Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #10

  • 54 438
  • 743
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 8 420
Лиа мерсаж  bouquet smile3521Тази снимка  е от Малдивите  smile3521 на меден месец са там Мурат и Иман  smile3521
Артиста играещ Мюмтаз до сега все лоши е играл -Пойраз 1 сезон лош ,във Възела  лош ,ако не бъркам и в Каква е вината на Фатмагл играеше  адвоката пак лош ,но сега си чисти образа Мюмтаз във 3 сезон  smile3521В следващия си сериал вече  може да го очакваме  добър и положителен  smile3503

Последна редакция: вт, 21 фев 2017, 23:41 от Eny87

# 166
  • Мнения: 9 541
Eни Hug, твоят любимец все около ратановите мебели се е снимал, барем да бяхме видели и нещо от Малдивите Laughing
Скрит текст:

Дано не повтарям снимките:







И една бивша съпруга....



# 167
  • Мнения: 4 572
Да ви разсея малко то тр сериали като ви покажа този сладур https://vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/naum-shopov-s-glavna-rolia-v-otkradnat-zhivot-6065815. 

# 168
  • Мнения: 12 818
Да ви разсея малко то тр сериали като ви покажа този сладур https://vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/naum-shopov-s-glavna-rolia-v-otkradnat-zhivot-6065815.  

Успех на момчето- ще му е нужен за професията която си е избрал по нашите ширини.

Каква разлика от турските продукции newsm78
Няколко секунди, няколко сцени и задължителните креватни кадри.
Точно това демонстриране от екрана на освободеност не ми харесва.....бих написала и друга квалификация ...но спирам.  


от новия епизод

Последна редакция: ср, 22 фев 2017, 20:38 от eliNIM

# 169
  • Мнения: 8 420
 wavey wavey wavey
Лиа Hug ето ти още Малдиви  smile3521

Скрит текст:
две видеа от инстаграм smile3521

https://www.instagram.com/p/BQhq_ciAzQ8/?taken-by=iman_elbani

https://www.instagram.com/p/BQiYcsSjOFu/?taken-by=fadwaelbani

и колаж с малдивски фотки  smile3521



Хелън Hug мерси за инфото -малкия Шопов голям симпатяга ,а и умен  smile3521
Ели Hug не знам дали гледаш сериала ,но няма чак толкова много креватни сцени ,а другото е просто реклама която трябва да привлече зрителя  smile3521А и да ти кажа по нашите сериали тези сцени са си направо скромни виж в италиански ,американски и латино сериали е там си показват ачик ачик нещата  smile3521Естествено не е добре чак толкова да се разхвърлят ,ама пък съседите са на другата крайност там 50 серрии се гледат влажно и на края от един поглед забременяват  smile3521

# 170
  • София
  • Мнения: 6 287
Много хубав предпоследен епизод на Пойраз тази вечер.  Heart Eyes  Някои от сцените бяха като огледални на едни от силните през сезоните. Например:
Скрит текст:
Сцената, в която всички се събраха в малък ресторант, за да поиска Пойраз Айшегюл. Е, събирането си беше оригинално.  Laughing  Отвън ги чакаха мъже с автомати, които започнаха да стрелят, след като Садреттин ги забеляза. Досущ като във финалната сцена на първи епизод. Тук смъртта си намери Чънар, там беше прострелян мъжа, който предложи брак на Айшегюл. Това Айшето е като магнит за неприятности, щом някой се опита да й направи предложение.  hahaha
Имаше и още, точно на финала, но няма да пиша повече, че да не развалям удоволствието от гледането с превод.

Следващата седмица, ако не ми мине котка път, ще се наредя да гледам финала на живо. Не го следях редовно Пойраз, но ще ми липсва.

Артиста играещ Мюмтаз до сега все лоши е играл -Пойраз 1 сезон лош ,във Възела  лош ,ако не бъркам и в Каква е вината на Фатмагл играеше  адвоката пак лош ,но сега си чисти образа Мюмтаз във 3 сезон  В следващия си сериал вече  може да го очакваме  добър и положителен  
Той е бил в положителна роля, ако не бъркам. Май беше в един сериал с Мелиса Сьозен, Алиджан Йоджесой и Дамла Сьонмез, който все се каня да гледам. Там участваха и Муса Узунлар (дано не съм го объркала, че нещо се замислих за името на "Бахри") и актьора, който в Пойраз играеше фалшивия баща на Мелтем и Пойраз.

Цитат
Сериалът с Мерт не го възприемам много, може би защото и нищо не разбирам  Wink, само по картинки някак не съм възхитена
Така е, силата му е в диалозите. Като цяло ми хареса идеята, как е сглобен. Ще потърся превод на руски.

