Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #10

  • 54 419
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 287
Значи тази била Гало. Мерси, Ели!  Hug

Великолепна Алсъ! Много красива!  Heart Eyes

17 февруари е петък, както и предполагах. Ще местят значи сериалчето с Берк Джанкат. Дано нашето има повече късмет от него в този ден.

Много хубав клип от "Пойраз". А със Синан какво стана? Не е сериозно пострадал, нали?

А, и Сонгюлка е попяла  Joy  hahaha

# 31
  • Мнения: 12 817

17 февруари е петък, както и предполагах. Ще местят значи сериалчето с Берк Джанкат. Дано нашето има повече късмет от него в този ден.


Незная кой е Берк  newsm78
Ако имаш предвид ,,Звездите..,,  сериала който започна  след Ашка той приключва след 4 епизод.
На неговото място идва новия сериал.
Така и не разбирам защо са толкова  подготовки,кастинги, и др подробности около едно начало на сериал и накрая СОН. Хубаво е,че искат да има подбор на излъчваните дизита, но в крайна сметка  всичко е пари и задкулисни игри.
Дано Аслъ има този път успех покрай Йоджан


Салих с нов имидж в Невестата.
Прилича ми на студент, като че ли е поотслабнал след тренировките от спортната зала.
Въобще по -млад ми се струва , или е снимка от минало  време




https://twitter.com/startvdiziler

Последна редакция: чт, 09 фев 2017, 19:53 от eliNIM

# 32
  • София
  • Мнения: 6 287
Да, да, точно него. "Звездите са ми свидетели", вярно, че така беше.
Жалко. Не съм го гледала, не знам дали става, но актьорският състав е добър - Джанан Ергюдер (от 1001 нощ и Войната на розите), Месут Акуста (от Черна роза), девойчето от Черешките...

С Берк Джанкат май никой от тук не е гледал сериал, осен мен. Игра в Кьосем миналия сезон, а преди това в една комедия с Екин Коч.

Салих с тези мустаци ми напомня героя си от "Времето лети". Май във втори сезон беше с тях. Но снимката е от сега, съдейки по костюма.

# 33
  • Мнения: 12 817
Сонгюл цепи мрака с изпълнението,та чак Садо го хваща срам Joy Joy Joy ама добре се представи с главата hahaha hahahaне може да избяга от същността си
Епизодът ще е доста интересен и забавен

# 34
  • Мнения: 3 747
Епизодът ще е доста интересен и забавен

Много.Затова писах, че трябва да се гледа с превод.Имаше много смях, дори и в привидно сериозните сцени.

Зарани, със Синан всичко е ок. Уплашиха ни само в първите 5 минути.Избяга от похитителите, но го блъсна кола.В крайна сметка се отърва със счупена ръка и голяма доза уплаха.Моментът, в който разказваше на Пойраз, как си е мислил, че повече няма да го види, беше игра за Оскар от страна на Атаберк.
Страхотен е малчо. А в тандем с Илкер и Бурчин, още повече yes



# 35
  • Мнения: 9 541
Добър вечер Hug

Много ми беше забавно да ви чета Heart Eyes, до момента, в който тръгнах да слушам Сонгюл smile3511....сега си търся главата, която и без това днес ме боли  ooooh!

А един симпатяга от БСА -  -Сердар Йозер за нула време си намерил друг сериал...ще влиза в Дръзки и красиви Thinking



Днес рожденик е Мустафа Юстундаг, ЧНГ bouquet newsm67



Зарани Hug, накара ме да проверявам, коя е Джанан Ергюдер, за незнаещите, ето я


Аз нещо не я харесвам newsm78

Нося ви и една Нургюл  Heart Eyes



Раче Ради Hug аз нито гледам онлайн, по време на излъчване на серия, а още по-малко без превод, така че ще изчакам за ашка в Пойраз Карайел Laughing

# 36
  • Мнения: 12 817
Лия сга се сетих коя е тази артистка,не съм я гледала как играе.
 Участвала е в ,,1001 нощ,, ( така мисля)но в сезона който спрях да го следя.
 До един момент на втори сезон, ако не греша, ми харесваше,така и не го догледах.

