажем, че във ФБ съм сприятелена с един известен ерген (почти в графата "дърт"). След някакъв мой коментар под негов пост - той явно ме е забелязал и моментално ми писа на ЛС с покана да му отида на гости Mr. Green Обаче удари гредичка човекът Whistling Иначе симпатяга, интелигентен, талантлив...хич не очаквах такова просташко отношение и поведение. Ако ме беше поканил на среща извън дома му - може би щях да отида. И ако тогава пак ме беше поканил  у тях - пак щеше да удари гредичката Joy

Само дразниш сега, като не казваш кой е.  Joy
Ааа, не казвам. Току виж пак ме покани и взема да кандисам Whistling Joy

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 14 958
Пътувала съм преди години в един и същ автобус за Стара Загора с Георги Софкин (оня от "малките хора"), 99% съм сигурна, че беше той. Беше седнал някъде зад мен и говореше по телефона. По разговора ми се видя точно толкова неприятен, колкото е и иначе имиджът му. Какво е говорел, вече не помня, но ми направи впечатление именно на злобно-неприятен.

П.П. Понеже често пътувах тогава в оная посока - пътувала съм и във влака с женствения Пеньо от Биг Брадър, но от него нямам лошо впечатление, мълчеше и си слезе на гара Чирпан.

# 34
  • Мнения: 25 916
За Жоро Софкин не съм чула досега някой да каже добра дума. Включително и негови съседи.
Аз имам спомен за един шамар от него като дете.

# 35
  • Мнения: 3 058
Много известни съм виждала в добра и в лоша светлина.
Нямам време обаче да разказвам за всички.
Преди няколко години (мисля, че беше през 2013) в автобус София-Бургас съм виждала една фолк певица от време оно - Цветелина. Laughing
Беше се маскирала с едни големи цайси и паднах от смях като я видях как си хапва кебапче на петолъчката. Викам си: "тая в автобус, ударила я е кризата". Joy

# 36
  • зад кестените
  • Мнения: 798
За Жоро Софкин не съм чула досега някой да каже добра дума. Включително и негови съседи.
Аз имам спомен за един шамар от него като дете.

 ShockedЩамаросал те е!Лелеййй и злобен се оказа ooooh!

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 14 958
Цитат
За Жоро Софкин не съм чула досега някой да каже добра дума.
Не го познавам лично, но не се учудвам.  Laughing

# 38
  • Мнения: 3 167
Много известни съм виждала в добра и в лоша светлина.
Нямам време обаче да разказвам за всички.
Преди няколко години (мисля, че беше през 2013) в автобус София-Бургас съм виждала една фолк певица от време оно - Цветелина. Laughing
Беше се маскирала с едни големи цайси и паднах от смях като я видях как си хапва кебапче на петолъчката. Викам си: "тая в автобус, ударила я е кризата". Joy

Какво е смешното, не разбрах? Че яде кебапче, или че е обедняла?
Известните нямат ли право да ядат кебапчета и да се возят в автобуси?

# 39
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Имам спомен за една неприятна среща с известна в Русе дама общински съветник. При това се почувствах лично обидена, защото на изборите бях гласувала с преференция именно за нея! Историята е следната: пътуваме с организиран транспорт аз и половинката ми към София за концерт. Автобусът е голям, но повечето хора се познават, а въпросната е център на внимание в своята компания. По пътя към концерта настроението, разбира се, е приповдигнато; консумира се бира на кило, глъч, иху-аху. Това, естествено, налага често спиране по физиологични нужди. А по инициатива на тази жена се спира и на две крайпътни заведения, защото бирата е свършила... Русе-София не е от най-бързите маршрути по принцип. Добре, че имахме аванс с времето, защото ни отне близо час и половина повече, докато стигнем. А за капак, на влизане в столицата автобусът катастрофира на Ботевградско шосе, за щастие без пострадали хора.
И къде е моментът на най-голямото издразване. След концерта, всички уморени, позамръзнали от чакането да тръгнем наобратно, трябваше да търпим претенциите на същата тази особа за НОВО купуване и пиене на бира (от някоя от крайпътните бензиностанции) и, забележете, спиране по средата на пътя в три през нощта за шкембе чорба и ОЩЕ бира. Беше безумно!

# 40
  • Мнения: 226
Последния ми сблъсък с "известна" личност беше миналия петък с бившата депутатка от ДПС Петя Раева , собственик на ресторант "Грийн Лайн". Посетихме ресторанта и възникна проблем. Вместо адекватна реакция на собственик, тя тотално игнорира случващото се, продължи да си пуши и да гледа подигравателно, а като за капак дори и коментари направи.

# 41
  • Мнения: 46 663
...много лошо впечатление ми направи Васко Мавриков...
Много странно. Той е идвал на срещите на форума с жена си и имам точно обратното впечатление  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 630
Имаме приятел,който е известен не само в Бг.Съвсем нормален си е,много приятно семейство са.Винаги като са тук ни се обаждат да се видим.

# 43
  • София
  • Мнения: 16 220
Чак среща - не, защото аз не поисках. Но да кажем, че във ФБ съм сприятелена с един известен ерген (почти в графата "дърт"). След някакъв мой коментар под негов пост - той явно ме е забелязал и моментално ми писа на ЛС с покана да му отида на гости Mr. Green Обаче удари гредичка човекът Whistling Иначе симпатяга, интелигентен, талантлив...хич не очаквах такова просташко отношение и поведение. Ако ме беше поканил на среща извън дома му - може би щях да отида. И ако тогава пак ме беше поканил  у тях - пак щеше да удари гредичката Joy

Само дразниш сега, като не казваш кой е.  Joy
На 50 или 51 e?

# 44
  • София
  • Мнения: 23 178
...много лошо впечатление ми направи Васко Мавриков...
Много странно. Той е идвал на срещите на форума с жена си и имам точно обратното впечатление  Rolling Eyes


Може в такъв момент да съм го хванала, нямам представа.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт