Искам да кажа ... (107)_30.01-05.02

  • 61 573
  • 916
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 261
 hahaha гащи на дървото

днес ме мързи, купих си дънки, пия следобедно кафе /по сандали на ток и памучни чорапи на цветя Mr. Green и мечтая за ски  Praynig

# 76
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Красиви кокичета, Лиляна. bouquet

Не спортувам и не съм спортувала. Отявлен мързел съм. Иначе на диети волята ми е желязна, но за спорт я нямам никаква.
 
Янтра, не се мятай по терасата за едни гащи, да не стане беля пупу Praynig

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 23 871

Янтра, не се мятай по терасата за едни гащи, да не стане беля пупу Praynig
А не, терасата е обезопасена за деца, със здрави решетки, няма как да падна, аз подскачам иззад решетките.

# 78
  • Мнения: 1 207

Янтра, децата нямат ли прашка и с нея да свалите целта  newsm78

Или топка, хилка за тенис на маса или федербал. С топка по-добре, има по-малък риск да се заклещи.

Имам нов парфюм, много му се радвам  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 1 261
Янтра, със ска няма ли да стане?  Laughing
извинявай, шегувам се, но при нас така висеше един найлон от тия тънките за боядисване и в един момент ме фанаха нерви да го гледам

Флорче, какъв е парфюма?
аз място не мога да си намеря от радост за дънките, щото са по-така широчки надолу при прасците

# 80
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Янтра, не се мятай по терасата за едни гащи, да не стане беля пупу Praynig
А не, терасата е обезопасена за деца, със здрави решетки, няма как да падна, аз подскачам иззад решетките.
представих си комшията от блока отсреща - Скъпа, тука една скача и ми маха от два дена  Joy Joy Joy Joy

# 81
# 82
  • Мнения: 14 654
Янечек, как правиш йогата вкъщи? Търся си някакви изпитани клипчета за начинаещи (нещо от ютуб или торентите).

И аз да питам ако някой има подходяща йога за практикуване вкъщи, ще съм много благодарна!

Първо ходих няколко месеца в зала, докато науча упражненията, после си купих дискове с програми на същия учител. Погледнах, че още се намират в store.bg. Пишете в гугъл "Никола Змияров йога" и ви излизат и клипчета в ютуб, и други връзки.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 23 871
Янтра, със ска няма ли да стане?  Laughing
Това е идейно, доста дълги са едните, отивам.


СВАЛИХ! Наставих две ски със тиксо, качих се на масата на терасата и свалих. Ох, голямо облекчение!

Последна редакция: пн, 30 яну 2017, 16:16 от Янтра

# 84
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 246
...аз място не мога да си намеря от радост за дънките, щото са по-така широчки надолу при прасците
това не го разбрах Thinking Алвина, какво имаш предвид?

и аз съм за прашка или топка, примерно тенис-топка Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 261
Елит, не ми се опъват на прасците
повечето модели дънки, които са ми добре горе ми стискат на прасците и това ме подлудява, особено след спорт нямат обуване
та сега съм доволна, тез са модел ....момент ....ще ги намеря в нета
прави дънки
Скрит текст:

Янтра, браво  Simple Smile
дали няма да излезеш довечера в някое кратко филмче във Вибокс7   Laughing

Последна редакция: пн, 30 яну 2017, 16:23 от alvina_maria

# 86
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 246
Разбрах Simple Smile Аз нося само прави или bootcut (малко по-широки долу) и не съм имала проблем досега с намирането им, та затова се учудих Simple Smile

# 87
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
СВАЛИХ! Наставих две ски със тиксо, качих се на масата на терасата и свалих. Ох, голямо облекчение!
Ей това си е заслужавало  да се види! Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 39 571
Значи утре в тубата да чакаме клипа " Янтра и гащите"  Mr. Green

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 23 871
Ха! Аз всякак съм прекрасна, ще заслепя ютуб!

Общи условия

Активация на акаунт