Варна 4

  • 26 133
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 595
Здравейте, момичета!
Отдавна не бях влизала във варненския форум - та мисля, че е време да се включа. Няма ли да ходим в Максим скоро, че умирам да се запозная с вас, а предните срещи все ги пропусках.
Ivy , какво стана със самотната майка (Роси мисля, че се казваше)? Свекито е музикант и мсля, че може да й намери работа. Може ли да се видим да поговорим за това, а и да помогна и с дрехи и храна...

jillyL отворихме нова тема Настаниха се в Звеното Майка и Бебе и ще бъдат там 6 месеца. В това звено са настанени още 4 майки с бебета. Идеята на звеното е да имат време да си стъпят на краката преди да продължат напред... Прочети, ако искаш...Има различни мнения...

# 211
  • Мнения: 1 046
A по повод на скъпотията , след лични прегледи на цените в Добрич и София -установих, че в нашия любим скъп град цените на памперси и пюрета и разни консумативи за бебета са най-ниски, и то значително.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Варненки, да знаете дали има изложение в Спортна зала?

Изберете българското или Произведено в БГ?  newsm78

# 213
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Дворец на културата и спорта

ИЗЛОЖЕНИЕ “МОДА И СПОРТ ОТ БЪЛГАРИЯ”
                 12 – 18 ЮНИ 2006 Г.
                       Зала Младост
       Работно време 10,00 – 19,00 часа

# 214
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Дворец на културата и спорта

ИЗЛОЖЕНИЕ “МОДА И СПОРТ ОТ БЪЛГАРИЯ”
                 12 – 18 ЮНИ 2006 Г.
                       Зала Младост
       Работно време 10,00 – 19,00 часа


Мерси!  Grinning

# 215
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ако посетиш да споделиш какво си видял. Предполагам, нищо невиждано, но мож да има нещо промоционално, изгодно, падаръци...  Crazy

# 216
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Ако посетиш да споделиш какво си видял. Предполагам, нищо невиждано, но мож да има нещо промоционално, изгодно, падаръци...  Crazy

ОК, обаче май чак в събота ще мога да отида - работим, р`збир`ш ли... Laughing

# 217
  • Мнения: 1 153
 smile3508оха утре като дойда ще го посетя ,че ми е по път,дано си заслужава,а как е времето при вас,че не знам какво да си облека утре Rolling Eyes

# 218
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Вземи си и прохладни и отоплени дрехи. Ту е студено, ту топло, според зависи откъде духа вятър. Около 20 градуса, променливо.  Crazy
Дъжд роси тревата младолика,
студеното ме втриса също трепетлика,
слънце иногда ме озарява,
сложно си е времето тъдява...

# 219
  • Мнения: 1 153
Вземи си и прохладни и отоплени дрехи. Ту е студено, ту топло, според зависи откъде духа вятър. Около 20 градуса, променливо.  Crazy
Дъжд роси тревата младолика,
студеното ме втриса също трепетлика,
слънце иногда ме озарява,
сложно си е времето тъдява...
Хахаха оки ще се екипирам Crazy Party Grinningа бански да вземам ли Laughing

# 220
  • Варна
  • Мнения: 4 818
То май ски ще трябат, в тая прохладност... Дан забравиш слънцезащита и хавлия за бърсане на морски пръски от кадифената ти кожа...  Laughing

# 221
  • Мнения: 884
Здравейте Варненски мами!
Имам малко въпросче- кой е най-добре заредения магазин с качествени бански костюми във Варна? Предполагам мога да тръгна по главната от магазин по магазин,но не ми е любимо занимание,а и ще загубя ценно време за плаж  Wink . Ще съм много благодарна ,ако ме упътите!   bouquet

# 222
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ау и мен ми тряба такъв магазин, с големи номера бански. Големи долнища (кюлоти даже) и горнища (палатки). И с по-съвременни цветове, че миналта година бях принуден да си купя бабешка разцветка. Към него бански ми подариха и бастун дори.  ooooh!
Дайте магазин или шивачница на бански костюм!

# 223
  • Мнения: 8 769
бански да вземам ли Laughing
Е как ще дойдеш до морето без бански? Вземай и не питай, може за вас специално временцето да се оправи Sunglasses

# 224
Здравейте bg-mami-Varna!!!
Можете ли да ми препоръчате хотел във Варна .Да е близо до морето / район ЖП гара- Спортната зала / .Има много в start.bg , но докато ги изчета бебока ще се събуди... Sad
Мислим да започнем почивката си от Варна Simple Smile.Много съм се затъжила не сме идвали от 5 год....  Sad
събуди сееееееее Cry
чао

Общи условия

Активация на акаунт