Искам да кажа ... (107)_30.01-05.02

  • 61 590
  • 916
  •   1
Отговори
# 570
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
Толкова пъти сложи-извади от фурната моите няма да изтърпят. След първото вадене ще са ги нападнали Crazy

Щом тийнейджърите в общежитието готвят здравословна мусака (т.е. слагар всичко сурово в тавата и пекат), харесват си я и си я ядат, значи е лесна манджа Laughing

Добро утро и от мен Simple Smile

# 571
  • София
  • Мнения: 23 128
Добро утро!

Мина делото вчера и слава богу всичко приключи. Викнаха ме, свидетелствах, а после адвокатът ме поздрави, че съм се представила страхотно. За съжаление проекто бившия съпруг на приятелката ми изглеждаше ужасно смазан, но се стегнах и го довърших. В крайна сметка каквото повикало, такова се обадило. А и аз се нахъсах, когато видях, че приятелката ми плачеше. След около месец трябва да излезе решението на съда, няма да се подписва никакво споразумение, тъй като не е в нейн интерес и смятаме, че съдът ще се произнесе в нейна полза. Личеше си, че съдията е настроен благосклонно към нея и детето.

Виното на Асеновград, резерва, наистина е много добро. Снощи изпих почти цяла бутилка и съвсем малко се напих.  Mr. Green Исках да взема и на Тодороф, но нямаше тая серия, която ми препоръчахте, а някакво друго.

Днес хем е петък, хем слънце грее, хем колега има РД и черпи яко. Кога ще се отслабва сериозно идея нямам.  Crazy

# 572
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Тонка, Peace,заслужила си напивката !
Класическа мусака у нас не се яде. Рядко ядем месо и картофи заедно.
Снощи имАх неблагоразумието да надникна в Красива мама,да се информирам за някои електроуреди-преса за коса,фотоепилатор....ЗамаИх се колко мазила за коса,за лице,за г...з,за кръст притежават момичетата  Shocked.Пък се барам 'убавица  ooooh!.Ако трябва да купувам и намазвам толкоз кит  Naughty...изморителна работа.

# 573
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088
Добро утро  Grinning
Асеновград си е добро винце !
Денят обещава да  е чудесен  Grinning
От бъркочите , които пия от седмица забелязвам , че кожата на ръцете ми е с една идея по- мека .
Доволна!
Вчера имах изморителен ден , но що работа отметнах не е истина, доволна!
Хубав ден на всички, момичета - кокичета!

# 574
  • sofia
  • Мнения: 8 955
Тонка, дано развитието е благополучно за твоята приятелка.

Снощи имАх неблагоразумието да надникна в Красива мама,да се информирам за някои електроуреди-преса за коса,фотоепилатор....ЗамаИх се колко мазила за коса,за лице,за г...з,за кръст притежават момичетата  Shocked.Пък се барам 'убавица  ooooh!.Ако трябва да купувам и намазвам толкоз кит  Naughty...изморителна работа.

 Joy Joy Аз като чета там, после с чиста съвест мога да изтъквам пред половинката каква икономична жена има.

Вино не обичам. Пия само в краен случай, когато няма твърд алкохол.

# 575
  • Мнения: 4 785
Захир, успех днес, стискам палци да се похвалиш с книжка Bowtie
Лиляна, честит рожден ден на патерица, да си много здрава и щастлива ти желая!
Тонка, хубаво, че е свършило, това са тежки неща за съжаление за всички участници...
Яна, пак си показала страхотни неща, много ми харесват, добра си наистина.

Аз не съм се разписвала тия дни, но то е защото няма с какво да се похваля или да се оплача Simple Smile Ежедневие, върви си - работа, приятели, с този да се видиш, това да свършиш, малко се поизморих тази седмица, е снощи пак осъмнахме след 1:30 сме легнали и сега си пия кафето, и си кротувам Grin Чакам си една поръчка с козметика, но купих и на мъжа ми едни добавки и крем, да не е само за мен келепира, че има нужда той за едни петънца, които не са натрапващи се, но него го дразнят, а не изчезнаха.

# 576
  • Мнения: 39 653
Голяма част от потребителките в КМ са се взели много на вътре. Не искам да ги обидя, но ако наистина правят това, което пишат са се вкарали яко в джаза. И аз излизам бая икономична на ММ. Обаче си идва времето за по- сериозно поддържане. Искам ботокс, хиалурон, някакви лифтинг процедури за лице. И искам сериозна поправка на брич, целулит ....да не ви досаждам.
Изпекох тиква без захар. Купих я от Билла- на етикета пише тиква Матилда. Не знам дали е сорт, но все едно е посипвана със захар. Разкош!

# 577
  • Мнения: 15 091
Първо, трябва да се има предвид, че някои са по-естествено хубави от други, тоест на някои поддръжката си излиза скъпа, ако искат да изглеждат добре или поне що-годе. Други просто се пристрастяват и много козметики и процедури всъщност не им дават желания ефект, но те продължават.

# 578
  • Мнения: 3 609
изпита ми е в сряда, на 8 февр. Паметен ден! Само да мине!!!

Тонка,  много се радвам за делото, че е приключило!!

Какви са тия мусаки и чудесии дето пишете? Нали сме на режим!?

# 579
  • Мнения: 22 036
Браво Тони. Аз нали сама трябваше да пледирам за бившия в съда, че иначе още нямаше да сме разведени, но и аз като теб подпалих, макар че трябваше да го изчакам да заплаче  Mr. Green.

Захир, спокойно, ще мине. По-страшното е после, когато трябва да караш сама, но за тогава имам разни изработени нещица, които ми помагаха и ще ти споделя.

# 580
  • Мнения: 11 726
Тонка, браво, дано бързо приятелката ти се съвземе  Peace

Аз, като виден мързел имам нова цел и нова любов (така да се каже)  Mr. Green
От сутринта се самонавивам за това устройство http://irobotforyou.com/product/69/Hobot-168-.html?ref=
Вече си го представям как се вихри из вкъщи, а аз блажено си пия коктейла  Laughing

# 581
  • Мнения: 39 653
Захир, от доста време не готвя мусака. ММ я обича топла. Веднъж изстине ли нема хапване пак. Децата пък не харесват кромида(айде без кромид), после и морковите(и тях ги отрязах), каймата (замених я със сурова овкусена наденица, която махах от червото) и след това отказах да мъча себе си напразно.
Вече обядвам пилешки дробчета с доматен сос, гъби, чушки и масло.
Тонка, днес заслужаваш повторение на вечерта с две бутилки вино. До излизането на решение ще си готова да поливаш с по- обилни количества!

# 582
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Слънчево е при нас, обаче такъв силен вятър има, ужас някакъв! 188 км/ч , обявиха код Жълто. Когато е толкова силен вятърът, от служба Чистота минават и връзват контейнерите за боклука. Нали е хълмист терена, няма една хоризонтална улица. Обезопасяват ги хората, че току-виж казаните тръгнали на разходка.
Имам излизане, направо не ми се мърда, но е наложително.
Засега си пия кафето и се ровя в нета. Дано поутихне, докато стане време да тръгвам.
Захир, за режимните допуска ли се кашкавал и топено сирене? Щото мусаката е такава. Е, и с още някои продукти, де  Mr. Green.

# 583
  • Мнения: 13 033
Мари, до 35 и аз разчитах само на природата, от тази година трябваше да взема мерки, малко да подпомогна нещата:) правих едни процедури с лазер, за подновяване на колагена. Имам не лош резултат, но трябва да имаш време за възстановяване по 3-4 дни след всяка процедура, да пътуваш до София, не са и особено евтини, та това за поскъпването си е баш така:) С филъри резултатът е по- бърз и видим, но аз все още отлагам. На пролет вероятно ще се престраша за малко в челото, че много го бръчкам. Другаде за сега няма нужда. Не искам да се парвя, като сфинкс в лицето, не иска да го променям, просто да освежа леко кожата. Та лазерът свърши точно това, ако се интересуваш ще ти пиша по- подробно, да се информираш.

Добър ден:) Днес валя и не плажувахме, но е топло даже задушно. Излизаме на разходка, подготвена съм с дъждобрани, в случай че плисне.

Правих маска с витамин Ц на косата, да свалям червеното, и верно мръдна с един тон. Още няколко пъти и може да мина без обезцветяване преди изрусяването, най- много да стана розова, което не ме тревожи:)

# 584
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз съм по-голяма от повече тук, дето вече са си правили нещо по-така по лицето, обаче още не мога да се престраша. Опасявам се, че започна ли веднъж, ще трябва да правя поддръжки, иначе може да стане по-зле. И като ги гледам известните "кифли" как се увличат и заприличват на Франкенщайн, нещо не мога да се навия Confused Сигурна съм, че има "златна среда", но трябва да проуча нещата.

Общи условия

Активация на акаунт