Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow & Supergirl - DC 2

  • 59 459
  • 736
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 83
Мисля,че тоя Данте я държи с нещо,но не съм гледал още 17 епизод,чакам субтитри.

# 406
  • София
  • Мнения: 27 160
Данте я държи с нещо.
Само се загатва, че Оливър е мъртъв, никъде не е казано официално. Същото и за Джон Дигъл. Но аз не вярвам в това, защото ще е безумието на века. Няма как преди последен сезон да са мъртви главния и основен герой и дясната му ръка.

# 407
# 408
  • София
  • Мнения: 27 160
Е, стига де, то остана сезон с 10 епизода. Не вярвам това да стане.
Иначе последния епизод на Ароу бе много интересен, разкри се една тайна относно инцидента с бащата на Оливър Куин и самият Куин в началото на шоуто, откъдето и тръгна всичко.
Флаш също се раздвижи и последните два епизода бяха изненадващо добри.

# 409
  • UK
  • Мнения: 3 959
Какво не вярваш да стане, мислиш, че всички лъжат ли, или какво? Официално е обявено, че актрисата няма да участва в последния сезон, не е въпрос на вярване. Честно, всеки път се изумявам на постовете ти и си мисля, че по зле няма как да стане, и всеки път ме опровергаваш. Не вярвал той.

# 410
  • София
  • Мнения: 27 160
По-полека с оценките ако обичаш. Имало е примери как следствие натиск от страна на феновете в миналото се е разминавало. Много малко вероятно е, но надеждата крепи човека, нали тъй? А и аз си разсъждавам на глас. Пък и честно казано мен ме вълнува с Оливър какво ще стане и как ще завърши генерално шоуто. По тази логика трябва да убият Фелисити сега в края на седмия сезон, но ако не я убият какво правим? Значи ще се върне за последния епизод или ще заснемат сцена сега, която ще ни я покажат на финала. Това също е правено. Винаги всеки може да се измъкне от дадена ситуация според зависи... Но каквото и да стане това е поредното съсипано топ шоу. Дано поне финала е добър и да се хареса като цяло на феновете, което е малко вероятно, но ще видим.

# 411
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как ще я убиват, нали сега я показаха в бъдещето и как отглежда дъщеря си сама в къщата в планината? Наистина ли ти е толкова трудно да правиш логически връзки между нещата? Оценките са напълно заслужени, ако не искаш подобни оценки, започни да мислиш, преди да пишеш. Каква е логиката ти да пишеш глупости, а аз да съм виновната, че съм отбелязала това, вместо ти просто да спреш да пишеш глупости?

# 412
  • София
  • Мнения: 27 160
Ако има някой, който пише глупости то това си ти и то постоянно и навсякъде, тук също лъсваш в пълен блясък.  Laughing
Това бъдеще рано или късно ще бъде изравнено с настоящето или в края на този сезон както се спекулира и вече ще имаме само една времева линия или в началото на следващия. Със сигурност финалът на цялото шоу ще е в т.нар. бъдеще, което вече ще е настояще и там ще се разбере какво финално се е случило с всичките герои. Така че всичко за което съм писал си е актуално. Фелисти умира в бъдещето (аз това имам предвид, а не да я убият в настоящето ама се искат гънки да разбереш вместо да мърмориш за щяло и нещяло), Фелисти се появява в последния епизод специално за него или ни показват сцена с нея заснета сега и реално повече на снимачната площадка няма да се появява.

 ooooh!

# 413
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как може да напишеш подобна глупост и да очакваш положителни коментари и оценки? Вече сериозно започвам да си мисля, че си измислен герой, няма начин подобни размишления да са истински. Никой не е толкова глупав.

Спирам да коментирам.

# 414
  • София
  • Мнения: 27 160
Наистина ще е най-добре да спреш с безумния спам, но нищо де, хората са казали, че никога не е късно да станеш за смях.  Laughing

# 415
  • Мнения: 83
Няма как,финала да е в така нареченото бъдеще.Може да направят така,че в бъдещето Филисити да умре,но не и в настоящето.От другия сезон,може да дават,какво се е случило с друг нов персонаж,както даваха за Оливър на острова.Затова няма смисал,да предполагаме,какво ще става за напред.

# 416
  • София
  • Мнения: 27 160
Финалът на цялото шоу догодина, не на настоящия сезон. Но нз де, какво са намислили сценаристите няма как да знаем. Но е жалко това, сезон преди края подобни новини. Същата работа като с TWD, разбира се там в много по-огромни мащаби.  Naughty
Мърморана, все пак се извинявам за по-острия тон, не е присъщо за мен тук в мамата ама бях яко изнервен днес и ти се заяде и ми беше на пътя както се казва.
А иначе ами то е ясно, че това е официална новина, обаче първата фенска реакция винаги е отрицание. ''Не, не може да е истина''. От мухата слон стана тук в безсмислен спор. Сигурен съм, че 90% от рекациите на фенове по форуми и социални мрежи са били същите. Народопсихология му се вика на това. А някои сме екстроверти, други интроверти. Аз съм крещящо от първите. Wink

# 417
  • Мнения: 83
Сигурно ли е,че 8 сезон ще е последния.

# 418
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Вярно е. Аз пък спрях да гледам заради Олисити, но няма и да тръгна веднага да гледам, защото няма да я има половинката. Трябваше да си остане Лоръл, но уви.

# 419
  • Мнения: 1 295
Аз пък не понасям Лоръл. Фен съм на Олисити и се надявам по някакъв начин да им измислят подобаващ край, дори и само за последните сцени.

Общи условия

Активация на акаунт