Берен Саат от Звездите ... до Великолепната Кьосем към нови завоевания >Тема 14

  • 117 097
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Дъгичка,

"Майка" го има и на български, докъм 19 еп. мисля. От там нататък - на руски. Май след това няма превод.
Джансуто я харесван по принцип, а пък тук с ролята се справя супер. Много я харесвам, останалите също.
Малката Берен е просто съкровище. Гонджа (която играе родната майка на детето), актьорът, който играе доведения баща... абе всички.

И аз бойкотирам ТИМС - заради Кьосем, който съсипаха, както и заради ОК. ОК го харесвах до към 3-4 епизод, от там нататък беше някакъв абсурд. Това определено не беше ролята на Енгин, мисля, че и той си го усещаше. Пожелавам му нова роля, в пъти по-добра от Керим, с която ме спечели. На Фахрие също, защото мисля, че се раздаде на макс и много я харесвам. За съжаление или по-скоро не, и аз не съм от най-върлите фенки, които могат да гледат всякакви абсурди само заради актьора. Поради тази причина Йомер ми е почти непознат, тъй като КПА гледах до към 7-8 еп., предполагам моите причини са били подобни на твоите.
Уверявам те, в ДК ситуацията е по-добре, макар и не винаги.... Whistling, но ти си знаеш.

Ако попаднете на нещо стойностно, моля споделяйте...

# 256
  • Мнения: 3 555
 wavey  Хубав ден   wavey
Дива   Peace  Дъгичка   Peace Серената   Peace  благодаря за интересните постове   bouquet
 Rolling Eyes  Преди малко видях публикувано ново интервю с Кенан с днешна дата  Peace  и сега виждам, че веднага има информация за него и в РФ  Peace bouquet
 #Crazy  Ако е "вярно с оригинала" казаното от Кенан в това интервю Кенан  Praynig  можем да очакваме скоро Берен в нов сериал   Heart Eyes Praynig
Ето го публикувано на турски :
http://vakitsizhoroz.com/kenan-doguludan-samimi-aciklamalar/
KENAN DOĞULU’DAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR

И коментара за същото интервю на Кенан в ►►Türk Dizileri- Большой Клуб турецких сериалов
Цитат
►►Türk Dizileri- Большой Клуб турецких сериалов
today at 2:54 pm
"Мы не делали ЭКО!"

Кенан Догулу нарушил молчание и пообщался на тему ребенка. Как известно, Берен Саат почти 3 года замужем за известным певцом Кенаном Догулу. Турецкие Сми ежемесячно штампуют статьи о том, что в семье Догулу так и не появился ребенок, и у них проблемы.

Кенан: "При каждом возможном случае, нам задают вопрос о детях, мы уже нервничаем. На нас постоянно давят, словно мы обязаны следовать установленным правилам. Нам хорошо так, как есть сейчас. Дай Аллах, и у нас появится ребенок. Мы не предпринимаем никаких специальных усилий для этого. Мы не делаем ЭКО. Мы не спешим никуда. Тем более сейчас у Берен намечается новый сериал. Сами знаете, что когда работа кипит- все свободное время проходит на съемочной площадке."

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri

 Stop   Ще почакаме и ще видим предполагам до есента за сериал с Берен  Heart Eyes  а за филм ... когато-тогава   Grinning Laughing
Скрит текст:
smihesorry  Спирам с писането, че имам още задачки в реала  33uu

# 257
  • Мнения: 9 530
Добро утро къзларки  Heart Eyes Hug



Предполагам , че сте изкарали хубави празници .
С удоволствие прочетох новините около нашата красавица .
Много се надявам на хубав и успешен сериал нанесен с неустоим и красив партньор !
( честно казано не ми харесваха партньорите и в Отмъщението  Mr. Green)

# 258
  • Мнения: 3 555
Филипине Hug   bouquet
 Wink  А партньорите на Берен в Интикам много си бяха хубави даже  Heart Eyes Peace


 Grinning  На мен и почти всички в темата най ни легна на сърце Хаки Crazy  нищо, че не бяха ... романтична двойка с Ямур  Heart Eyes  просто бяха уникални и след сериала си останаха чудесни приятели  Peace



 Peace  Мерт или нашия Емре също много ни хареса  Heart Eyes ами хубав актьор си е  Peace Grinning  


 Wink  И Алиджан / Али на Ямур във втори сезон малко ни притесни, като се появи но и той беше чудесен  Peace


