Среща с известен

  • 33 631
  • 169
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 417
Нели от "Търси се", която обяви, че дава " за благотворителност" старите си обувки и ботушки, а после се оплака, че никой не й казал мерси?! И всичко това публично. Благотворителност е, когато си бръкнеш в джоба, за да дадеш, или пък дадеш своя вещ безвъзмездно на нуждаещ се. Ама да се отървеш от неносените си патъци и да го афишираш на целия свят, е проява на лош вкус. Та фъфлещата Нели ми води гласациите за неприятни личности. Като номер 1 в списъка с уникални популярни хора, с които съм се сблъсквала, е Любо Киров-възпитан, земен, човечен, талантлив!

# 76
  • Мнения: 13 092
Сега си спомних за Бахаров-брат,преди няколко години на Къмпинг Юг. Засякохме се в магазина мисля,аз го загледах,а той се усмихна много сърдечно.

# 77
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 468
Камен Воденичаров на Боровец в механа с компания около 10 души,изключително приятно и добро впечатление,душичка,много заразителен смях и излъчване,интелигентно присъствие и в същото време си прекарваха чудесно с групата  Hug

# 78
  • Мнения: 4 049
Aз се сетих за Наско от МелоTVмания - много противоречиви чувства... От години почиваме лятото в едно и също малко градче по морето, с доста от местните се познаваме вече много добре, и често се засичаме или в една компания, или едни до други на плажа, или на бара и си говорим - по някакъв начин успява да се държи едновременно хем земно и супер готино и приятелски с хората, хем да показва, че е "над" тях.

# 79
  • Мнения: 200
Първата ми среща с известна личност беше незабравимо преживяване . По онова време не беше просто известна личност а истинска футболна звезда . Годината беше 1996 а националите ни точно преди 2 години бяха станали 4-ти в света, тогава на Златни Пясъци видях Боби Михайлов, беше седнал на една маса с прясното си гадже а сега съпруга, известната гимнастичка Мария Петрова и голяма компания . Сърцето ми щеше да спре от вълнение, бях на 9 години . Пристрашихме се и отидохме да ни даде автограф . Стори ми се доста позитивна личност. Имам добри впечатления.
След години работих в един хотел, където доста често имаше банкети и коктейли. На един коктейл на БЧК се бяха събрали доста "звезди" ,но аз така и не можах да разбера дали не са просто софраджии и по каква причина се бяха домъкнали от София чак до Варна ? Какво общо имаха с БЧК? На този коктейл-вечеря обслужвахме Никола Анастасов, Марта Вачкова, Ицко Финци, Андрей Слабаков, Иван Ласкин ...  Слабаков е добряк, не отказа снимка с никой, но се беше заял с един барман че нямало от неговата бира . Общо взето последните двама бяха пернаментно пияни . За Ласкин нищо хубаво не мога да кажа . Ицко Финци беше почти незабележим, стоеше си самотен и си хапваше. Марта Вачкова беше много усмихната и приветлива, не си спомням да е употребила алкохол . Не мога да забравя  обаче Никола Анастасов, видя ми се много тъжен . Сякаш беше дошъл само да се нахрани . Скоро след това почина. Cry
На въпросният коктейл беше и вицепрезидентът Маргарита Попова, поръча си един билков чай. Направи ми впечатление тази скромност . Надявам се и е харесал, защото и го направих аз.  Sunglasses
Ути Бъчварое беше дошъл на едно събитие, да готви. Оказа се обаче че не готви, а води със себе си две момчета които го правеха, а той само им нареждаше . Както и да е, повечето му неща бяха несполучливи .  chef Поне на вкус.
Най-лошо впечатление имам от Бисер Киров. Изключително арогантен и нахален . Бог да го прости, но така ще го запомня.
DJ Мартен също ми се видя леко надменен, но за него нямам кой знае какви впечатления.
 Бившата съпруга на Емил Димиторв ,Грета Ганчева беше зачислена към нашият комплекс, беше си на щат. С нея имам много комуникация. Готина бабка, обаче я тресе много славата и си мисли че пее божествено . Винаги иска микрофна и да е по силен и ни надуваше главите. Обича да си пийва . Биричка на обяд, за вечеря една бутилка вино си ги кърка без проблеми не и личи даже. Има тренинг  Laughing Ще я запомня с една синя рокля и едни високи обувки. За всяко събитие беше с тях, сякаш нямаше пари за повече .
Ако се сетя, ще пиша пак .  bowuu

# 80
  • Мнения: 4 049
Ути обаче вярно, не знам за какво го викат въобще, той явно на никое от събитията не готви, а само застава да обърне по една пържола, ако види, че идва някой с камера към него, иначе се изляга някъде да пие и да размахва с пръст...  newsm78

# 81
  • Мнения: 145
Миро (от Каризма),  засякохме се на едно гости, много се радва на дъщеря ми и и обърна специално внимание. Земен, усмихнат, абе с една дума сладурче Simple Smile
Евгени Минчев, в един салон за красота, беше дошъл за педикюр. Държа се много добре, усмихнат и бъбрив.
Наталия Симеонова, страхотна и земна, много топъл и позитивен човек.
Зуека и новата му жена, предредиха ме на една опашка и останах с неприятно впечатление от тях.
Деси Тенекеждиева, много дръпната, скандалджийка и надута. Все още си мисли, че е много известна, само дето не ми е ясно с какво по-точно.
Софи Маринова, пееше на една сватба на която бях. Засякохме се в тоалетната и ми направи много добро впечатление. Заговорихме се, голям сладур и много земна.

# 82
  • Мнения: 14 800
И аз нямам добри впечатления за Деси Тенекеджиева.Ожесточено се караше със служители на цгм.Бяха и сложили скоба на колата в зелена зона.Абсурдно е да се разправя,защото и се досвидяло да пусне смс.Много,много грозно!

# 83
  • Мнения: 272
Я, клюки!  Mr. Green
Имам доста известни познати, ала за съжаление не мога да си позволя да ги одумвам във форум. Някои от тях са споменати вече  Laughing
За случайни срещи с фолкаджии обаче мога - а те се приличат до една - възмутени муцуни, че нямам представа кои са  Laughing Една даже, пак й забравих името, на едно парти незнайно как сме попаднали заедно ( не защото съм нещо специално, а защото избягвам с цената на всичко чалга нещата), супер арогантно ми изцепи "Ама сериозно ли не знаеш коя съм??" В живота си не съм те виждала, жено  Laughing
Евгени Минчев не познавам лично, но съм го засичала в квартала и ми обра овациите, след като след него тичаха някакви гаменчета, а той - изтупан по неговия си начин, момчетата крещят "Ей, гей! Ей, педераст такъв!", а той спокойно се спря, обърна си и им рече "Какво сте развикали бе, сякаш не знам"  Laughing и си продължи кротко, а онези онемяха и се врътнаха.

# 84
  • Мнения: 6 733
Ще "нахраните" жълтурите с тези подробности....

# 85
  • Мнения: 13 092
Оо Евгени и аз го засичах навремето много често. Я по Витошка на разходка,я в някое заведение. Всеки път се усмихва на хората, а веднъж в едно заведение от съседната маса много съсредоточено го зяпаха и той като мина покрай тях,за да посети WC,им се усмихна и каза: Да аз съм  Laughing  даже май се снима с тях. Grinning

# 86
  • Мнения: 14 800
Ще "нахраните" жълтурите с тези подробности....
Някои срещи не са скорошни така,че жълтурите ще се изложат съвсем.Аз колкото пъти съм виждала Ев.Минчев все е бил нацупен и груб.Единият път излизаха с много красиво момче от ресторант на Раковски,който вече не съществува и буквално крещеше на спътника си,че го е изложил.

# 87
  • Мнения: 7 519
Прди години се запознах с мореплавателя Николай Джамбазов, изключително добро впечатление на земен и много приятен събеседник. Преди няколко години пък, на волейболен мач на нашите национали видях Стефка Костадинова между публиката. Бях изненадана да я видя там и явно съм я изгледала облещена, защото тя ми се усмихна сякаш каза "да аз съм" Simple Smile , а след мача си направихме няколко снимки заедно.

# 88
  • Мнения: 5 958
Близък контакт с една от най-красивите жени, които някога съм срещала-Цеци Красимирова. Не само, че е неприлично красива Simple Smile, но и умерена, приятна, възпитана и със страхотно и умно дете.
През цялото време аз не споменах, че ми е позната като публична личност, тя също не даде вид, че е популярна.
Деси Тенекеджиева си е от млада такава-надута, превзета и без грам харизма. Тя ходеше с един варненски актьор, много по-възрастен от нея.
Богдан Томов го засякох преди много ходини случайно пред Спортна зала във Варна. Земен, весел и естествен. Тогава беше с убийствен парфюм.
Когато бях ученичка помолих Георги Христов за автограф. С крайно отегчен жест той даде знак на един от хората си да ми даде снимка. Обърнах се и си тръгнах, нека снимката си да я използва по друг повод голямата звезда Георги Х.

Последна редакция: пн, 30 яну 2017, 18:17 от Barbarella"

# 89
  • Мнения: 477
Ще следя с интерес Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт