"Ние, нашите и вашите"

  • 58 492
  • 350
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 47 996
И ние загледахме девойката и веднага я разконспирираха, че е от Революция З  Hug
Сериалчето е свежо, но много ми дотягат 10те минути в началото на свеки епизод, с припомняне на предните серии
Не е чак толкоз сложен сюжета, та да го забравим  Laughing

# 136
  • Мнения: 7 006
Ако Гери-Никол ще играе само себе си съм съгласна. Аз разбрах, че ще е постоянна роля ooooh!
Сакън да е постоянен образ. Аз и 2 мин. не мога да гледам ГеритУ и ДарКа Twisted Evil какво остава да се намърдат в сериала. ooooh!

# 137
  • Мнения: 4 864
Същата актриса от революцията е. Как да й объркаш мънкането?

# 138
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Започват все повече да ме радват като сериалче е доста забавно 😂

# 139
  • София
  • Мнения: 14 724
Кефи ме даскала по история.  Mr. Green

# 140
  • Мнения: 1 211
Кефи ме даскала по история.  Mr. Green

Ах и мен. Толкава е автентичен този човек, че все едно е истински учител. Имала съм точно такива шашави образи за учители. Сериала набира скорост и на мен все повече ми харесва. Развръзките на моменти ме изненадват, сценаристите имат добри идеи.

# 141
  • Мнения: 9 865
Кефи ме даскала по история.  Mr. Green
Страшен образ е, много ме забавлява.

# 142
  • Мнения: 31 233
Мен пък ме дразни страшно. Не гледам сцените с него.

# 143
  • Мнения: 7 006
Май само аз не съм фен на Крумов. Mr. Green Дразни ме.

Финалът на еп.8 не ми хареса. Елена като че ли преигра.
Лили вместо спокойно да приеме новината за флирт между Христо и Светла, чупи чаши. А иначе съпругът й не може да я ревнува от Божинов. Laughing

Гръцките сладки, които Мартин подари на Деспина, си бяха баш арменски. Mr. Green

Последна редакция: чт, 30 мар 2017, 23:49 от неЖност

# 144
  • Мнения: 9 865
Мен Елена/Лили ме дразни много, но гледам да я игнорирам, а и директорът, малко го бяха пресолили днес.

# 145
  • Мнения: 7 006
а и директорът, малко го бяха пресолили днес.
Божинов определено ми е отблъскващ образ. Почти колкото и Марго.

Геят-дизайнер беше егати недоразумението. С тази дълга коса и тигрово яке - ужасон някакъв. Sick

# 146
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 869
Четох ви за вероятното участие на ония фръцли.  Не знам защо се надявах да спестят простащината поне в това сериалче. Ще го превърнат в "Отчаяна София живот през ден без нощ с елементи на селяни в столица".  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 147
  • София
  • Мнения: 14 724
Май само аз не съм фен на Крумов. Mr. Green Дразни ме.

Финалът на еп.8 не ми хареса. Елена като че ли преигра.
Лили вместо спокойно да приеме новината за флирт между Христо и Светла, чупи чаши. А иначе съпругът й не може да я ревнува от Божинов. Laughing

Гръцките сладки, които Мартин подари на Деспина, си бяха баш арменски. Mr. Green

Ааа, недей така, че вчера ходих да купувам на малкия, че се присети за тях от филама  Mr. Green Ето тези http://www.mycookingbookblog.com/kourabiedes/

# 148
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Директора Божинов доста грозно поведение зараадо товарът че жена го е отблъснала(Ицо нали каза че Божинката преследвал Лили от 15годишен) може тя да е Голямата му любоф.. 😁
Крумов ох мале то много неадекватно положение зс Тръпм говорим нали?!? Ххаха... Не ме кефи много изкуатяен ми седи с това постиянно забравяне.. Дразнещ..
Лили много св жегна за Светлето о Ицо... Може би защото точно тогава тя е харесвала Ицо а той е забил Светла...
Ще видим другата седмица

# 149
  • Мнения: 1 380
Май само аз не съм фен на Крумов. Mr. Green Дразни ме.

Финалът на еп.8 не ми хареса. Елена като че ли преигра.
Лили вместо спокойно да приеме новината за флирт между Христо и Светла, чупи чаши. А иначе съпругът й не може да я ревнува от Божинов. Laughing

Гръцките сладки, които Мартин подари на Деспина, си бяха баш арменски. Mr. Green

Ааа, недей така, че вчера ходих да купувам на малкия, че се присети за тях от филама  Mr. Green Ето тези http://www.mycookingbookblog.com/kourabiedes/

Сори за вметката .... но откъде ги купуваш ?

Общи условия

Активация на акаунт