ОКТОМВРИйските устенца, скоро ще си хапват пюренца! Тема 6

  • 21 221
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 61
Хайде и аз Flutter
Благодаря R_N bouquet

# 16
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
НикЪв шанс! Само на рамо, само на ляво рамо и само на високо. Няма тинтири-минтири Mr. Green
същата работа, иначе реве като магаре. Добре че не са дошли още социалните 😄
Ама направления за масажисти не дават

# 17
  • Мнения: 19 687
Аз имам чувството, че едното ми рамо е вече по-надолу  Joy

# 18
  • Мнения: 1 242
НикЪв шанс! Само на рамо, само на ляво рамо и само на високо. Няма тинтири-минтири Mr. Green
същата работа, иначе реве като магаре. Добре че не са дошли още социалните 😄
Ама направления за масажисти не дават

Я бързо сподели къде живееш, да ти пратят едни социални,та да ти дадат детето за осиновяване. Срамота Joy hahaha

# 19
  • Мнения: 1 117
 за косопад и аз имам проблем  препоръчайте ми нещо шампоан маска ?

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 861
за косопад и аз имам проблем  препоръчайте ми нещо шампоан маска ?
На Дюкре шампоаните са фантастични. На Фито също.

# 22
  • Мнения: 2 050
Р_Н благодарности за новата тема, представих си и аз как се захранвам с тиква Матилда Laughing

ОФ много дълъг тоз аура тест, ама да не остана и аз назад.. Вие сте виновни, пренебрегнах детето тука за 5 минути и кво излезе: Жълто-кафява (Вие имате повече от един доминантен цвят: Синя). Ама то с толкова памперси каква да е passifier

Лаици, шезлонги и столчета ще ми ползват. Мен като не ми се занимава да пълня ванички (признах си newsm43), направо се бутам с бебето под душа.

# 23
  • Мнения: 19 687
Аууу, ша удавиш чавето  hahaha

Сериозно питане - понася ли го добре? Щото и аз съм си го мислила, ама ме е шубе  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 615
Айде и аз в новата тема, благодаря на Р_Н bouquet.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Мен като не ми се занимава да пълня ванички (признах си newsm43), направо се бутам с бебето под душа.
И аз така само че каката е във ваничката а бебко с мен под душа и всички изчипани  Crazy

# 26
  • Мнения: 1 242
Нори ти що са хилиш бе,засрами се,каква си майка са хилиш такава,аааааас

# 27
  • Мнения: 1 739
А като се къпете заедно, не ти ли натежава и не те ли е страх от дуж гела да не се хлъзне. И аз искам да го вка ам под душа, ама ми се въртят едни как го из ускам на плочките (чак сънувах как го изпускам).

# 28
  • Мнения: X
Офъъъ, какви сте смели, ние го крепим с таткото във ваната, па ушите пазим, па вода да не глътне... Simple Smile

Иначе съм гледала едни готски приспособления да не му влиза вода в очите и ушите, като шапка с козирка, ма не баш...

Ей такваз щуротия:

# 29

Общи условия

Активация на акаунт