Аслъ някъде из Европа, стара нова  снимка - сега е публиквана. newsm78
  






зад камера
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 10 фев 2017, 06:39 от eliNIM

# 37
  • Мнения: 9 541
Здравейте, милички Hug
Ели Hug

Просрочих свободното си време, та сега само красива снимка от Стамбула Heart Eyes



# 38
  • Мнения: 12 817
Красив Истанбул

зад кадър
 

Салих от единия сет се прехвърли на другия





# 39
  • Мнения: 9 541
 Hug

една сладурана от Пойраз Карайел, :бивша: в наши дни - Emel Çölgeçen



Зарани Hug този –десният - ли е Берк Джанкат? Не съм го гледала, мисля newsm78 Виж "левият" ми е до болка познат, даже и името му в "Черна роза" - Кендал - помня  Mr. Green



Сериалът му ще си ходи без местене Thinking

# 40
  • Мнения: 12 817


Ruhumuza dokunan adam; İlker Kaleli



http://www.ranini.tv/ozel/22425/1/ruhumuza-dokunan-adam-ilker-kaleli

..................



.......................................
Редактирам се

Poyraz Karayel'in final tarihi belli oldu!
raninitv

11 Şubat 2017
Kanal D’nin yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Osman Taşçı’nın yaptığı, başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar gibi usta isimlerin yer aldığı sevilen dizisi Poyraz Karayel'in final tarihi belli oldu.

Üç sezondur ekranlara gelen dizi, 82. bölümde final yapma kararı aldı. Dizinin senaristi Ethem Özışık, finali Twitter hesabından böyle duyurdu.

http://www.ranini.tv/haber/22426/1/poyraz-karayelin-final-tarihi-belli-oldu


Последна редакция: сб, 11 фев 2017, 17:14 от eliNIM

# 41
  • София
  • Мнения: 6 287
Значи 82... Ами, колкото толкова. Мисля, че е добре. Дано само са им дали достатъчно време, че да не остане претрупан финала.

Етхем в Туитър е написал:

Bitiyoruz albayım... / Приключваме полковник...

Типично в негов стил.  

Сега видях, че последният излъчен епизод е 79-ти, значи още три.

Тримата мускетари, Д'артанян и милейди  Laughing Laughing






Зарани Hug този –десният - ли е Берк Джанкат?
Да, той е.

# 42
  • Мнения: 12 817
Зарани  Hug мерси за превода Hug
Тъкмо съм започнала моите негледани епизоди та не зная до къде им е стигнало времето.
Ако искат винаги могат да развиват все нови линии.
ще видим дали ще се потвърди инфото. Ранини  публикуват новини които се потвърждават, мое  мнение Peace


#İstanbulluGelin setinden Aslı Enver, İpek Bilgin ve Zeynep Günay Tan // #NEW





https://www.youtube.com/watch?v=SWCZFvpJFyw

Последна редакция: сб, 11 фев 2017, 18:14 от eliNIM

# 43
  • Мнения: 9 541
 Hug

Ели, Зарани Hug, свършва значи Rolling Eyes  Всъщност всичко в този живот си има начало и край newsm78 Естествено, че на финала ще съм и аз hahaha И само да не свърши така Party



направо ще hit Mr. Green

Ели Hug благодаря ти за неостаряващия,  прекрасен музикален поздрав bouquet

# 44
  • Мнения: 3 747
Аз съм шокирана от новината за финала. По-точно дойде ми изневиделица.  Confused Поне се надявам да не ни "застрелят" с някой непредвиден бърз финал, какъвто беше например на "Милост".

Надявам се, че Етхем за пореден път ще докаже, колко е страхотен и ще се справи за оставащите 3 епизода да измисли финал, който да е достоен завършек на този прекрасен сериал. 

hahaha Макар, че не е много трудно. Достатъчно е да видим това

и едва ли  ще останат недоволни.

В крайна сметка Пойраз Карайел се задържа на екран повече от две години, три сезона  и беше един много успешен проект, който дълго ще се помни Simple Smile


Сутринта прочетох в туитър слухове, че Илкер и Бурчин вече имали предложение за главни роли в игрален филм, което обмисляли.Стори ми се странно, сега разбирам, че може и да се окаже истина предвид финала на Пойраз  Карайел.

Общи условия

Активация на акаунт