Има ли кухни с меню за деца с алергии?

  • 2 458
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 437
Само да вметна, че кухнята в Княжево се зарежда от тази в Павлото, така че няма проблем да си взимаш храната от последната спирка от 5-цата. Ние също сме в Княжево, едно от децата наоколо взимат от храната за алергични и са много доволни. Десертите се правят със специализирано адаптирано мляко.

а цените какви са?

 и аз разбрах, че всичко се приготвя с фризопеп

# 16
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Само да вметна, че кухнята в Княжево се зарежда от тази в Павлото, така че няма проблем да си взимаш храната от последната спирка от 5-цата. Ние също сме в Княжево, едно от децата наоколо взимат от храната за алергични и са много доволни. Десертите се правят със специализирано адаптирано мляко.

а цените какви са?

 и аз разбрах, че всичко се приготвя с фризопеп
Мога да питам утре за по-сигурно, но мисля, че няма особена разлика или дори изобщо да няма. Купувала съм купони за това дете от Павлово и не ми е направило впечатление да е по-скъпо от обикновената. Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Само да вметна, че кухнята в Княжево се зарежда от тази в Павлото, така че няма проблем да си взимаш храната от последната спирка от 5-цата. Ние също сме в Княжево, едно от децата наоколо взимат от храната за алергични и са много доволни. Десертите се правят със специализирано адаптирано мляко.

а цените какви са?

 и аз разбрах, че всичко се приготвя с фризопеп
Мога да питам утре за по-сигурно, но мисля, че няма особена разлика или дори изобщо да няма. Купувала съм купони за това дете от Павлово и не ми е направило впечатление да е по-скъпо от обикновената. Thinking

много ще съм ти благодарна!
Искам да направя сметка как ще ми излиза по-евтино да храня мъника, че вече е голям и се разорихме покрай него Crazy

# 18
  • Мнения: 379
Мамчета, а къде точно се намира тази кухня(точен адрес), защото и ние имаме АБКМ, знам, че е рано и имаме време, но трябва да разреша и този проблем.
Благодаря ви предварително Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Мамчета, а къде точно се намира тази кухня(точен адрес), защото и ние имаме АБКМ, знам, че е рано и имаме време, но трябва да разреша и този проблем.
Благодаря ви предварително Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Само съм записала телефоните, но не съм звъняла...има още доста да захранвам за да го запиша. Ето координатите, които имам

в кв. Борово-тел.е 955 52 40

31-ва детска ясла в Хиподрума тел: 852 78 98, 852 79 98

При всички положения ви е раничко за кухня...а щом сте с АБКМ захранването в 4-ти месец си е риск. Мое мнение. Peace
Успех!

# 20
  • София
  • Мнения: 11 710
Мамчета, а къде точно се намира тази кухня(точен адрес), защото и ние имаме АБКМ, знам, че е рано и имаме време, но трябва да разреша и този проблем.
Благодаря ви предварително Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ул.Белмекен 13 /Павлово/,наистина приемат деца с АБКМ,днес продаваха купони и една мама попита за детето си,те казаха че просто трябва да каже,че детето е с алергия.Дори има и закачено меню готвят с Фризопеп,без масло,застройки и т.н.
А за цената на купона мисля,че пак е 1 лев,не съм 100% сигурна!

# 21
# 22
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771

Проверих - в цената няма разлика - 1 лев на ден.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 437

Проверих - в цената няма разлика - 1 лев на ден.

Злато си  Hug

# 24
  • софия
  • Мнения: 432
Само съм записала телефоните, но не съм звъняла...има още доста да захранвам за да го запиша. Ето координатите, които имам

в кв. Борово-тел.е 955 52 40

31-ва детска ясла в Хиподрума тел: 852 78 98, 852 79 98

При всички положения ви е раничко за кухня...а щом сте с АБКМ захранването в 4-ти месец си е риск. Мое мнение. Peace
Успех!
там разкарват ли по други квартали. някой знае ли за такава кухня близо до Люлин

Общи условия

Активация на акаунт