 Rolling Eyes  Специално аз много съжалявам за Нежо, че му се наложи по здравословни причини да напусне сериала след 1 сезон  ooooh! Не съм го гледала в предишните му роли, но за него само хубави мнения съм чела и наистина ми хареса неговия Рюзгяр  Peace а и големи надежди имахме  Heart Eyes  По-хубавото е, че отново се снима във филми, ако не греша в момента е с роля и в сериал  Peace



https://www.youtube.com/watch?v=OvVLLxRyPpo

 Grinning  А известния и харесван много Ийит  във 2 сезон имахме късмет да продължи ролята на Рюзгяр  Peace


 Rolling Eyes  Много, много се харесва и този сериал на Берен и както изглежда не само нашето мнение в темата е, че стана по-добър от оригинала   thumbsup

Последна редакция: вт, 25 апр 2017, 12:54 от dai4e

# 259
  • Мнения: 9 530
Дайче  Heart Eyes Hug- ами нали знаеш , че по вкус и цвят ...
Всички те са прекрасни актьори , но по външен вид ги сравнявам с Къванч и губят .
Сега много ми се ще да я видя с Кадир Доулу ( много добри приятели са от Кьосема ) или с мой друг любимец от любим сериал Кара севда - Бурак Озчивит .
Но  не се знае какво ще бъде ..., важното е да има проект Беренката ( НО бих я извинила ако вместо сериал , има друг проект - бебе .)
От сърце и го желая ! Grinning

# 260
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Дайче  Heart Eyes Hug- ами нали знаеш , че по вкус и цвят ...
Всички те са прекрасни актьори , но по външен вид ги сравнявам с Къванч и губят .....

E, той Киво е неестествено красив чак, ако ще ги сравняваме с него, всички губят.

На мен вариантът с Илкер ми харесваше, но пък и с Ибо доста добре ще изглеждат един до друг. Ей, с тази визия май най-ми харесва


Между другото намирам прилика между двамата (Илкер и Ибо) в лице...

# 261
  • Мнения: 6 594
Привет, момичета! wavey wavey wavey

Ново!

Берен е с нова по-къса прическа.
Феновете предполагат, разбира се че е заради нова роля.
Дано да е така, изглежда прекрасно!



                      

                      

Видео

https://vk.com/berenalican?z=video-67485558_456240673%2F68cab4e4 … pl_wall_-67485558

Момичета, благодаря за споделеното!

Дива  Hug, Серената , още веднъж ви благодаря за препоръката да гледам сериала „Майка“ . Стигнах до 9 еп. и съм очарована. Дано върви с все такова високо темпо и нататък. Малкото момиченце е великолепна актриса, направо се влюбих в нея. Джансу Дере също ми хареса, ролята е точно като за нея. Тези дни продължавам да гледам.

Понеже сте отворили темата за минали и бъдещи партньори на Берен, та да си кажа и аз, макар и със закъснение.  LaughingХаресвам всички бивши партньори на Берен досега до един. Някои по-малко, други повече, но с всичките имаха прекрасно партньорство. Към тези, с които в момента я спрягат сякаш нямам особена тръпка.
 Илкер Калели съм го гледала само веднъж във второстепенна роля, при това отрицателна и не го познавам достатъчно, но е добър актьор.  
Ибрахим Челиккюл ми допада повече чисто визуално, по-мъжествен е. Гледала съм го само в игралния филм „Само ти“ с Белчим Белгин и ми хареса.
Най-много мечтая да видя Берен някой ден с Кадир Догулу. От тях ще се получи прекрасна двойка, сигурна съм. Това ми е мечта отдавна. Може пък и да ни се сбъдне, нали Филипине?  Hug
С Бурак Йозчивит също много биха си отивали, той нали се освобождава сега и наесен с песен. Каквото избере Берен - това ще е. Изборът й винаги досега е бил безпогрешен.

Дайче Hug, и аз харесвам всички партньори на Берен в „Интикам“. Но моята слабост сред тях е Енгин Хепилери. С удоволствие бих го гледала отново.

Не разбрах много с транслатора от интервюто с Кенан, но ми се иска да е вярно това за сериала наесен. Поне имаме надежда.

Дайче
Скрит текст:
Моля те когато имаш възможност сподели нещо повече за серала на Джансел Елчин „Търпи, сърце“. Знам, че и той приключва с 13 епизод, но... Надявам се поне историята да е завършена и да има смислен финал. Ако е така, с удоволствие бих го гледала.

