Щастливи заедно с проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги '38

  • 77 085
  • 670
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 115
Здравейте, момичета! newsm51
Таня, нали са приятели с МХ та и филма и Мурат са чок гюзель. Hug



Вили,Честит Рожден Ден! Бъди здрава и щастлива! Дните ти да бъдат изпълнени с много радост, обич и късмет! newsm59


Ели, пропуснах екшън-епизодите на Ударите...,но тъй като харесвам ГГ смятам да погледна последните епизоди. newsm78

Гледате ли ИН?

Хубави почивни дни, гъзелки! Laughing


Последна редакция: сб, 07 окт 2017, 15:06 от Tara41

# 466
  • Мнения: 1 414
Добро утро  bouquet
Таня, права си, че патрона провали темата, ходи насам натам , а нищо не прави относно някой филм или сериал.
Спомням си, че се пишеше за някакъв сериал, но и това може да излезе въздух под налчгане.



Момичета, помните ли това кафе или аз съм много стара  Joy Joy Joy?



Тара, ИН това Невестата ли е?
Не го гледам, чета, че бил добър. Сега по Диема фемели започна стая 309, накоя от вас ледала ли го е, заслужава ли си?
По форумите казават, че бил добър сега почвал втори сезон, ще го погледна.

Тара, аз продължавам да гледам Ударите.., но медицинските моменти малко с мишката по диагонал, че те ми идват в повече, но като се замисля на лекарите когато са на работа това им ежедневието.


Лека и успешна неделя, добре, че дъжда поне спря. bouquet

Последна редакция: нд, 08 окт 2017, 10:55 от eligeda

# 467
  • Мнения: 3 436
Здравейте!
Ели, 2-ри сезон на "Номер 309" свършва (65-ти еп. май ще е последен). Аз го загледах миналото лято като забавен летен сериал, пореден римейк на корейски. Прекъснах го поради отпуск и други ангажименти, после така и не го продължих.
А ти гледаш ли "Ударите на сърцето"? Аз спрях в средата 10-ти еп.

"Истанбулска невеста" вече и аз я гледам, засега с удоволствие.

ТАРА, съветваш М.К. да взема пример от работохолика Й.Д., ама видя, че припаднал на снимачната площадка на "Невестата" и го откарали в болница. А и нали сватба стягал, че и бебе чакал от приятелката си (той на 45, тя на 25). Та май той взе пример от аркадаша си М.К.  Wink
Тъй че добре си се разхожда семейство Кърмъзъгюл  по света и у тях.  Grinning

Пропуснах в предишния си пост трейлъра на "Керван 1915" с Мурад Хан, на чиято премиера беше М.К. На пръв поглед нещо ми напомни ...
https://www.youtube.com/watch?v=Mat6HD2J9_M

Последна редакция: пн, 09 окт 2017, 11:15 от Tania M.

# 468
  • Мнения: 898
Привет   Hug
Филма  с Мурат Хан все едно е  правен от М. К.   Grinning  облекло  природа  едно към едно   Grinning
Таня  нещо за сюжета  знаеш ли   newsm78
Ето  патрона  и Едже  ма премиерата   https://youtu.be/cwsN2M3_6jA

Последна редакция: вт, 10 окт 2017, 18:16 от didanka73

# 469
  • Мнения: 3 436
Диди, аз затова сложих трейлъра, защото ми напомни естетиката на "Чудо".
Видеото от премиерата го има в последния ми пост на предната страница в двата варианта - пълния репортаж и изрезката само с М.К. Тара оттам е "резнала" и двата кадъра с М.К. за колажа и по-горе.  Wink

"Керван 2015" е за депортацията на арменците (по-конкретно на 200 жени и деца от Гиресун). Режисьор и сценарист Исмаил Гюнеш. Сюжетът накратко на английски език:
http://www.kervan1915.net/en/direktor/
https://boxofficeturkiye.com/film/kervan-1915-2013351

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 19:39 от Tania M.

# 470
  • Мнения: 1 414
Здравейте, мили момичета  Hug



Вчера реших да пиша, но ми се отвори много странен вид на мамата.
Писах, писах и какво натиснах и всичко изчезна, много се ядосах и се отказах.

Таня, аз пак не съм нещо разбрала за "Номер 309", както винаги.. Joy Joy

Дано патрона, ако прави нещо вече да не е с тези чаршафи и фусти ( това го коментирахме)

Все още гледам " Ударите..", Невестата не я гледам , но чета,  че я харесват.
По бтв дават "Сега и завинаги" някоя от вас гледала ли го е и какво и е мнението, става ли?
Аз гледам някакви откъси, но не ми хвана окото. Главният актьор съм го гледал беше някакъв филм за Ляле нещо такова и този сериал не ми  въпреки, че беше 3 сезона.

Попаднаха на  "Черната перла" ( нов ли, стар ли е) там пак играе този актьор ( името така и не го запомних), но сериала ми привлече вниманието.  Вие знаете ли нещо за него?

Патрона да вземе да стегне и да ни изненада с нещо, че съвсем замря темата.

Лек и успешен ден.

# 471
  • Мнения: 3 436

http://www.milliyet.com.tr/isleri-cok-yogun-magazin-2512636/

Снимката е от началото на септември, но без малко да не позная Едже. И все на излизане от ресторанти и заведения ги хващат, иначе ще му хванат цървулите.  Grinning


# 472
  • Мнения: 1 414
Здравейте




Като гледам патрона го е ударил на живот, скоро време няма да има ни филм, ни сериал.
Личи си им разликата в годините.

Таня, вярно на тази снимка много трябва да се загледаш, за да я разпознаеш трябва да се загледаш.
Лека и успешна седмица.

# 473
  • Мнения: 3 436
М.К. в предаването Duymayan Kalmasın по Star tv днес (знаем, че М.К. е близък с водещия Дж. Семерджиоглу).


Нищо не разбрах от многото приказки - и негови, и в студиото ... Но казва, че е преминал през труден период и са били много твърди/сурови с него. Поне това се мярка в написания текст. На въпроса за нов проект, в киното или музиката, май се въздържа от отговор.

"A1 Müzik Yapım" публикува 10 от 18-те музикални теми от  "Пръстът на везира". В някои като "Gülbahar Tema", "Hamallar Duygusal" и др. звучат почти 1:1 мотиви от "Чудо".

Yol Müziği
Cennet Oryantal
Coşkun Nuri
Gerdek Gecesi
Köy Tema
Gülbahar Tema
Hamallar Duygusal
Hamal Seçimi
Hamal Pazari Pt.1
Hamal Pazari Pt.2

Последна редакция: пн, 16 окт 2017, 23:27 от Tania M.

# 474
  • Мнения: 1 414
Здравейте Hug

Момичета, да ви почерпя днес поумнявам с една година.



# 475
  • Мнения: 898
Привет   Hug
Ели да си жива,  здрава и много обичана!   bouquet

Определено патрона няма намерение да работи   Grinning  Освен още едно чоджук върху друго едва ли  ще видим скоро   Grinning

# 476
  • Мнения: 3 436
Здравейте, момичета!
Ели, честит рожден ден! И от мен пожелания за здраве и дълголетие, късмет и любов.  newsm51

Вземам си няколко захарни гюла от тортата и слагам преводно резюме на горното видео, направено светкавично от отзивчивата "Варна":

"Репортерът казва, че отдавна не са го виждали. Чули, че бил в Америка, докато бяха ураганите.
Той отговаря, че всичко вече е минало и в новините нещата са били доста преувеличени.
Питат жена му дали се е уплашила. Тя отговаря, че са се уплашили, но вече всичко било наред.
Питат го има ли нов кино проект. Той: късмет. После го питат има ли нов проект в областта на музиката.
Той: засега нищо ново.
Вече щял да прави нови неща, след като се подредят нещата в Турция. Много го нападали и атакували в последно време. "От 25 години съм човек на изкуството, правил съм турски народни песни за мира, за братството, но за съжаление минаваме през лош период".
Репортерът го пита  кой точно го напада, някои определение хора ли има предвид.
Той: Всички знаят.

Водещата казва, че му препоръчва да изнася концерти, да спре с киното и да започне да прави сериали.

Водещият (Дженгиз Семерджиоглу) казва, че в един момент е зарязал музиката, за да се докаже като режисьор в киното.

"Към онзи момент това беше правилна крачка. Вече го направи, доказа се. Последният му филм не беше успешен, не се радваше на зрителски интерес. Прав е, че срещу него се водеше линч кампания. И срещу него, и срещу филма му. Не коментирам дали е бил добър или лош. Може филмът да беше неуспешни и без тази очерняща кампания. Но истината е, че  и към него, и към актьорите беше проявена голяма несправедливост. Така или иначе, Махсун е доказано име в киното. Нека се върне към музиката. Да прави и сериали, и кино."

Водещата: Според мен трябва да направи пауза с киното. Този тип филми, със селата, селския живот, животът в Анадола вече започнаха да доскучават. Ако и сериалите му са такива, пак няма да се получи. Трябва да са от типа на сериала "Север- юг", сериалите, в които участва Кенан Имирзалъолу. Тоест екшън сериали."


Duymayan Kalmasın - Star tv - 16.10.2017

Благодарности на Варна!  bouquet
М-да, то отдавна се видя, че тази тема за М.К. ще да е последна.  Laughing
"Щял да прави нови неща, като се подредят нещата в Турция." Ами то все дошло.  Mr. Green

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 21:00 от Tania M.

# 477
  • Мнения: 898
Благодаря  "Варна" !   bouquet
Таня  благодаря за видеото!   bouquet

Ако нещата  не се оправят  какво  няма да  твори  ли   newsm78 Да не би да  за цикли  " Този тип филми, със селата, селския живот, животът в Анадола"   newsm78

# 478
  • Мнения: 3 436
Точно Варна направи уточнение, че водещият Дж. Семерджиоглу говори за филм в единствено число. Явно има има предвид последния филм, срещу който имаше дискредитираща кампания, "Пръстът на везира".(Съответно замених в този абзац в предния си пост "последните филми" с "последния филм.)
А водещата говори за филмите му по принцип, че трябва да промени стила, да спре със селските мотиви.

Та видим в какво ще зацикли. Дали в по-дълга пауза ("докато се подредят нещата в Турция") ... или в темите.


# 479
  • Мнения: 898
Привет   Hug
Дано по скоро  патрона  осъзнае ,  че има  нужда от  промяна на темите за  сценарий .
Малко музика с аромат на  гюл  Grinning

https://youtu.be/mYaahRoCwmY

Общи условия

Активация на акаунт