Кажете име с Г-мъжко,но да може и на галено да му се вика

  • 4 686
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 379
Габриел Peace

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За мен най-хубавото българско име с Г си е Георги.Аман от тия сръдни за имената #Cussing out!А Габриел не ми харесва-след време децата му ще са Габриелови-като на самотна майка.

# 18
  • Мнения: 2 116
Още 1 глас за ГАБРИЕЛ! Много ме кефи! Party

# 19
  • София
  • Мнения: 44 120
Георги е мн хубаво име - и може на галено да си му казвате - аман от сръдни за имена.
Габриел е готино (на архангел Гаврайл), ноо Габи - да ме извинявате - чисто женско си е...
другите варианти не ми харесват, а не мога да се сетя нищо което да не е споменато...

# 20
  • Мнения: 1 006
Като не може да е Георги - харесва ми Горан - много достойно и мъжко и гордо ми звучи на мен!

# 21
  • Мнения: 2 910
Габриел е хубаво име Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 498
Аман от тия селски сръдни... #2gunfire Георги е най-хубавото име с Г има си и празник даже.
А иначе  част от гореизброените имена звучат или грубо или са от преди 200 год. и изглеждат старомодно. - това си е лично мое мнение.
Но с "Г" май няма много голям избор от свястни имена.
Да си го кръстят хората както те си решат и да не слушат НИКОЙ !!!!

# 23
  • Мнения: 146
Георги победоносец. какво повече от това и може да му казваш каквто си искаш - Гоше, Гьоре, Жоре, Жорж, Гошо, и тн......
 Не му мисли много.... пук и имен ден ще има все пак. А За Габриел какво да кажа Кога му е именния ден А и сем Габриелови????????????????????? Crazy

# 24
  • Мнения: 574
Като не може да е Георги - харесва ми Горан - много достойно и мъжко и гордо ми звучи на мен!
Генади, Галин , Герган, Григор,Гочо  ....

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Гастон, Галадриел  Wink , Горимир или Горомир , Ганимед  (това е астрономическо ).........

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 336
Според мен, ако не е кръстено детето с цялото име на човека, а само с буквата, то въобще не е кръстено на него. Не разбирам как Герман или Габриел ще е кръстен на Георги или на Григор. Това са си все различни имена. Така че моето мнение е или да го кръстят на единия дядо, или на никой.

# 27
  • Мнения: 445
Галин, Гален, Генади, Георги, Григор

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Габриел,Галин,Георги

# 29
  • Мнения: 2 849
Галин,Гален ,Герасим .

Общи условия

Активация на акаунт