Руските дружки пишат, че това сладко кученце скоро Кенан е подарил на Берен.

                        

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 28 апр 2017, 19:33 от * Дъга

# 262
  • Мнения: 9 530
Добра вечер момичета  Heart Eyes Hug
Ние си пожелаваме , но на есен ще видим какво ще стане .Много , много искам да я видя в нов сериал ,и тя да играе силна жена, което много и отива .Не ,че не може да изиграе и раним и по-слаб персонаж , но аз харесвам силните и така ми се иска да я видя .
Браво на Кенан ,че и е подарил куче .Като изключим Кадир Доулу и Неслихан , които имат 2 кучета ( е, и няколко котки ) , гледам в контакта ,че повечето актьори се снимат с котки .Аз обожавам кучета и се радвам ,че Беренката вече е от отбора кучкари  Joy Joy Joy

 Тук е в Интикам , нали ( аз го гледах само в началото , но се досетих по американския - историята с кучето ...)

# 263
  • Мнения: 9 530
Привет момичета  Heart Eyes Hug
Къде сте ?

Не само някои от нас , но и подругите искат да видят тази двойка заедно .


Знам ,че съм пристрастна , но наистина много биха си паснали .Понеже много харесвам Кадир , ми се иска той да попадне в хубав проект с партньорка , която би му отивала .Берен би била печалба от тотото  Wink .А и зная ,че са приятели от времето на Кьосема .

# 264
  • Мнения: 6 594
Здравейте, момичета! wavey wavey wavey

Честит Гергьовден на всички!


Вчера се е състояла цермонията за връчване на награди на „Kultur Universitesi“.
На нея е присъствала Берен, която е получила награда за постижения в кариерата.

Ето и някои останалите победители:

• Пънар Дениз – Пробив на млада актриса
• Кубилай Ака – Пробив на млад актьор
• Атаберк Муту – Най-добър актьор -дете
• "Той е легенда" – Най-добър сериал за годината
• Мерве Болгур – Най-добра актриса за годината



Скрит текст:













И няколко кратки видеа от церемонията.

https://vk.com/berenalican?z=video-67485558_456240704%2F85a71594 … pl_wall_-67485558

https://vk.com/feed?z=video-35203159_456239887%2F9e4b6402b95511b … t_-35203159_56400

https://vk.com/feed?z=video-35203159_456239886%2F4471d4736db2846 … t_-35203159_56400


Не си падам по този род клюки, но тази ме развесели, затова ще я споделя.
Не им лесно на известните. Laughing

Кенан Догулу е присъствал на празненство по случай рождения ден на сестра си без Берен. На изхода е бил пресрещнат от журналисти, които са го попитали за нея. Отговорът му е следният: „Берен не можа да дойде, защото двете ни кучета се скараха. Едното от тях е ранено и затова и аз си тръгвам по-рано оттук и си отивам у дома. Докато не сте написали каквото си искате, реших да ви изпреваря и да ви кажа как стоят нещата.“

                                  
Скрит текст:

Филипине, наистина много си отиват Берен и Кадир. Той също ми е слабост и отдавна мечтая да ги видя заедно някой ден. Той е много добър актьор и досега сякаш досега не е достатъчно добре оценен. Сигурна съм, че двамата биха били страхотен тандем. Дано желанието ни се сбъдне.

Дива  Hug, Серената Hug

Скрит текст:
Изгледах всички серии на „Майка“ и много ми хареса. Още веднъж ви благодаря, че ми го препоръчахте. Нямам търпение да видя как ще завърши тази вълнуваща история. Добре, че няма да я разтягат до безкрайност. Според мен 30 епизода е перфектната продължителност за сериал. Особено ако е със серии от два часа. В такъв бих искала да участва и Берен.

П.П. Допълвам поста си с превод на думите на Берен от видеото на церемонията.

Благодаря на всички вас за това, че пожелахте да ме видите днес тук сред вас.
Когато идвах насам се пошегувах за това, че ми връчвате награда в тази категория точно през тази година. Станах още по-силна, усещайки любовта на феновете си.
Много ви благодаря!

