Среща с известен

  • 33 630
  • 169
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 580
Като каза дете- Галена люля веднъж моето с нейното момченце на една люлка. Не я познах в първия момент, ама като каза "хаййде", по типичния чалга начин се загледах и я разпознах, ама се направих че не съм. Нисичка, нежна, с анцуг, на опашка. Виждала съм ги и с мъжа й- много сладка и ненатрапчива двойка ми се сториха. Но не знаеше в коя градина ходи детето й, та го пита. Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 1 510
Разговоряли сме с Орлин(група кафе ли беше?)
Красива усмивка,много е приятен.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 150
Имала съм много срещи с известни, но сега ми изникна една среща с Йоана Буковска. Много неприятно впечатление - предреди не само мен, но и други хора на опашка, така да се каже, в централата на една лаборатория за изследвания. Предреждането мен лично ме влудява, това беше толкова нагло, че без думи ме остави. А отделно, че изглеждаше много зле.

# 63
  • Мнения: 597
Нервен Хамстер запълни жълтите колонки за месец напред.  Laughing

На мен Румънеца (от Румънеца и Енчев) ми е правил много лошо впечатление, но не искам да пояснявам защо.
Пълни простаци са и двамата!

# 64
  • Мнения: X
Съглесна съм с мненията за Велислава Дърева и Стенли. Peace
Велислава, въпреки всичките й странности, е контактен, земен и свестен човек. Познавам я от доста години.
Стенли-абсолютен темерут. Все кисел, намръщен, студен, бе направо да си го кажа-човек без възпитание. Толкова оскърбително се държи понякога с хората...
Оперната прима Дарина Такова...За нея мога да говоря с дни, защото съм имала блисък досег с нея продължителен период от време. Безкрайно капризна, с огромно самочувствие и доста неприятна жена. Лежи на стари лаври. Става смешна понякога.
Явор Гърдев. Малко свит и затворен. Не говори много, не е контактен.
Кичка Бодурова.Можеш доста да й се забавляваш с глупостите, които говори, май трудно уцелва границата между фантазии и реалност.
Мими Иванова и Развигор, били са ми съседи в Младост. Симпатични, ненатрапчиви и земни хора.
Коцето Калки...бе малко използвач си пада Laughing
Йълдъз Ибрахимова- малко студена и тя и мълчалива. Трудно се осъществява контакт с нея.
Ох, още много има, понеже съм работила с доста от известните, но стига толкова Peace

# 65
  • Мнения: 2 596
Лична среща не съм имала, но тъй като работех в колцентър Захари Стоянов се свърза една вечер. Много нагъл, нахален,  през слушалката си личеше, че е с огромното самочувстие.  Flutter

# 66
  • Мнения: 1 487
Лична среща не съм имала, но тъй като работех в колцентър Захари Стоянов се свърза една вечер. Много нагъл, нахален,  през слушалката си личеше, че е с огромното самочувстие.  Flutter
Кой Захари Стоянов? Аз се сещам само за един, но той е починал много отдавна. newsm78

# 67
  • Мнения: 2 596
Лична среща не съм имала, но тъй като работех в колцентър Захари Стоянов се свърза една вечер. Много нагъл, нахален,  през слушалката си личеше, че е с огромното самочувстие.  Flutter
Кой Захари Стоянов? Аз се сещам само за един, но той е починал много отдавна. newsm78
  hahaha hahaha hahaha hahaha
Бахаров да напиша де  Joy

# 68
  • Мнения: 31

..

Последна редакция: нд, 29 яну 2017, 17:22 от zvezdelina5

# 69
  • Мнения: 1 487
Лична среща не съм имала, но тъй като работех в колцентър Захари Стоянов се свърза една вечер. Много нагъл, нахален,  през слушалката си личеше, че е с огромното самочувстие.  Flutter
Кой Захари Стоянов? Аз се сещам само за един, но той е починал много отдавна. newsm78
  hahaha hahaha hahaha hahaha
Бахаров да напиша де  Joy
Ох, развесели ме!  Laughing

И да не е спам, с Руслан Мъйнов сме си разменяли няколко приказки - много готин, усмихнат!

# 70
  • Мнения: 6 733
Аз в първия момент си помислих, че е Димитър Стоянов-евродепутата, ама той е възпитан.
А, Бахаров е доста нелицеприятен, да.

# 71
  • Мнения: 4 630
Пуу мога да ви разказвам до утре и за президент и за куку бенд и за кой ли не.. От моята служба по хотели. Сещам се обаче, как веднъж Астор на една педя от мен, облечен с тениска направи някаква магия и в ръцете му се появиха пари с които си плати рецепция...

# 72
  • София
  • Мнения: 5 197
Скрит текст:
Пуу мога да ви разказвам до утре и за президент и за куку бенд и за кой ли не.. От моята служба по хотели. Сещам се обаче, как веднъж Астор на една педя от мен, облечен с тениска направи някаква магия и в ръцете му се появиха пари с които си плати рецепция...
Клиент мечта  Laughing
Аз съм с добри впечатления от Иван и Андрей. Възпитани и земни.
Преди години имах среща с Евгени Минчев , интересна личност , не ми е направил лошо впечатление , даже ми помогна да вдигна една паднала чанта.
Ивана /фолкпевица/, съм срещала някога си и тя е земен човек.
Един път  , фолк певец, ми подсвиркваше по улицата и ми говореше нещо , тип "абе аз съм еди кой си бе", просто го отминах и даже май го бутнах с рамо. Не харесвам нагли хора, Ако че са известни.

Последна редакция: нд, 29 яну 2017, 19:49 от Wind .

# 73
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Един път  , фолк певец, баща на друг фолк певец,

Това е най-вероятно Тони Стораро. Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 16 218
Имала съм много срещи с известни, но сега ми изникна една среща с Йоана Буковска. Много неприятно впечатление - предреди не само мен, но и други хора на опашка, така да се каже, в централата на една лаборатория за изследвания. Предреждането мен лично ме влудява, това беше толкова нагло, че без думи ме остави. А отделно, че изглеждаше много зле.
Абсолютно същата ситуация съм имала с Нели от "Търси се".

Общи условия

Активация на акаунт