Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 233

  • 67 845
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 727
Здравейте  Hug

Мили дами  Hug Благодаря ви за всичко споделено.

Прекрасен и щастлив четвъртък, приятели!
Пожелавам ви много светлина в деня
И не забравяйте усмивката... тя е пламъчето,
което разтопява ледовете и е пътя към щастието.

Честит празник,мъжки майки!
Бъдете силни,издръжливи и достойни!Бъдете благословени!Учете и възпитавайте синовете си на християнски добродетели,на доблест,на вяра в доброто!

                




Четвъртък,колко пъти ще ни качват на черешата  и ГГ  и Тбей, а целия отбор които са против  ,какво ли ще ни поднесът,трудностите са пред ГГ,никой няма да ги пощади.

Цвети Hug
                      
Хубав ден и не забравяйте за  срещата ни в19 часа.

# 16
  • Мнения: 41 686
Добро утро! Hug Hug Hug



Честит празник на всички мъжки майки! Laughing PartyДа са ни живи и здрави синовете! Heart Eyes

Цвети HugВичи Hug

Е,отново е нашия ден за среща пред екрана! Laughing Party







Желая на всички хубав ден! bouquet

# 17
  • Мнения: 6 546
  Здравейте и честит петльов ден,което е аналог на осми март за жените (почти)! bouquet Здрави,умни и щастливи синовете да са ви,мъжки майки! bouquet И да обичат дъщерите ни! Naughty
Бързам да работя и дано да имам шанс да се наредя за онлайна. Grinning Весел празник,хубав делник! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 9 993
Добро утро!  Hug
Цвети  Hug
Цитат
Честит да е денят на  Wink колежките мъжки майки - да са ни живи и здрави момчетата и на тези, които все още си имаме само тях да си пожелаем и да ни  Wink доведат и дъщери  Smile
Толкова хубаво си го казала, че освен да се присъединя, друго не мога да направя!  Hug
А на тези мъжки майки, на които синовете вече са довели дъщери в къщи, желая любов и търпение за да са щастливи синовете им!  Hug
Странна работа!  Laughing
Повечето в реала сме или свекърви  tooth doh Mr. Green или ще станем такива, а във виртуала сме тъщи!  Joy Joy Joy
Ирония на съдбата!  Hug
А на тъщите или бъдещите такива в реала, желая да ценят и обичат нашите момчета като майки!  Hug



Сабинка  Hug, не само медиите чакат с интерес развитието, ние - също...



И накрая - малко красоти, Рали  Hug  wavey
Истанбул - тази сутрин, и изгрев над чифлика на Джесур  Laughing...




Хубав ден на всички!  Hug
Ако и Надин  Hug пусне линк на някоя романтична комедия, за да се подготвя за довечерашната романтична драма, ще получи целувка!
Вичи  Hug Злати  Hug



# 19
  • Мнения: 9 993
Sabancı kısa film yarışması after party den Сабанджъ късометражен филм - After Party

# 20
  • Мнения: 6 546
 От фестивала на късометражния филм:



Не помня цялата снимка, дали бе сложена, и Мечо Пух влиза в действие

# 21
  • Мнения: 4 535


Ура! Laughing Четвъртък- време за реалност и фантазии ... Wink

Честит празник на мъжките майки!  Hug Кво пък, и аз ще празнувам, малко ли е да си баба на четири мъжки внука Sunglasses Иначе много си обичам доведените ми двама "сина", и те казват, че ме обичат... предполагам, че е така, особено когато от първият ме делят седем морета, а от вторият седем тепета Joy Joy

Филм за Линка/ и не само/ Grinning

Скрит текст:
Amour & turbulences / Любов и турболенция (2013)

Само напишете името на филма в търсачката.. и сте във въздуха с хубава романтична история 

# 22
  • Мнения: 659
Добро утро! Grinning Hug

Цвети, Лина, Злати, Сабина, Вичи, Надин Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Привет от поредната мъжка майка.  Grinning Hug Да са ни живи и здрави момчетата, но и момичетата, които чакаме да ни дойдат. Simple Smile bouquet Така, както се поопознаваме виртуално, а с някои и реално, мисля, че и като свекърви и виртуални тъщи сме супер. Laughing Hug Чудесни пожелания сте отправили!. Hug Приемете и моите пожелания преди всичко за здраве и късмет на всички! bouquet

