Кралски работи и клюки - 10

  • 125 242
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Дукесата...
Скрит текст:

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 392
Кралица Летиция и първата дама на Аржентина:

Скрит текст:






# 17
# 18
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Съпругата и дечицата на братовчеда на Уилям - Питър Филипс .

Скрит текст:



# 19
  • Някъде там
  • Мнения: 16 066
Да раздвижа темата с две годишната "мини Бети". Прекрасна е малката принцеса.
Скрит текст:

# 20
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Дааа, мн е сладка и е съща баба Елизабет Simple Smile

# 21
# 22
  • Някъде там
  • Мнения: 16 066
Много красива сватба. А малката принцеса какви бузки има само  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Прекрасни дечица са всички. Heart Eyes
Пипа ми хареса,роклята е много стилна,но защо ми се струва толкова състарена в лицето Rolling Eyes.Тоалета на Кейт,не е от най-хубавите и, но не е и лош.Сякаш я прави по възрастна.

# 23
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Гледах снимка съпоставка между сватбената рокля на Кейт и тази на Пипа...
децата са мн сладки Simple Smile

# 24
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 096
Тук от два дни се обсъжда колко старомодно е облечена Кейти на сватбата на сестра си. Пипа много повече ми харесва като булка отколкото сестра и. Децата са големи сладури, а показват характер, налага се майка им да ги "строява". Появи се и една снимка на Джордж как плаче, коментара под нея беше как проявява характер, но набързо изчезна, не успявам да я намеря.

# 25
  • Мнения: 558
Тук от два дни се обсъжда колко старомодно е облечена Кейти на сватбата на сестра си. Пипа много повече ми харесва като булка отколкото сестра и. Децата са големи сладури, а показват характер, налага се майка им да ги "строява". Появи се и една снимка на Джордж как плаче, коментара под нея беше как проявява характер, но набързо изчезна, не успявам да я намеря.
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/05/20/14/40926A5B00000578-45 … 1495288238230.jpg

# 26
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Аууу, колко е страшна тук Кейт... лоша, лоша...

# 27
  • София
  • Мнения: 30 142
Ужас! Понякога на снимка нещата изглеждат съвсем различни. Едва ли е чак толкова лоша?!

# 28
  • Мнения: 3 628
Много правилна реакция на Дукесата!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт