Щастливи заедно с проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги '38

  • 77 111
  • 670
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 898
Привет   Hug
Тара  патрона  е имал  религиозен  брак  със  Седа Саян  а с Б. И.  само връзка   newsm78  Ама не му пречи и с Бааде да се е бракувал  Grinning

https://youtu.be/ykfBsO5DAAg

Последна редакция: вт, 12 дек 2017, 12:06 от didanka73

# 526
  • Мнения: 1 414
Добро утро Hug



Тара, ИН - Невестата ли е?
Не го гледам, загледала съм други ще ми станат много.

Б.Ишчил на тази снимка въобще не ми харесва.
Дали МК  е бил наистина женен за Б.Ишчил или това за измислици на журналистите? newsm78 newsm78
Лек и успешен ден.


# 527
  • Мнения: 3 436
Привет!  Hug
Я как сте се появили накуп, като е донесла Тара среднощна клюка със задна дата.  Grinning
Таня, къде се изгуби, добре ли си? Още гледам МУ, харесва ми. Актрисите са много добре подбрани за ролите, които изпълняват. Някъде прочетох, че Махсун е бил женен за Б.Ишчил 7 години, а аз мислех, че втори път се жени за Едже. newsm78


Гекче Бахадыр, Аслыхан Гюрбюз, Баде Ишчил, Тюлин Озен.
ТАРА, сигурно си прочела някой ненадежден интернетски превод. Не са били женени Баде Ишчил и М.К. Преди време публикувах в темата превод на старо интервю с Баде и това е ясно от собствените й думи.
Мен друго ме досмеша. В публикации за  "Малки убийства" в биографичната справка на Б.И. навсякъде споменаваха връзката й с М.К. със следното изречение: "... На погребението на Баръш Манчо я забелязва Махсун Кърмъзъгюл", оттам започва връзката им. Значи нашият човек и по погребения не изпуска русото от очи. Grinning
Инак М.К. овреме се е отървал,  Grinning имайки предвид циганиите и скандалите около развода на Баде. Името й година-две не слизаше от жълтите заглавия (точно по вкуса на М.К.). Mr. Green
ЕЛИ, аз вече споделих, че въобще не ми е симпатична в сегашния й вид, ама дотук с одумването на "бивши".
Скрит текст:
И за Седа Саян не е бил женен. Това с "религиозния брак" го е избрулила по някое време Седа, но той отрича. Първо, по времето на Седа (1994-97) той е бил женен и, второ, т.нар. "брак пред имам" не е брак. Ама тя нали много редовна, та да се похвали с "брак", ако ще и фалшив.  Mr. Green
ТАРА, питаше дали има тема за "Малки убийства" - не знам видя ли отговора ми. Коментират го в темата за "Kayıp", заедно с "Истанбулска невеста": http://old.bg-mamma.com/?topic=1001116.645;topicrefid=20
Следя и двата сериала и все още ми харесват като сценарий, режисура и актьорски състав. Ели е права, "Малки убийства" бил римейк на американски сериал.
Бях те питала кой според теб е убитият? Мисля, че не е никоя от дамите, защото и 4-те са заподозрени. Мина ми през ума дали пък не е Серхан (героят на Мерт Фърат). Ти какво мислиш?  newsm78

Сериалът по БТВ, за който пита Ели, е "Bu Şehir Arkandan Gelecek" ("Този град ще тръгне след теб") с Керем Бюрсин. БТВ са го превели като "Сърцето на града". Като тръгна навремето онлайн, прослушах началните епизоди, но го зарязах заради калпавия сюжет. Иначе Керем Б. ми е симпатичен като излъчване и манталитет и според мен се справя достатъчно добре.

ТАРА, не съм се изгубила аз, ами М.К. се изгуби из Щатите. А и сезонът на Малдивите е в разгара си ... Няма да се учудя, ако се приберат чак напролет, както направи преди 2 години. Замина през декември уж на курс в САЩ и се върна на 1-ви май - хем женен, хем с дете, хем с нов проект за филм. Да видим с какво ще се завърне сега.  Grinning

P.S. ТАРА и ЕЛИ, гледате ли още "Ударите на сърцето"? Сигурно разбрахте, че Гьокхан Алкан (Али-Асаф) и Йойкю Карайел (Ейлюл) взеха "Златна пеперуда" за най-добра двойка, а Аслъ Енвер - за най-добра актриса за ролята на Сюрея в "Невестата".

Последна редакция: ср, 13 дек 2017, 16:47 от Tania M.

