Кралски работи и клюки - 10

  • 125 453
  • 724
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз също мисля, че е знаела кой е Хари и излъга в интервюто. Години наред работи в Канада, чийто суверен е Елизабет II. При избора на Тръмп тя самата заплашва, че ще се изсели в Канада. Считам, че в САЩ гледат на кралските особи като на звезди и са им атрактивни. Позволяват си да ги снимат за модни издания и т.н, по друг начин гледат на тях, но в никакъв случай не са им неизвестни! А Хари от години присъства на Invictus игрите в Канада, така че Мегън абсурд да не знае кой е!

# 346
  • Sofia
  • Мнения: 4 111
Приятелка на Меган твърдеше обратното - от много време искала да бъде принцеса - буквално (не от проказките ). Показвала, че обича много мъжа си , но както изглежда интереси са били...после някак бързо охладняла към него. Първо си поставила за цел Уилям, но не се е получило. Явно правилните хора са и подсказали, че с Хари по-лесно ще си постигне целите. До сватбата ще мига и пърха, а след това ще си покаже характера... Типична черта на африканките е да си търсят спонсор, само че тази е една идея по-амбициозна.

# 347
  • Мнения: 15 773
С Уили директно щеше да удари на камък. Там няма мърдане - съпругата на бъдещия крал на Англия няма как да е разведена жена, камо ли пък от африкански произход.
Обаче това с амбициите ми е много чудно. Малко на латино сериал бие. Тя си харесва принца, започва едно преследване и хоп - няколко години по-късно се жени за него.
Между другото, за Кейт не се ли пишеше същото едно време? Как нарочно била записана в в университета, в който учи Уилям, за да се запознае с него?

# 348
  • Бургас
  • Мнения: 7 430
Пише се се, да. Даже една година била пропуснала, за да види той къде ще се запише, та и тя да е в същият университет. И тя приказвала щял живот,че щяла да стане принцеса

# 349
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
С две думи за която и да се бяха оженили принцовете все това щяха да пишат Simple Smile

# 350
  • Мнения: 1 265
С Уили директно щеше да удари на камък. Там няма мърдане - съпругата на бъдещия крал на Англия няма как да е разведена жена, камо ли пък от африкански произход.

Камила също е разведена! Развежда се с Андрю през март 1995 година.
Това обаче не Ѝ попречи да стане херцогиня. А доколкото си спомням по "указание" на кралицата - църквата промени канона за бъдещата кралица (може да бъде с втори брак и ?! дори разведена). Бъдещия крал - също.
Мога и да бъркам, обаче?

# 351
  • Майничка
  • Мнения: 12 665
Е, бракът на Чарлс и Камила не е обявяван за морганатичен, но от него деца не се очакват, а престолонаследниците вече са били осигурени и пълнолетни. Т.е., този брак не влияе на наследяването. Въпреки това е граждански брак и кралицата, като глава на англиканската църква, не присъства на него. Англиканството приема развода, но счита, че църковният брак е до края на живота на единия партньорите (освен в изключителни случаи), т.е. Чарлс, като преживял партньор не е проблем, но първият мъж на Камила е още жив. 

Уилям също е подсигурил бъдещите престолонаследници със социално приемлива партньорка, така че бракът на Хари не е от чак такова значение при наследяването.

# 352
  • Мнения: 15 773
Камила може да е разведена, защото и Чарлз е разведен. Поне аз така мисля. Освен това /както вече написахте/ престолонаследника е на лице /Уилям/, че даже и втория /Хари/ от перфектната според техните изисквания съпруга на бъдещия крал /Даяна/. Така че вече няма никакво значение за кого ще се ожени Чарлз след това. А и с Камила нямат общ наследник. Макар, че и да имаха все тая - той нямаше да стигне до трона така или иначе.
Относно Уилям - той трябва да следва пътя на бъдещ крал, както е било и при Чарлз с Даяна. Така че при него нещата са доста по-сериозни, отговорни и няма мърдане. Без значение дали са променили закона, според мен Кралицата нямаше да допусне изобщо подобно нещо. А и той от малък е възпитаван, като бъдещ крал на Англия с всичките отговорности и задължени Мое мнение, разбира се Simple Smile
Интересно ми е, обаче дали кралицата ще наруши протокола, както вече няколко пъти се случва и дали ще присъства на сватбата на Хари

# 353
  • София
  • Мнения: 10 041
Е защо пък да не присъства?!? Ще е странно да липсва 😮

# 354
  • Майничка
  • Мнения: 12 665
Според мен няма да присъства точно по същата причина, по която не присъства и на сватбата на Чарлс и Камила.

# 355
  • София
  • Мнения: 30 222
Камила и Чарлз не са се взели на младини точно по тази причина т.е. Камила е била омъжена/ разведена и с дете. Бъдещата кралица е добре избрана- скромна, с добро потекло, девствена, млада и лесна за шлифоване. Е, удариха леко на камък с Даяна, защото тя не им се остави, но е факт, че е била идеален вариант за Чарлз.

Мегън по същата причина няма как дори да е помисляла на Уилям. Те Кейт едвам шлифоваха и приеха след малките ѝ изцепки на младини, а какво остава за разведена. Абсурд.

Според журналистите излиза, че си мечтаеш да станеш принцеса, набелязваш принца, дебнеш в засада и готово. Ако ставаше така, ехеее .....

# 356
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Камила и Чарлз не са се взели на младини точно по тази причина т.е. Камила е била омъжена/ разведена и с дете.
Това не е вярно, когато те се запознават и започват връзка (1970) Камила не е омъжена, но дворът я намира за изключително неподходяща съпруга за бъдещия крал. Омъжва се след 4 години.

# 357
  • София
  • Мнения: 30 222
Камила и Чарлз не са се взели на младини точно по тази причина т.е. Камила е била омъжена/ разведена и с дете.
Това не е вярно, когато те се запознават и започват връзка (1970) Камила не е омъжена, но дворът я намира за изключително неподходяща съпруга за бъдещия крал. Омъжва се след 4 години.
Мисля, че някъде се споменаваше нейна връзка и факта, че не е била девствена.

# 358
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Това не го оспорвам - не е вярно, че е била омъжена/ разведена и с дете.

# 359
  • София
  • Мнения: 30 222
Това не го оспорвам - не е вярно, че е била омъжена/ разведена и с дете.
Да, права си. След това се омъжва.

Общи условия

Активация на акаунт