Скъпи приятелки,  Hug Heart Eyes
Честит ни ден на приятелите! Hug
Хубаво е, че ви има! Hug


Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 16:24 от rprmРали

# 23
  • Мнения: 9 993
Надин  Hug благодаря!




Цитат
Пресса о сегодняшней серии с такими заголовками:
1. Особенная ночь влюбленных
2. Сюхан сомневается в своем решении
3.Джесур и красавица


https://www.gecce.com/yazarlar/sedefin-pembe-kafasi/kisa-kisa-fi … -olmayan-partiler
Цитат
Седеф Чаларкан побывала на церемонии награждения впервые организованного фондом Сабанджи в этом году конкурса короткометражных фильмов.
После церемонии награждения была вечеринка, на которой она видела и Тубу Бюйюкюстюн.
"Вечеринка была хороша организована, не так ли? Конечно.В доме Зейнеп и Селима Атакана мы провели прекрасный вечер. До 4 утра была великолепная игра на фортепиано Селима Атакана (в 1977 основал легендарную группу Yeni Türkü). Это было так естественно, так впечатляюще, так расслабляюще. На какой-то момент я хотела снять видео, чтобы показать, как расслабляются люди. Никто не портил вечер, делая селфи. На самом деле, полагаю, я была одной из немногих, у кого был телефон в руках. Но, подойдя к Тубе Бюйюкюстюн, я не сказала: "Давайте-ка сделаем фото!" Simple Smile) На вечеринке известные имена: режиссер Нури Бильгин Джейлан, Реза Дегхати, фотограф National Geographic, Туба Бюйюкюстюн, Хатидже Аслан, Бану Зейтиноглу, Айшегюль Динчкёк и другие.
Рали  Hug, Сабинка  Hug

Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 13:23 от Lina_4

# 24
  • Мнения: 4 224
Здравейте, момичета в Деня на ДК



Честит празник на всички мъжки майки в темата
Да са ви живи и здрави момчетата!  Peace




До довечера не остана много време, когато ще видим как ще се развият събитията при Сю и Джес Peace

Надин Hug е предоставила прекрасно предложение за по-бързо отминаване  времето до 17 ч
/аз за съжаление не мога да го видя днес, защото ще съм на тръстиката до 19 ч  и времето ми ще отмине бързо по друг начин  hahaha/

Ако филма не ви стига ви предлагам и нещо за четене, което предполагам, че ще ви е интересно като информация Peace Аз поне не знаех за тази талантлива художничка  Embarassed

Скрит текст:
10 удивительных фактов о жизни самой юной художницы СССР


Москвичи постарше ещё помнят очереди в Пушкинский музей на выставку графики 17-летней московской школьницы, которую весь Союз знал как гениальную юную художницу Надю Рушеву. Она была автором тысяч восхитительных рисунков, в том числе иллюстраций к «Мастеру и Маргарите» — лучших из всех существующих, по авторитетному мнению вдовы Булгакова.

31 января 2017 года ей могло бы исполниться 65 лет. К сожалению, она умерла, когда ей было всего 17. В день рождения Нади Рушевой «Избранное» решило восстановить хронику жизни и творчества невероятно талантливой советской девочки.




1. Мама Нади Рушевой была первой тувинской балериной

Надя Рушева родилась 31 января 1952 года в Улан-Баторе. Её отцом был советский художник Николай Константинович Рушев, а матерью – первая тувинская балерина Наталья Дойдаловна Ажикмаа-Рушева.

Родители Нади познакомились в августе 1945 года. Николай Рушев жил в Москве, в Туву приехал в командировку. Он всегда интересовался востоком, но из этой поездки привёз не только впечатления и книги, но и экзотическую восточную красавицу. На старых фотографиях Наталья Дойдаловна, чистокровная тувинка, похожа на китаянок из фильмов Вонг Кар-Вая. Осенью 1946 года они поженились.

2. Рисовать Надя начала в пять лет

Её никто этому не учил, она просто взяла в руки карандаш и бумагу и больше никогда в жизни с ними не расставалась. Однажды она нарисовала 36 иллюстраций к «Сказке о царе Салтане» Пушкина, за то время, пока отец читал эту сказку вслух. В последнем телевизионном интервью Надя рассказывает:

«Сначала были рисунки к сказкам Пушкина. Папа читал, а я рисовала в это время — рисовала то, что в данный момент чувствую <...> Потом, когда сама научилась читать, делала уже к „Медному всаднику“, „Повестям Белкина“, к „Евгению Онегину“...»

3. Надя никогда не пользовалась ластиком

Особенность стиля Нади Рушевой заключалось в том, что девочка никогда не делала эскизов и не использовала ластик для карандаша. Штриховок и исправленных линий в рисунках тоже практически нет. Она всегда рисовала с первой попытки, как будто обводила на листке видимые только ей контуры. Именно так она сама и описывала процесс рисования:

«Я их заранее вижу... Они проступают на бумаге, как водяные знаки, и мне остаётся их чем-нибудь обвести».
На её рисунках нет ни одной лишней черты, но в каждой работе художница виртуозно передаёт эмоции — часто всего несколькими линиями.

Наталья Гончарова, жена Пушкина — пожалуй, самый известный рисунок Нади Рушевой

4. Отец решил не отдавать девочку в художественную школу

Надя почти никогда не рисовала с натуры, не любила и не умела это делать. Отец боялся разрушить муштрой дар девочки и принял важнейшее решение — не учить её рисованию. Он считал, что главное в таланте Нади — её удивительное воображение, которому научить невозможно.

5. Первая выставка Нади состоялась, когда ей было всего 12 лет

В 1963 году её рисунки были напечатаны в «Пионерской правде», а ещё год спустя состоялись первые выставки — в редакции журнала «Юность» и в «Клубе искусств» МГУ.

В последующие пять лет прошло ещё 15 персональных выставок – в Москве, Варшаве, Ленинграде, Польше, Чехословакии, Румынии и Индии.



Ако ви е интересно и искате да прочетете статията до края - ето ви линк

http://izbrannoe.com/news/lyudi/10-udivitelnykh-faktov-o-zhizni- … hudozhnitsy-sssr/

Тази красота ми прикова погледа  Peace


И нещо за нашите "спортистки" - Надин, Саби, Злати  Hug Hug Hug, а и не само за тях, което много ми хареса и силно ме впечатли

https://www.facebook.com/bleacherreport/videos/10154221805486006 … ry.unseen-section



Хубав следобед!




Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 14:13 от kanti

# 25
  • Мнения: 2 195
Здравейте  Hug
Да ви догоня в новата тема:
Рина, добре заварила

И аз да се присъединя към празника Heart Eyes Да са ни живи и здрави момчетата, а момичета до тях да ги правят щастливи Praynig Момчетата си ги познаваме, сигурни сме в тях Wink Ама нали и ние сме минали по този път, да не забравяме, когато ни доведат момиче Naughty

Много измамни и кръвожадни са тъщите. Коткат и величаят, а после тръшкат на дръвника ooooh!
Тези езически традиции  ни напомнят  какви сме по природа, без условности и благоприличие, без маски и грим. Това е успяла да ни покаже Еджето чрез образа на Тбей - добре се забавлява, добре закопова. Затова и образът му е правдив и толкова жив  thumbsup

Разводът стана новина N 1 за жълтурковците и още по-жълтите фенове
Скрит текст:
Не мислех да коментирам "новината" и пак няма да го направя, само не мога да спра да  #Cussing out на журналисти и фенове, които само с това се занимават. Първите донякъде ги разбирам - изкарват си хляба (макар че е възпрос на интелект и възпитание какво ще дискутират), вторите обаче - НЕ! Навлизат в непозволен и непознат периметър и продължават да си редят своите приказки и фантазии за реални хора, да се правят на съдници на хора, които не познават. Едни от "любов" към Туба и неприемане на Онур, въпреки декларациите, че уважават избора й, други от завист и злоба към Туба, а Онур използват да ги противопотавят, трети за сеир, а всички от липса на уважение към Туба, към Онур, към човека като цяло.
Знам за Туба и Онур от екрана, знам за тях  от обществените им прояви, знам за тях в лич. план от думите им един за друг. И толкова. Не е необходимо някой да бъден черен за неразбирателтво в живота.
Това е останало от време оно, когато не личността в семейството, а самото семейство е било догма.

