Искам да кажа ... (107)_30.01-05.02

  • 61 588
  • 916
  •   1
Отговори
# 150
  • До морето
  • Мнения: 7 152
А ковьорче какво е? Пак такова плетено малко   newsm78

# 151
# 152
  • Мнения: 6 305
Ковьорче имаше баба ми на стената зад леглото, като се облегнеш, да не се изцапаш от варосаната стена. Имаше различни модели, бродирани, със щампи, плетени..... Поне ние на това викахме ковьорче.
Ето една популярна шарка от миналото
https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%8C%D0%BE%D1 … sWf8YCMNsT3eNM%3A

# 153
  • Мнения: 22 516
mariat, поразгледай в Pinterest, там има огромно изобилие от рецепти и най-важното - снимки.
Трябва и визуално да си представиш салатата и как ще я поднесеш на клиентите.
За салата със спанак има един куп варианти, разгледай.

Както те посъветва някой, добър вариант е новите неща да ги вкараш в обедно меню. Така първо ще поддържаш по-малка наличност от продукти и ще можеш да проследиш дали изобщо се поръчва и харесва.

# 154
  • Мнения: X
Или както казваше баба ми - клин с биле. Обожавам, децата също.

# 155
  • Мнения: 39 653
За пореден път съм пуснала един вълнен пуловер на обикновена програма и сега е няколко размера по- малък. Накиснах го в студена вода, дърпах, дърпах. Дано да пооправя положението. Вие знаете ли други варианти?

# 156
  • Мнения: X
Не можеш да го оправиш, вълната се е филцирала, необратимо е.
Ако не се е обезформил и става за  носене - подари го на някое дете.

# 157
  • Мнения: 22 516
mariat, подари го на някого, нищо не можеш да направиш.

# 158
  • Мнения: 39 653
Ще го изпера още 1-2 пъти и ще го дам на сина. То си е вече детска номерация.

# 159
  • Мнения: 18 047
Янтра, това ми изскочи и направо си те представих  Joy Joy Joy

https://www.facebook.com/italiaitalianerie/photos/a.194060297440 … ype=3&theater

 Crazy

# 160
  • Мнения: 748
Или както казваше баба ми - клин с биле. Обожавам, децата също.
А моята баба ме караше да пълня по една кофа с такива листа и после да ги режа на пилетата  ooooh!

Янечек, благодаря за инфото. Ще разгледам в ютуб какво има от твоя учител.

# 161
  • София
  • Мнения: 1 340

Искам да добавя и младите листенца на липата Simple Smile Също много вкусни стават

Или както казваше баба ми - клин с биле. Обожавам, децата също.
А моята баба ме караше да пълня по една кофа с такива листа и после да ги режа на пилетата  ooooh!

Янечек, благодаря за инфото. Ще разгледам в ютуб какво има от твоя учител.

Да не е била моята баба Simple Smile

# 162
  • Мнения: X
Искам да кажа, че чакам с нетърпение 500-ния фен на страничката ми, ще го изненадам с подарък. Не съм обявила подаръка на страничката, за да е честно и изненадата да е истинска. В момента са 499 Simple Smile Вълнувам се и ми е голям кеф.

# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 23 887
Е те тук моята бг-мамешка невроза ще ме накара да откача и да ходя и да си говоря сама. Само каот го гледам и почва да ми трепери левия палец!

# 164
  • Мнения: 1 261
Здравейте момичета  Simple Smile

занимавам се със 101 неща, а още не съм влязла в пълен работен режим и ме помързява
като съм тук не е добре работата  Laughing уж пия 2-ро кафе с форума, приятно е тук, но времето си минава.....

степан вълнен пуловер за мен и приключил - много плътен става и никой не иска да го носи
разсипах един такъв - XL пише на етикета, но изглежда като ризница размер XS  Laughing

тез млади цвеклови листенца са само за баница Heart Eyes
но ще пробвам и за салата

имам едно новичко ковьорче с елени  Simple Smile седи прибрано, всъщност имам много стари неща, на повече от 100 години са - пазя ги, харесвам текстил, тъкания лен, дантелите по чаршафите, фините вълнени черги, т.н

Сбъдваща мечти,
за какво ти е страницата?
като се появи 500-ния фен може ли да ми пратиш линк? Ако не те притеснявам разбира се  Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт