Среща с известен

  • 33 634
  • 169
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 958
Да кажа, че съм очарована от видна столична дама-адвокат, ще е малко. Мила, възпитана и естествена, освен това много умна и работохолик. Винаги съм смятала, че тя е различна от другите смешни вип персони. И наистина се оказах права.

# 91
  • Мнения: 43
Помня, когато видях Енрике на концерта му в Арена Армеец. Чувството да те погледне в очите, пеейки своите чувствени балади, е неописуемо Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 23 159
Помня, когато видях Енрике на концерта му в Арена Армеец. Чувството да те погледне в очите, пеейки своите чувствени балади, е неописуемо Simple Smile

Завиждам.  Flutter

# 93
  • Мнения: 5 958
На Енрикето всеки път като го видя имам желание да му разбия носа. Голям ревльо!

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 6 627
На Енрикето всеки път като го видя имам желание да му разбия носа. Голям ревльо!

 Joy Joy Joy
На мен също ми се иска да го пораздрусам и да му кажа "Ей,момченце,я се стегни!"

По темата-преди години бях на сватба на една маса със семейство Шарлопови и сам възхитена от тях.

# 95
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080

Свестен и земен ми беше синът на Развигор Попов- Пепи. Или да беше на Мими Иванова? newsm78

На Развигор е, а Мими не му е майка Simple Smile и наистина е супер точен.

# 96
  • Мнения: 9 262
Онази мега мънкаща хиппер надута "лелка" на Опосумите.
Много бързаща се  предреди с мръсна газ.  Sick

# 97
  • Мнения: 2 596
Покрай предаването "Дом за всеки" се сетих, че съм виждала водещия Драго Симеонов във фитнеса. Скромен ми се стори изобщо не държеше да бъде забелязан/разпознат.
Преди много години съм виждала и Румен Луканов. Още когато започваше "Сделка или не", но бях прекалено малка (г/д 5 клас), за да си създам каквото и да е било впечатление.  Mr. Green

# 98
  • София
  • Мнения: 23 159
Като каза фитнес, моя позната работи във фитнеса,където ходи Антон Хекимян и каза,че изобщо не тренирал, бил много суетен и само се оглеждаш в огледалото. Grinning

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 14 911
Офтопик. Може да се смеете, но първоначално реших, че Енрике без фамилно име е някоя нашенска новоизгряла поп- или фолкзвезда, за която съм пропуснала да науча.  Laughing
А по повод разбиването на носа, още по-офтопик: преди време имаше из новинарските сайтове някаква новина за малкия Енрике от град Раковски, който се оплакал, че местният свещеник в католическата църква го бил набил. Свещеникът ми е бивш съученик от съседен клас, затова с интерес следих новината (не знам дали е набил енрикето наистина, може и то да лъже). Имаше един коментар под нея: "на този Енрике само като му прочетох името, и на мен ми се прииска да го набия".  Embarassed

Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 08:02 от Магдена

# 100
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Еха, за колко хора ме подсетихте само!Някои са покойници вече. Пичовете-Камен Во, Васко кръпката, Мариус, Русата Златка,Мартин Стоев(волейбол),Пепа Николова, Иво Карамански, Осман Октай- изключително възпитан и интелигентен, Райна Кабаиванска_ истинска земна дама, Тодор Колев.
Надувки-Стенли,Данчо Караджов ми е особено неприятен, Васил Петров, Георги Христов, Нели Рангелова, Ива Екимова- прережда също,Любо Ганчев- изключително неприятен,Лютви Местан- невъзпитан и нагъл- знаете ли кой съм аз,Весела Драганова- селянка,Марта Вачкова- интелигентна селянка,Ути Sick сигурно има и други, но з а тези се сещам сега.С всички съм имала досег.Това са разбира се , са мои лични впечатления . Peace
Но някои от тях са споменати тук и съвпадат впечатленията😃Особено за Утката Joy

# 101
  • Мнения: 2 596
Ути май вече няма да го канят толкова често  Mr. Green
Когато беше в известната къща някоя го беше обидил, като му каза, че не му харесва гозбите  hahaha

# 102
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Ути май вече няма да го канят толкова често  Mr. Green
Когато беше в известната къща някоя го беше обидил, като му каза, че не му харесва гозбите  hahaha
Емануела😜

# 103
  • Мнения: 4 420
Преди години, работех лятото на Камчия в едно заведение. Ники Кънчев и компания се хранеха при нас, докато бяха на почивка. Супер забавни бяха и много приятни. Спомням си как, докато обядваха Ники четеше вестник, в който пишеше, че се пече на гръцките плажове....... голям смях.

Това лято, докато пътувахме за морето. На изхода на Бургас бяхме спрели на Лукойл-а. С детето бяхме седнали на една маса и при нас седнаха мъж и жена /или ние седнахме при тях, не помня/. Оказаха се родителите на Антон Хекимян, който дойде в последствие при тях. Хекимян стоя прав през цялото време, защото нямаше място къде да седне. Аз разбрах, че е той, след като мъжът ми ми каза. Хич не се бях загледала в него  Joy

# 104
  • Мнения: X
Аууу, трябваше веднага да станете и да му освободите място на ”модната икона” Антон Хекимян!Този има самочувствието на световна звезда,сигурно е бил възмутен от поведението ви:)

Общи условия

Активация на акаунт