# 528
  • Мнения: 898
Като  нищо  на пролет патрона  може да се  прибере  с още едно дете и нов проект   Grinning
Сега  ми стана любопитно  къде ли е забелязал Едже   newsm78  щом  Б. И.  на погребение  Simple Smile

# 529
  • Мнения: 1 414
Добро утро  Hug



Таня, за "Малки убийства" мисля, че оригинала се казваше "Мали сладки лъжкини" newsm78

"Сега  ми стана любопитно  къде ли е забелязал Едже   newsm78  щом  Б. И.  на погребение  Smile"
Диди, Joy Joy

Таня, и аз така си мислех за сериала по бтв, но не бях сигурна, този пък въобще не съм погледнала и една серия.

Таня, аз все още гледам "Ударите..", и от темата за сериала разбрах за наградата.

Да, патрона си е сменил приоритетите,  в скоро време да не чакаме филм или сериал , най-много още някое бебешоче, както писа Диди.
Диди, за нов проект вече нещо не се надявам. newsm78 newsm78

Таня, може пък, ако се бяха оженили двамата да не се стига до такива цигании, знае ли човек. newsm78

Лек и успешен ден. Heart Eyes



;

# 530
  • Мнения: 898
Привет   Hug
Ели  едва ли щеше да се получи семейство  между  патрона  и Б. И.    От интервюто  което беше  постнала Таня  излиза, че М. К.  е искал да превъзпита Б. И. ,  но не се е получило   Grinning   

# 531
  • Мнения: 3 436
Eли, те циганиите около развода на Баде май бяха заради манталитета й. "Орева орталъка" с пазарлъци - за луксозен дом, за астрономическа издръжтка и пр. Щеше да се пазари тя с бате си Махсун другия път, какъвто е пресметлив ... Grinning
Думите на Б.И. от онова старо интервю аз не ги разбрах толкова като опит за "превъзпитание". Споменаваше за обичайните различия между мъж от Изтока и момиче от "Запада", но те пък не са я бъркали 5-7 години. Друга е причината, освен че му шарят очите ... и не само по погребения.  Grinning

Е, Едже сигурно я е срещнал в юридическия офис на банката (май банка беше), където се е подвизавала допреди дипломирането си преди 2 години. И като гледам сега, май тя го е "превъзпитала", хем по-младичка и от Б.И. Grinning

Вместо поздрав - нова песен на Гюлбен Ерген, М.К. я е похвалил в Туитър тия дни:
https://www.youtube.com/watch?v=-sg1b3QHx6w

Последна редакция: чт, 14 дек 2017, 09:23 от Tania M.

# 532
  • Мнения: 1 414
 
Цитат
И като гледам сега, май тя го е "превъзпитала", хем по-младичка и от Б.И

Ха ха ха, то рано или късно човек си намира майстора.
Жената има подход към "превъзпитаването' и нещата  се получават ( засега).
'

# 533
  • Мнения: 1 414
Добро утро  Hug



С бавни стъпки се придвижваме към хубави празници.  Close-mas: santa2 madnoel

Моите два сериала, които гледам ще ги приключват към Нова година така, че мога да започна да гледам "Малки убийства" казвате, че си заслужава.
Дайте един линк, където ги гледате ( може и на руски).

Лек ден. Heart Eyes


# 534
  • Мнения: 3 436
Eли, аз гледам "Малки убийства" на руски ТУК, но го има и на други места. На български не знам превежда ли се, виж в "Любими сериали с превод".
Аз не съм гледала "Малки сладки лъжкини" и на мен ми е интересен, не е банален, засега няма "потурчване", няма и много пълнежи. На теб може и да не ти допадне, но пробвай.

"Ударите на сърцето" приключват ли го? Например в него и грам не остана от корейския оригинал, на това му се казва потурчване.  Grinning

# 535
  • Мнения: 3 436
И видео, което ще ви усмихне. Татко и щерка на летище "Ататюрк", преди да излетят за L.А. С най-важното багажче върху куфара. Heart Eyes
Явно са отложили малко пътуването, както предположихме около боледуването на Лавинчето. А мама къде ли е ...

Mahsun Kırmızıgül kızı Lavin'i böyle eğlendirdi
http://www.hurriyet.com.tr/video/mahsun-kirmizigul-kizi-lavini-b … lendirdi-40680333





Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 17:24 от Tania M.

# 536
  • Мнения: 1 414
Здравейте  Hug

Колко е щастлив тате с малката принцеска.