А, намерих: https://vk.com/gullerin_savasi?z=video-73244708_456239136%2F92aa … pl_wall_-73244708

Синът на Христо Шопов наистина е сладурче. Смятах да се прежаля да го видя като актьор, но в момента, в който видях Луиза Григорова се отказах. Не го харесвам това момиче, хич.


Нова редакция правя, но не мога да се сдържа - филмът на Йълмаз Ердоан с Фарах и Шюкрю "Кисели ябълки" вече има превод на български - https://www.facebook.com/djsesko.alle.bg/

Приятно гледне! И благодарности на преводачите!  bouquet bouquet

Последна редакция: чт, 23 фев 2017, 00:08 от zarani

# 171
  • Мнения: 12 818
Зарани, благодаря за линка, както  разбира се и на преводачите за филма
Ще си го сваля и изгледам.

Загледах ,,Научи ме да обичам,, и си нарушавам часовете  за сън Grinning
Добър е сериала, харесва ми. Излъчен и преведен още по добре,всяка серия увлича.
Долунай прави много силна и гадна роля, много  красива жена.  Мустафа Юстюндаг си го нарочиха, след Сермет да  играе влюбен и изоставен мъж, както и мафиот.  Mr. Green Получава му се. Гледам си го  с удоволствие как  стиска устни и съска. hahaha hahaha
Главната артистка за пръв път я гледам. Когато започна сериалът имаше някои различни коментари  за нея,но на мен ми харесва как се справя с ролята на Лейля и ми стана много симпатична.  

Пойраз   ще го изгледам след превода.
Рускините са превели статия на Ранини за Бурчин.
Слагам го в спойлер,защото нямам време да го превеждам. Peace
Зная, че Зарани не е много на ти с руския
Hug

СТАТЬЯ ЖУРНАЛИСТА ИЗДАНИЯ RANINI О БУРЧИН
Скрит текст:
Как вино-с каждым годом становящаяся все красивей Бурчин Терзиоглу
Еще в пятилетнем возрасте она сделала свой первый шаг на этом пути, множество дней провела на съемках. Прошли дни, прошли годы, она выросла... Да прошли года,но она с каждым годом становится все прекрасней, прямо как вино. Не хватает слов чтобы описать ее красоту, смотрю на тебя по телевизору ты самая красивая Бурчин мира!
"Ее волосы, нос, глаза все в рифму".
Своим актерством ты смогла создать в наших сердцах свой трон, ты снова нас удивила, мы смотрим на тебя без устали, нам не становится скучно даже на мгновение. Ты настолько прекрасна Бурчин Терзиоглу! Мы пережили все эмоции, все те чувства которые ты испытывала играя свою роль, это все твоя заслуга.
"Айшегюль"..."Самая красивая Айшегюль мира"..
Мы плакали вместе, смеялись вместе, злились вместе с ней. Мы пережили все те чувства вместе с тобой. Как ты можешь так бесподобно играть, вживаться в свою роль, Бурчин Терзиоглу? Столько дней, столько месяцев мы не могли отходить от влияния твоих сцен, не смогли остановить свои слезы...мы все вместе почувствовали ту боль...
"Ты самая красивая Бурчин всего мира".
Мы очень сильно любим тебя...твои красивые глаза, ту морщинку которая появляется когда ты улыбаешься, твои волосы... Ты настолько красива что не хватит слов описать это... Оставайся такой же прекрасной!

Последна редакция: чт, 23 фев 2017, 13:40 от eliNIM

# 172
  • Мнения: 3 747
Ели, Зарани, Ени, Лиа, Хелън , Hug Hug Hug Hug Hug

Статията от спойлера  Wink

Като виното, Бурчин Терзиоулу с годините става все по-прекрасна.
Още на пет години тя прави своите първи стъпки по този път и прекарва много дни на снимачната площадка.Минават дни, минават години, тя пораства..Да, минават години, но с всяка изминала година тя става все по-прекрасна, също като виното.Не ми стигат думите за да опиша нейната красота, а докато я гледам на екрана си мисля “Ти си най-красивата Бурчин на света”.
“Косата й, носът й, очите й- всичко е точно като рима”.
С актьорският си талант успя да създадеш в нашите сърца своят трон, отново ни изумяваш и те гледаме в захлас, без дори за миг да ни стане скучно.Ти си толкова прекрасна Бурчин Терзиоулу! Преживяваме с теб всички чувства, които изпитва и героинята ти. Как можеш да играеш така безподобно, вживявайки се в ролята си, Бурчин Терзиоулу? Колко дни, колко месеци не можем да се оттърсим от въздействието на твоите сцени, не можем да спрем своите сълзи...всички чувстваме тази болка “Ти си най-красивата Бурчин на света”.
Много силно те обичаме...твоите красиви очи, тази бръчка, която се появява когато се усмихнеш, твоята коса..Ти си толкова красива, че думите не стигат за да се опише красотата ти..Остани все така прекрасна!



А освен сериала и книгата "Пойраз Карайел" е на  етап приключване.Интересно какъв ще е финалът и дали ще е еднакъв с филма


https://www.instagram.com/p/BQ2v8KKlt-f/


Фотогалерия от снощния епизод




# 173
  • Мнения: 12 818
Каква приятна изненада от Рачето ! Hug Hug

Много хубави думи за Бурчин!
Ами  време беше да и се отдаде заслуженото за това което прави. Има хубави роли и преди Айшегюл.
И колко дълго време беше покрай сянката на Мурат и най -вече какво ли не изтърпя тази жена заради звездния си мъж.
Успешна, млада, дано е щастлива с Илкер.


# 174
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug

Чета ви по диагонал, много интересно всичко Peace, но много по-късно ще чета на спокойствие, след като гледам последната серия с Керем Бурсин Simple Smile

# 175
  • Мнения: 3 747
Каква приятна изненада от Рачето ! Hug Hug

Много хубави думи за Бурчин!
Ами  време беше да и се отдаде заслуженото за това което прави. Има хубави роли и преди Айшегюл.
И колко дълго време беше покрай сянката на Мурат и най -вече какво ли не изтърпя тази жена заради звездния си мъж.
Успешна, млада, дано е щастлива с Илкер.


+ 1

Eли, написаното от теб за Бурчин и Мурат, провокира любопитство ми и реших да погледна имал ли е и Илкер известни половинки. hahaha Хоп- изненада, цели две, че и колежки- Гьокче Бахадър и Бегюм Биргорен

Ако сте запознати да кажете дали е вярно или съм попаднала на грешна информация http://www.whosdatedwho.com/dating/ilker-kaleli

Редактирам се- отговорих си и сама, т.е Гугъл знае всичко  Joy
Скрит текст:



Ами до Бурчин най ми харесва и на екранa и в реала  Heart Eyes


Последна редакция: чт, 23 фев 2017, 21:11 от ra4eto_Radi

# 176
  • София
  • Мнения: 6 287
Да, това са известните половинки на Илкер. С Гьокче се загаджиха по време на снимките на "Изгубеният град", а с Бегюм малко след края на Кайъп. Даже тук редовно публикувахме снимки и статии за двамата.  Simple Smile  Бързо обаче се разделиха.
С Бурчин и аз най-много го харесвам, разбира се.  Grinning  Heart Eyes

Ради, благодаря за превода на статията!  bouquet

Осен, че е наистина прекрасна, тази жена има и прекрасен усет, винаги много правилно избира ролите си.


Оха, много хубав нов фрагман на "Истанбулска невеста". Без начална дата, само якънда.  Laughing Laughing


Последна редакция: чт, 23 фев 2017, 21:57 от zarani

# 177
  • Мнения: 12 818
Е  фрагманът наистина е хубав, обаче имам " уплах" от подобни  обещаващи романтики.   Joy Joy  Обикновено крият тайни и тук -там  нещо по изненадващо: сълзи, мъка и т. н  в епизодите дето се излъчват след това.
И тия от екипа май не са наясно със старта на Невестата. Снимат и чакат..... дано се класират в някоя вечер.
Ха дано не съм права.
Илкер да се спре с навика от екрана да се загаджва в реала щото не може такава непостоянност Mr. Green Вече е с Бубето и забежки йок Grinning с колежки.

Последна редакция: чт, 23 фев 2017, 23:47 от eliNIM

# 178
  • Мнения: 9 541
Зарани Hug, благодаря за линковете  bouquet Сериалът с Мерт, въпреки, че го харесвам, ще го пропусна, дори и с превод фрагманът не ми хареса, да не говорим, че мразя картината да е толкова тъмна Mr. Green
"Киселите ябълки" ще се гледат, да видим до кой момент Joy
За "Истанбулска невеста" ще ви чета, но гледане йок no no no

Раче Ради Hug, мерси за превода Peace Странно...хем не съм гледала последния сезон на Пойраз, хем ми става мъчно Wink Бурчин сме я коментирали още в Мерхамет. Мисля, че тя е "звездна" жена, била женена за мъж, успял в една роля - на Аси и повторил същата роля многократно...до изтъркване, а не обратното! newsm43

Ели Hug,  дано сериалчето "Научи ме да обичаш" ти хареса, като на мен Peace
Ени Hug, Хелън Hug
За Шопов младши супер Peace, трябва му реклама на момчето, че ще дойде моментът, да търси работа по света и у нас....я като доктор, я като артист, пожелавам му успех! Дано не се разконцентрира в ученето, че е на финала newsm78

# 179
  • Мнения: 9 541
Здравейте Hug

Явно всичко живо си почива днес или.... newsm75 hang wash newsm79 food002
 Joy Joy Joy Joy

Вчера зимна снимка на Сема от Пойраз, днес една лятна Бурчин Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт