Да сложим ли ваксина?

  • 3 911
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
A kato ne se e razneslo do sledvashtata munizacia kade ia biat - do purvata?

# 16
  • Мнения: 17 407
Цитат на: mari0511
Няма ли да изостанем с графика? Миналия месец вместо на 04.10.2004 г., я сложихме с две седмици закъснение пак заради лека хрема.


Спокойно, дъщеря ми беше освободена от имунизации за 6 месеца. Няма проблем, ще си я получи ваксината.

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
На една позната малката се разболя от детски паралич, защото и били ваксината 20 дни по- рано, а е била с хрема и кашлица. Едвам го оправиха детето. Моят съвет е да изчакаш да оздравее и тогава.

# 18
  • Мнения: 1 517
Малко off, ама познавах една майка, която беше абсолютно против ваксините и въобще не беше слагала на бебето си.  Shocked Чували ли сте такова нещо? Да не би да е пак някоя "нова мода"?

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 7 833
Цитат на: petty
Малко off, ама познавах една майка, която беше абсолютно против ваксините и въобще не беше слагала на бебето си.  Shocked Чували ли сте такова нещо? Да не би да е пак някоя "нова мода"?




е-е-е моля те не повдигай една мнооого болна тема за форума и за някои потребителки, страхотни скандали са се вихрили по този въпрос, ама ти откъде да знаеш, де Wink

да, познавам такива 2 майки.


хммм всъщност трябва да знаеш, защото регистрацията ти е преди моята даже.

# 20
  • Мнения: 3 562
Отложи ваксината  Laughing
На 1г.и1м. по график се слага ваксината - морбили, паротит, рубеола
ние я сложихме 7м. по - късно  Sign Exclamation
Много пътувахме в този период, имаше контакти с болни деца, а аз исках да съм сигурна  Sign Exclamation
Без да се притесняваш за график - просто трябва да си сигурна за моментното състояние на детето  Sign Exclamation
Нашата педиатърка спомена нещо от рода - "Още малко и щяхте да загубите правото си на ваксина"  Shocked На мен не ми се струва сериозно  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт