Зимата омръзна ни вече и мамите от ИБ чакаме пролетта, макар че е още далече

  • 33 202
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 490
Да е жив и здрав Влади, послушен и внимателен батко.

# 16
  • Мнения: 520
Поспаланчо, благодаря за темата  bouquet
Честит рожден ден на Влади. Да е жив и здрав Hug

# 17
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Честит да ти е рожденика, Сандре! И да помага за "бебетата", ако не по друг начин, то като слуша Mr. Green Mr. Green

# 18
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Поспаланчо, благодарско  bouquet
Сандра, да ти е живо и здраво порасналото момче, много да се гордеете с него  bouquet
Бени,  Hug
Хубав ден на всички!

# 19
  • Северозапада
  • Мнения: 5 475
Честит рожден ден на Влади! Да е здрав и щастлив, безгрижни и весели игри с братчетата!

# 20
  • Мнения: 11 482
Честит рожден ден на Влади, да има най-прекрасното и весело детство и да е един усмихнат помощник на мама  bouquet
Предложението на Пуфка ми хареса, има едни карти с изобразени различни емоции, трябва да го пробвам дали ще са му интересни. Трудно се  заседява на едно място - Иска да ритаме топка, да се гоним, да се премята по дивана - момчешките си неща Simple Smile Не е интелектуалец  Mr. Green
Бени, дай си време. Прекалено голяма е промяната, за да свикнеш от раз. Аз това чувство - че не ги разбирам емоциите на тия хора - съм го изживявала и като съм за 4 дни командировка в Европа, какво остава за другия край на света.

# 21
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит рожден ден на Влади! Да е здрав, послушен и добър батко и помощ на мама. Hug
Весел празник, Сандре! bouquet
Моме Недей обръща внимание на всякакви приказки. Лесно е да гледаш от своята камбанария. Лятото ходихме с едно приятелско семейство на еднодневна почивка в затворен комплекс. Вилизар беше почти през цялото време затворен при мен защото ходише и се криеше по бунгалата на хората и в къщата на собствениците, което за мен е твърде неприлично. Приятелите ни се бяха изказали, че имаме спешна нужда от психолог. Добре, ама тяхното дете на нашите приятели аз лично няма да мога да го изтъпря като вика постоянно "искам, искам". Така, че такива коментари са излишни и си ги пускай между ушите като мен. Peace
Бени Вярвам, че с времето ще се почувстваш у дома. Hug Едно приятелство може да промени нещата.

# 22
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Честит рожден ден на Влади! Да е много здрав, щастлив и добър батко  bouquet

Бени - ти имаш ли възможност за работа след като Ема тръгне на кинди? Дори и на 1/2 работен ден това може да ти помогне да се адаптираш. Това, че мъжът ти е против да общувате с други българи сигурно допълнително усложнява положението ти. Ако поне започнете да се виждате с някое друго семейство може да ти е по-леко. Дано скоро се почувстваш по-добре!

# 23
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Благодаря Ви Simple Smile, може би разбиране от мъжът няма да е зле, но пък той се е набил в негов филм, а за дане се сгромоляса всичко (пак) се опитвам да го укротявам него и да се правя на много силна, а като му кажа ми изкача с някви тъпотии и тнт... та, ме дразни повече отколкото да ми помогне... пък мен ми омръзва все аз да подтискам чувствата си, за да може той да премине през период... това се случваше и в бг, но тук вс е по-изострено като усещане и за това не знам как да реагирам и си изпускам нервите понякога...

mecani Явно.не само моята Ема забранява на хората разни неща, да ходят някъде, да ядат сладолед и кви ли не неща, чак им се кара... от името е, да знаеш, хаха

Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 12:12 от benitabeni

# 24
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
mecani Явно.не само моята Ема забранява на хората разни неща, да ходят някъде, да ядат сладолед и кви ли не неща, чак им се кара... от името е, да знаеш, хаха
hahaha hahaha hahaha съгласна съм!!!

# 25
  • Мнения: 1 096
Позпаланче bouquet

Честит рожден ден на Влади! Нека расте здраво и щастливо дете и много помага на мама!Хубав празник!

Моме,опитвай се да не обръщаш внимание на хорските приказки.Те не са на твое място и отстрани винаги лесно се говори.

Бени, и аз мисля,че контакт с приятелско семейство и започване на работа биха ти се отрази ли добре.Мъжете обичат доста да драматизират.Ти трябва и за себе си да помислиш.

Прахи,дано бързо се оправяте.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Жив и здрав да е Влади! Горд батко и първи помагач на мама! Честит празник, Сандре!
Бени, наплачи се хубаво, може пък да ти помогне. Излей емоциите си по някакъв начин.

# 27
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Сандре жив и здрав да ви е рожденика и много да ви радва!  bouquet
Излезе ни резултата от теста. Хич не съм хепи,че бях права. Теста показва 2-ра степен(от 6 възможни) чувствителност към пастьоризирано мляко и казеин, 1-ва степен(по-слаба) към непастьоризирано мляко и картоф. Когато имам време ще се завъртя в темата за АБКМ. В петък сме на консултация/мерки и теглилки/ с двамата при педи. Да видим и тя какво ще измисли. Май ми отпада яслата като вариант-не мисля че ще ми осигурят меню за нея.

# 28
  • Мнения: 4 087
Това с да не ти пука е много сложно, знаете ме какво перде и уста съм и въпреки всичко, спомням си лак беше легнала по средата на парта по лице и вряка с цяло гърло в истерия, по лице. Аззнам че викаше за люлките, но не можехме да идем, защото трябваше да се прибираме, и само седях до нея с равен тон и обяснявах, че не може да се успокои и като стане утре ще идем. Вече беше повече от 10кг, а аз по това време около 50, абсурд да я вфигна и отнеса, в истерия, тя се гънеше , рота, хапи....най много да я изпусна, та клеча до нея и говоря и се опитвам да я разсея и да отклоня, че да мине по бързо поне истерията, по едно време минава една баба с дядо и бабата вика- какво си ну направила, защо реве, гушни го, да не плаче, каква майка си защо си го оставила на пода.....ееее казах и някои неща, но ме стегна, въпреки че бях вече съвсем наясно че опитам ли се да я испокоя, вдигнс, гушна, все едно да налея керосин в огъня.... с времето просто го израстна. Понаучи се да говори, започна да разбира повече, натрупа малко емоционален опит и сега истериите са рядкост. А тя е от спокойните в емоционално отношение деца, има такива които са...просто трябва време и да стисне майката зъби, за да се справи най-вече със собственото чувства. Децата установих са си съвсем ок с истериите. Развитие в норма от всякъде Wink по лошо е ако са апатични....

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Поспаланче, 2-ра степен бързо ще я израсте, няма нищо притеснително. След година и нещо, ще сте забравили за проблема Wink Виж алерголожката ви какво ще каже, ако решиш мога да ти изпратя на Атанас схемата за лечение на д-р Мустаков. Трябва да избягваш и всичко, в което има суроватка на прах.

Общи условия

Активация на акаунт