ОКТОМВРИйчета прекрасни, стават все по-гръмогласни

  • 24 681
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 744
За пояса за врат - трябва да е оргинален , немски. Само на това бих се доверила, една приятелка го ползва за бебето си и е много доволна, страшно се забавляват с него.

Интересно, как точно хора, които пишат, че са против квалификациите, ме квалифицират, като пълно куку Joy Joy Joy
Даже същите тези ми обясняват каква майка - орлица съм и как съм щяла да водя дъщеря си за ръка на абитуренският и бал, даже и на срещите и да присъствам. Това доказва, че самите те са пълни с квалификации и желания за съд и линч  Joy Joy Joy

Тази тема се изпълни прекалено много с хора, които поради някаква причина не могат да се справят със задачата за майчинство. Аз лично написах на Бенни какво мисля за нея, по повод поста, който е пуснала.
Кратко, ясно и точно моето мнение. Явно обаче всяко мнение различно от общия стаден принцип по темата - първо гледай ти да си добре, после останалото, който вирее тук, предизвиква лавина от недоволство. Гузен, не гонен бяга ...
С което станах център на внимание даже без да искам.
Щастлива съм да съм майка и сега си грабвам любовчето от активната гимнастика и отиваме на двучасова разходка, слънцето и белите облаци ни зовът.
чао, чао  Hug

Да, всяка майка минава през трудности, но има някои жени, които са станали майки по погрешка и сега се чудят как да излязат от ситуацията. Факт.

# 721
  • Мнения: 1 242
Малко глупаво, но не съм запозната- групата има ли админ или трява другаде да попитам????

# 722
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Стига с тази тема моля  ви всеки си каза МНЕНИЕТО!!!   нали това е целта опреквал не опреквал стига.. Хайде на разходки с бебоците че да подишане малко свеж въздух и да си прочистим кратунките.. Целувки мацки 😘😘😘🤗

# 723
  • Мнения: 19 687
И би се доверила на пояса за врат на база немски произход или заради това, че приятелката ти го ползва?  newsm78

За справка, аз куку не съм те наричала, но наистина трябва да се научиш да имаш мярка Peace Майки по погрешка, прекалено много хора, които не се справят с майчинството...осъзнаваш ли изобщо какви ги пишеш ooooh!

# 724
  • Мнения: 1 426
 А моята по време на кърмене се свива да пръцка, понякога и приревава, а след това-не!  Thinking
  Дано е лека за всички - и мами, и бебета!  Hug
   Лид, търсих в сайта на Комсед, наистина имат доста гризалки ( дъвкалки), но точно като биберон, не видях  newsm78
Казаха ми, че е от там. Търсих и аз и не намирам нищо подобно, дори и в гугъл изображения.  newsm78

# 725
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
Чакайте, че чак неможах да изчета всичко  newsm78
Явно сърказма ми е много лют, щом опари така някой  Whistling
Много си го обичам "топчо" и всеки около мен знае, че съм като орлица над детето, даже и на татко му не давам да го гледа много, защото не мисля, че ще се справи с всичките му настроения.  Joy
Няма да го давам за осиновяване или да прехвърля гледането на някоя баба Simple Smile Просто целодневното му тръшкане и истерия, продиктувани от инат, че иска да го нося на ръце ме изнервя. НО детето е обуто, нахранено и си играя с него колкото иска, а моите занимания съм ги оставила за през нощта, контакта с хора пък за по-нататък. И все пак всеки си има мнение  bouquet

# 726
# 727
  • Мнения: 1 366
Бени, мацко,  Hug
Аз пък викнах светървата и излизам на кафе с приятелки, където да не говоря за памперси и ако. И като се върна, беба ще има една щастлива, отпочинала мама.
П. П. Тука кифли НЕМА. Просто няма нормална кифла, която да си губи времето в кахъри за бебето по форуми.
П. П. П.  Може да се направи тема ексклузивно само за Щастливи майки. Така всички ще са доволни.

# 728
  • София
  • Мнения: 861
Момичета, имате здрави бебчета, които спокойно спят или весело си играят с вас - радвайте се, все тая ревливи или не  Hug

Аз си скъсих живота с половин година поне. Снощи в 2 се събуди с писъци и температура над 39 градуса. Отказваше Панадола и сваляхме по старомодния начин - с вода и оцет, което оправи работата бързо, но след много рев.

И, разбира се, сутринта колата не тръгна. Ходихме до педиатърката с такси, взехме направленията и се стоварихме в Токуда. Тук условията са добри, но си гледаш детето сама точно както вкъщи. Взела съм си всичко от нас - АМ, нагревателя, шишета и биберони, памперси, дрешки, кърпи, козметика и дори инхалатора, защото не достигали. Нямаха дори кошарка и с бубенцето спим в едно легло с решетка от единия край.

Правиха й рентгенова снимка, взеха й кръв, сложиха й абокат, а от инхалациите как пищи няма да ви обяснявам. Още не са ми казали какво й има според тях. Единственият коментар от лекарката беше, че гърдите й свирели като симфоничен оркестър.

# 729
  • Мнения: 2 050
Inner кураж! Като знам на мен какво ми беше само за едни изследвания кръв и урина, дори не мога да си представя на вас какво ви е в болницата. Дано скоро се оправите и да ви изписват към дома Praynig Hug

Ако вкъщи си лакирам ноктите (и то само на краката, половин грях един вид Flutter pletka), а не ходя по маникюри, обичам ли си детето или не Mr. Green

# 730
  • Мнения: 288
Inner Hug бързо да се оправя!
Оф на мен започна много да ми пада косата.  Tired

Последна редакция: пт, 03 фев 2017, 14:45 от Zireael

# 731
  • Мнения: 495
Inner кураж! Като знам на мен какво ми беше само за едни изследвания кръв и урина, дори не мога да си представя на вас какво ви е в болницата. Дано скоро се оправите и да ви изписват към дома Praynig Hug

Ако вкъщи си лакирам ноктите (и то само на краката, половин грях един вид Flutter pletka), а не ходя по маникюри, обичам ли си детето или не Mr. Green
Не! Миризмата на ацетон е врвдна! 
 Grinning Grinning

# 732
  • Мнения: 1 242
Аз пък лъжа, крада и въшки имам....... И на същото уча и лапето Peace

# 733
  • София
  • Мнения: 3 256
Ох, Инер Sad Бързо да се оправите!  Heart Eyes
Чуби, ако не пишеше толкова отдавна тук, щях да помисля, че си трол с нарочни провокации.  Rolling Eyes
Zireael, моята почти спря, обаче положението е плачевно  hahaha От седмица съм с къса кадетска прическа Simple Smile, поне година ще трябва, за да се оправи  ooooh!

# 734
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Аз пък лъжа, крада и въшки имам....... И на същото уча и лапето Peace

Ххаха и аз и аз Party
Ние сме на разходка и бебо спи вече 2часа а и на кака и се доспа на люлката и как ще се прибирам незнам и нея ще я сложа при малчо в коша да поспи поне докато се приберем ххаха😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт