Звездни компромати - 313 част

  • 112 792
  • 755
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 511
Освиркваха Герджиков

# 661
  • София
  • Мнения: 4 328
махни, махни, балканска кръв не трае...

# 662
  • Мнения: 834
Рийз
Скрит текст:
Скрит текст:

С Никол Кидман, която пак е с кофти рокля.
Скрит текст:

# 663
  • Мнения: 6 417
И с кофти рокля изглежда ослепително.

# 664
  • Sofia
  • Мнения: 11 324
Никол е с изненадващо добра рокля на Бафта, Ема Стоун е ослепителна, дукесата обаче е ужас, какво е това деколте, с тези рамене е като робокоп. Изобщо не й отива подобна горна част. Не мога да пусна снимки в момента.

# 665
  • София
  • Мнения: 6 063
Надали е гей Григор (въпреки, че всичко е възможно), по-скоро търси бърза популярност с известни жени по клюкарските медии. Единственото в което съм напълно убедена, е че връзката им е отворена.

# 666
# 667
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Само Ема ми хареса.  Heart Eyes

# 668
  • Мнения: 34 810
Много харесвам Григор и не мисля, че са му нужни договорни връзки. Не вярвам да не харесва Никол.

# 669
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Много харесвам Григор и не мисля, че са му нужни договорни връзки. Не вярвам да не харесва Никол.
А аз харесвам и Никол и не мисля, че и' е нужен пък Григор за популярност.  Абе харесвам ги тъй да се каже.

# 670
  • Мнения: 1 777
Чолито, дете ли споделя тези снимки ? Shocked
Отвратително...
Дори не искам да ги цитирам...

за кое дете става дума всъщност, защо е тази тайнственост?

# 671
  • Мнения: 31 707
Защото Джой вчера я скастри и сега пази приличие Laughing
За мача на Григор - мислех, че публикато освирка конкурента, а то било Герджиков ooooh! Иначе в публиката видях Любо Ганев, Надежда Неински и съпруг, Делян Добрев....

# 672
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 084
Какво благоприличие пази? Качи 20 снимки, ама не казва кой ги е шервал. По-добре да не ги беше показвала изобщо.
Тъпа работа.

# 673
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Чолито, дете ли споделя тези снимки ? Shocked
Отвратително...
Дори не искам да ги цитирам...

за кое дете става дума всъщност, защо е тази тайнственост?

И аз искам да знам, дори да е на лично

# 674
  • Мнения: 1 998
Не четох много внимателно, но останах с впечатление, че са фейсбука на 15 годишната дъщеря на Лиана.
Който си няма пубер вкъщи, само той не знае колко трудно се управляват.

Общи условия

Активация на акаунт