Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow & Supergirl - DC 2

  • 59 570
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • София
  • Мнения: 27 218
Лоол, нов супермен?!
wtf :о
хаха

Окс, ще я преслушаме;)

# 722
  • Мнения: 611
аз се сещам единствено за черния Супермен нали има такъв уж във комиксите

# 723
  • Мнения: 611
Мнение за  първи епизод от 2 ри сезон на Супермен и Лойс и Новия сериал Наоми струват ли си ?

# 724
  • София
  • Мнения: 27 218
Не знам дали ще гледам Наоми.
Оценка от 4.3 в imdb за старт на нов сериал е меко казано стряскащо.
Явно са изкопали още по-голямо дъно отколкото с Батуоман.

Супермен и Лоис е го гледам чак на 14,01 петък, тогава ще го качат в HBO GO.

# 725
  • Мнения: 611
https://deadline.com/2022/01/david-ramsey-arrowverse-justice-u-the-cw-1234912421/  JUSTICE U’ is in the works at The CW with David Ramsey set to return as Diggle.
The series follows Diggle as he recruits 5 young meta humans to live undercover at a university as he trains them to become the heroes of tomorrow.
GREEN LANTERN COMING?

# 726
  • София
  • Мнения: 27 218
Отзивите за Пийсмейкъра с Джон Сина са много добри!
Според много нърд фенове, шоуто е по-добро от всичко на Марвъл в Дисни+
Интересно...
Аз още не съм гледал, 3 епизода са излезли. 100% ще гледам.

Наоми е нов герой изобщо (нов комиксов герой също), засега отзивите са, че е слаб и разочароващ, но има и добри мнения. Още го мисля...

Изгледах новите епизоди на Легендите от бъдещето и Батуоман. Много слаби и двата. Легендите почват да се излагат вече. Няма ли да го приключват това шоу? Поне им признавам на CW, че имат здрави топки и не се впечатляват от трагичните рейтинги, яко дебелокожи са, хаха. 😉
Но аз ще си ги следя, защото съм ги започнал и съм инвестирал доста сезони вече.



Изгледах епизод 1 от сезон 2 на Супермен и Лоис
What Lies Beneath
https://www.imdb.com/title/tt14160562/

Хареса ми!
Билднаха добре историята. Голям плюс тук е умерения и умен сценарий, без крайности. И каста разбира се.

Интересно ми е как ще се развие историята между Натали и Лоис.

Този новия военен, л-т Мич Андерсън е супер дразнещ. Издразниха ме и новите 'фейк' супермени. Х-криптонити?
Ще има драми тук...

Какво му има на Кларк? С тези болки в главата, уф.

Пак драми в рая (визирам връзката между Лана и Кайл) и вече автоматично кандидата за нов кмет ме дразни, хаха.

Възможен романс между Джонатан и Натали? Защото Джордан трябва да си е със Сара. Мхм, освен ако нея не я направят лесбийка... Че имам известни съмнения. И да съберат Джордан с Натали, пф.
Ще има драми между Натали и Кларк обаче... Дано не пресолят.

Но най-интересното беше в края! УАУ! С този юмрук си беше подсказка, че това ще да е Дуумсдей! 😮
-
8.0

# 727
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
Уикендът изгледах всичко излязло от Легендите. Не бях гледала от епизод 11 на 6 сезон. Така накуп 13 епизода супер дойдоха. Не ми беше скучно нито за момент. Новата концепция обаче не ми харесва. За 7 сезон, да са като цяло на едно място, с малко изключения. Историята с роботите и по-интересна от тази с извънземните. Не ми допада, че бързо почнаха да разчистват старите герои, ето и Нейт заминава от историята. Много приятен ми беше епизодът, в който се появиха Реймондо Grinning, Нора, Капитан Колд, Джаксън, Стайн. Очаквам в края на сезона да отпаднат Ева и Сара, тъй като този сезон повече се набляга и на Ева.

# 728
  • София
  • Мнения: 27 218
Ехаа, егати и маратона.
Мен ме чака такъв за Черният списък ама това е друга тема...

Ами този последния епизод специално с роботите не ми се понрави. Правеха, струваха и накрая какво, нищо? Промиха и мозъка на Сара Ланс, уф. И уби женицата...

А Супермен и Лоис гледа ли премиерния епизод на сезон 2?

# 729
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
Е маратон събота и неделя докато шетам из нас. Смятам следващата да изгледам Flash каквото не съм и Supergirl имам няколко епизода от последните. Вече не са ми тръпка тези сериали, даже нямам желание да догледам Старгърл.

Не съм почнала още Супермена, искам да се съберат няколко и накуп да ги изгледам.

Е тя е Сара роботка Grinning Не ми пука за нея като цяло, Нейт беше мега смешен с тези мускули.

# 730
  • София
  • Мнения: 27 218
Да, Нейт изкърти Grinning
Абе бяха ги пипнали, спор няма. Не очаквах, че целия епизод ще е за тях.

Оо, догледай Старгърл непременно, много е добър. Това е свежия полъх в The CW наред със Супермен.
Ще ми е любопитно и мнението ти като приключиш със Супергърл. На мен ми хареса краят.

Според мен трябваше да приключат всичко с края на Оливър Куин и Ароу. В крайна сметка всички тези сериали се народиха след успеха на Стрелата. Флаш първите сезони имаше невероятен рейтинг и се наливаха и пари (като за the CW), но се уляха... Лошо няма де.

# 731
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
Supergirl трябваше да свърши с 4 сезона, Флаш и той, много го разтегнаха. Ароу така и не съм го догледала, имам сезон и половина, нямам никакво желание да ти кажа за него. Така ми се изпари и за Живите мъртви, безкрайни са. А Ароу с тези деца...

# 732
  • София
  • Мнения: 27 218
Ееее, ней така, уф. Арои си свърши прилично, даже добре.
Там с кросовъра беше епика, а и после това което стана, ама да не ти издавам...
Поне се усетиха и приключиха, докато Флаш явно ще си продължават вечно.
Искам да видя сега дали ще посмеят да подновят Флаш и Легендите, особено с тези слухове за сериозни финансови сътресения при The CW.

# 733
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
Те не я ли продаваха телевизията?

# 734
  • София
  • Мнения: 27 218
Уж...
Ама сделка няма. Засега само се говори. Аз мисля, че всичко ще отиде в HBO Max.
Апропо да си чула нещо за Макса? Нали щеше да идва у нас от нова година. Февруари вече чука на вратата а няма нищо. Писах им, питах, ама нямам отговор.

Общи условия

Активация на акаунт