Както и с всяко нещо в живота, така и семейните отношения са пъзел - почваш да се сглобяваш с човека до себе си и установяваш ще някой твой елемент не пасва, не защото е дефектен, а защото не е за този пъзел.
Защо са необходими това нездраво любопитство, изказването на лично мнение по чужди лич.отношения, обвинения, намеци, създаване на клюки  Crossing Arms
Толкова добросъвестност и добронамереност има в постовете, които прочетох Mr. Green - голи намеци и нападки   от сорта "знам, защото някой ми каза", "знам, защото видях"..., ама какво и как си видял Crossing Arms

Много пъти съм се  Thinking и  #2gunfire  - тези хора нямат ли свой живот, да се огледат първо в него, да се поставят на мястото на другия, който и да е той.
Хора, забавлявайте се с героите, изкарвайте си го в/у тях, обсъждайте играта и обществения живот на актьорите, но им оставете личното им пространство! Не забравяйте, че ако не по форуми, вас могат да ви объждат и да клюкарстват за вас  себеподобните по седенки и пейки Naughty
Аз пък ще ще илюстрирам какво се очаква от днешния епизод и след това с едни от най-въртените кадри в световния ефир:


Туба със своите героини и публични дейности си е нашият темен пъзел-калейдокоп. Непрекъснато с по нещо ни изненадва и радва. 

Рали, днес ден ли е на приятелтвото, гуги не ми отговори еднозначно, но пък за темата ни веки ден е такъв. Наздраве

# 26
  • Мнения: 41 686
Привет следобедно! Hug Hug Hug

Саби HugЛинка HugНадин HugРали HugКанти HugБаги Hug,наминали сте и сте споделили снимки, колажи,филм,четиво,клипче Wink! bouquet Аз си имам сериален маратон! Laughing

Още една от Бендис...






Цитат
Фото к сегодняшней серии.

Тахсин: Моя дочь влюблена в моего палача.

"Джесур и красавица" сегодня в 20.00 на Стар тв

# 27
  • Мнения: 6 546
  Поздрав с една любима песен,звучала в много филми и сериали. Клипът ми напомня за ПС,за благотворителността  на СС и първият куплет да важи за тях:



канти,
Скрит текст:
ПроВиотикът отдавна го рекламира един професор в САЩ. Преди повече от година го купувах и изпратих в щатите за да го пробват медицински лица за различни цели. Ефект не се постигна при тях. А аз бях много разочарована от организацията на доставката,което не говореше добре за фирмата. Споделям,ако някой реши да пробва. Peace

Дано в плана на Тахсин не влиза сега Михрибан.Хубав колаж като с предишните актьори:





П.П. Допълвам се. Може да ви е интересно. Ето банският на Сю:



Манекенката защо ли ми прилича на анорексичка? Thinking
Но турският сайт на марката е сложила точно сцената от колажа за реклама. Grinning Е,на хубавото не можеш да кажеш,че е грозно. Grinning Най-отдолу вляво на сайта:

https://www.lilyandrose.com.tr/

Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 15:35 от sabina_m

# 28
  • Мнения: 9 993
Докато чакам да дойде времето за ДК, вместо да си върша работата, гледам подгряващи филми!  Joy
Изгледах предложението на Надин  Hug приятен филм, забавно ми беше, особено, когато ядосаната дама съсипа апартамента на любимия! Напомни ми как Сюхан съсипва собственото си ателие в яда си!  Joy Joy Joy
Цитат
Вы знали об этом?
Цитата, из интервью Тубы: "Материнство - это быть с детьми пока они не встали на ноги.Быть с ними когда они не знают что делать, прийти им на помощь. После двойняшек"Умереть трудно.Когда ты одна это легко".
перевод: Guler Memmedova
для группы: CESUR VE GUZEL|||KIVANC VE TUBA





'de Sühan'ın giydiği siyah mayonun markası Lily And Rose
Интервю на актрисата, играеща Бану - завършила е същия университет като Туба, но факултет по танци (балет) и в момента преподава балет. Казва също, че е отишла на кастинга за друга роля, но са й предложили Бану. Наблюдавала е как се държат адвокатките и т.н. Интересно е.  Peace
http://www.esquire.com.tr/kadin/esquire-guzeli/2017/02/02/kendim … stigim-noktadayim



Сега започнах друг, не мога още да разбера дали ще оправдае жанра романтична комедия, засега е драма.
Скрит текст:
THE ENGLISH TEACHER / АНГЛИЙСКИЯТ УЧИТЕЛ (2013)
До по-късно.

# 29
  • Мнения: 5 727
Привет Hug

               

Умението да се прощава, е присъщо на силните.
Слабите никога не прощават.

Общи условия

Активация на акаунт