"Ударите на сърцето" така четох, за "Пълнолуние" е сигурно, развалиха  хубавият сериал.
"Потурчват" ги и  правят голяма боза, но не се учудвам гледах, че другата година ще излязат нови 30 сериала. Подкара ли са ги един след друг, който оцелее другите ги финализират бързо, бързо.

Ще ги загледам "Малки убийства" сигурно ще ми хареса.

Момичета, вчера в един наш вестник прочетох ( може и да е измислица на журналистите), Берен имала голям проблем с алкохола. newsm78 newsm78  Пропила се, защото се оказало, че не може да има деца. Много често я виждали мъртво пяна, да я извежда мъжът и от заведения. Пишат, че даже и затова са я сменили в Кьосем. Много била отслабнала, даже се говори за да я лекуват в клиника.Още по времето на Фатмагюл тя вече имала този проблем. Веднъж така се била напила, че паднала във водата и едва не се удавила.
Пише, че преди когато ходи в Америка била за това.

Дано да не е истина, че жалко за нея, аз я харесвам.

Лека вечер.

# 537
  • Мнения: 3 436
Момичета, вчера в един наш вестник прочетох) (може и да е измислица на журналистите),
Скрит текст:
Берен имала голям проблем с алкохола. newsm78 newsm78  Пропила се, защото се оказало, че не може да има деца. Много често я виждали мъртво пяна, да я извежда мъжът и от заведения. Пишат, че даже и затова са я сменили в Кьосем. Много била отслабнала, даже се говори за да я лекуват в клиника.Още по времето на Фатмагюл тя вече имала този проблем. Веднъж така се била напила, че паднала във водата и едва не се удавила.
Пише, че преди когато ходи в Америка била за това.

Дано да не е истина, че жалко за нея, аз я харесвам.
Кой наш вестник? ТАЗИ АНОНИМНА ПУБЛИКАЦИЯ ли имаш предвид? Преди време я коментираха в темата за "Кьосем" и май не я взеха насериозно, особено причините за смяната на актрисите в "Кьосем".
Без да съм фен на Б. Саат, аз не давам ухо на такива компилации. Нито автор има, нито е цитиран източник.
Не обелват и дума, обаче, за гражданските й позиции, под които стои нейният подпис. И за които заслужава респект.

Момичета, понеже никакви ви няма, пожелавам ви весело посрещане на коледните и новогодишните празници.
Живи и здрави, пък догодина я се "видим" тук, я не ...

Последна редакция: пн, 18 дек 2017, 23:38 от Tania M.

# 538
  • Мнения: 1 115
Добър вечер, момичета!

Таня, снимките наистина ме "усмихнаха", много са хубави. HugЛавинчето ще е слабостта на татко, с памук ще му вади душата. Laughing
Видях и отговора ти Flowers Bouquet,и въпроса. Аз си задавам същия въпрос. Не ми се иска да е Серхан, по-скоро мисля за Едип. Това появяване на вечерята, като любим на Ойя, без да я предупреди, стресна всичките. newsm78
Един от коментарите на рускините:
 "Ирина Гуцало
А мне вот кажется, что темная сторона есть как раз у Эдипа. Странный он какой-то. И пришел он на этот ужин явно не только потому, что он тайно любит Ойю. Если бы маньяком был Серхан, то уже бы проявилось у него это за столько лет семейной жизни."
Скрит текст:

Може би всеки един от мъжете може да бъде жертвата и всяка една от жените убийцата.  А защо да изключваме и Бурджу. newsm78

Ели, и аз не съм от феновете на Берен, но не искам тази млада жена ди има два толкова тежки проблема. Дано да са само слухове.

Комшиите са факири в съсипване на сериалите си. Моля се това да не стане с тези, които гледам и да ги приключат с по-малко епизоди, но със стегнато, логично развиващо се действие. Hug

# 539
  • Мнения: 3 436
Тара, как снимките, а видеото не видя ли? Grinning

Аз на никого не съм фен, но на мен Берен ми е симпатична, включително и с позициите си. Така както е написана, горната публикация не заслужава внимание за мен. Мирише ми на недобронамерени интерпретации.

Е, че кой да убие Едип, Оя ли? Пелин и Мерве за какво да убиват Едип.
Тайлан пък кой да го убива, освен Пелин, но тя свали подозрението от него ... засега.
Бурджу не е сред заподозрените, както  се разбира от увода към всяка серия. Абе добре поддържат интереса досега.
  

Последна редакция: вт, 19 дек 2017, 07:36 от Tania M.

Общи условия

Активация на акаунт