Последна редакция: сб, 06 май 2017, 21:05 от * Дъга

# 265
  • AMS
  • Мнения: 6 425

Привет, момичета!!!
Благодаря ви, че сте се отбили в темата!!!
Дъгичка, благодаря за новините за Берен!!!
Отива ѝ наградата  на Берен за
най-чувствена, най-изтънчена, най-нежна актриса!!!
Ще цитирам открито превода от поста ти,
защото аз и за това влязох >>>




Благодаря на всички вас за това,
че пожелахте да ме видите днес тук сред вас!!!
Когато идвах насам се пошегувах за това,
че ми връчвате награда в тази категория,
точно през тази година.
Станах още по-силна,
усещайки любовта на феновете си.
Много ви благодаря!!!

Има обаче и допълнение >>>

Кенан,  също е получил награда от Istanbul Kültür University,
на който е възпитаник.  Поради заетост, не е присъствал.
Берен получава наградата му и благодари от негово име >>>






Други познати възпитаници на университета
са Къванч Татлъту, Сарп Левендоглу, ...

Днес фб ми припомни прочувствената и Великата Кьосем >>>




Последна редакция: нд, 07 май 2017, 15:55 от *** Diva ***

# 266
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Особено се радвам всеки път, когато Берен получи университетска награда. Все си мисля, че академичните среди не награждават току-така, а специално на нея толкова й подхожда - умна, високообразована, интелигентна, модерна, свободолюбива.

При тези награди няма ПР, няма червен килим и десетки папараци, но има признание и уважение, а то това е, което остава.

А тя, както всеки път, просто грее!!!

# 267
  • Мнения: 3 555
 wavey  Привет, момичета   wavey  чудесни постове   Peace  bouquet
 Rolling Eyes  Честита да е новата награда на Берен   coolcool  и на Кенан, разбира се  Wink  Слагам и появилите се две снимки на Берен с фенове от деня на награждаването  Heart Eyes  
Beren Saat AR @Berenarabia  5.05
New || #BerenSaat 😍🌟




 Grinning  И на мен ми харесва предложението ви Кадир Д. за партньор на Берен  Peace  Има и друге фенски предпочитания в ТТ   Wink   от които най ми допада Берк Джанкат  Heart Eyes  ...  Misc Bomb




 Wink  За новия филм не очаквам друг освен Илкер К. да е партньор на Берен  Peace И двамата го потвърдиха във видеорепортажите си   Grinning  и в най-скоро време ще се разбере, ако наистина снимките започнат този месец   Stop  Ето, че започват да се появяват и леки опровержения на предишните сензационни съчинения ...  Laughing
Цитат
►►Türk Dizileri- Большой Клуб турецких сериалов
May 4, 2017 at 10:33 am
Сыграет ли в фильме?

Недавно выходили слухи, что команда сериала "Пойраз Караэль" снимет фильм. Сначала говорили, что это будет продолжение сериала, затем вышли слухи, что фильм будет называться "Пойраз Караэль. Глобальный капитализм", но агентство, с которым работает Илькер, опровергло данную информацию, сказав, что Илькер не примет участие в фильме.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri

Grinning  И накрая да се похваля, че вчера след обяд си доставих удоволствието да гледам по ТV онлайн 2 сериала на Берен   Peace  първо по канал а2TV от 13:10ч. 3 епизод на СЛ/Hatırla Sevgili  Heart Eyes



И след това веднага повторението на 13 епизод на "Отмъщението" по  AXN White (в момента вече се излъчва и 15 епизода, но аз нямам време за ТV ... а и заради рекламите предпочитам да го гледам от нашата колекция...)  Peace



Приятна вечер  Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 09 май 2017, 21:40 от dai4e

# 268
  • Мнения: 35
Момичета Мерт Фърат  ми е любимец, случайно видях сериал с него, някой от вас  знае нещо  за филма. Дали има превод.

ето филма Aşk Ve Gurur 1.Bölüm ᴴᴰ  предварително благодаря
 Hug Hug Hug

# 269
  • Мнения: 6 594
fen.gol Hug

„ Aşk Ve Gurur“ или "Любов или гордост“ е последния проект, в който участва Мерт Фърат. За съжаление той приключи преждевременно съвсем наскоро с 6 епизод. Не мога да дам препоръка, защото не съм го гледала, дори не знам дали направиха някакъв финал или просто го спряха. Жалко, защото сюжета звучеше доста интересно, а актьорския състав беше прекрасен. Ако имаш желание може да погледнеш тук сериите на руски.

https://vk.com/videos-73244708?section=album_56030483

Щом Мерт ти е любимец, вероятно си запозната с творчеството му.
Ако не, можем да препоръчаме.
Прекрасен актьор е.


Общи условия

Активация на акаунт