Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 113
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 344
Благодаря Миоки bouquetСлед малко ще ходя до един сладкарски магазин и се чудех дали не мога да си взема някой аромат знам ли.Отивам за друго,но се замислих и така.Благодаря и на теб Принцеса,че ми напомни ,че никотина е ключов,забърках един лешник и да видим.

# 31
  • Мнения: 18 542
Ами да ти кажа, не е много добра идея. Може и да стават, но аз лично бих пропуснала и не бих правила експерименти. Не си струва и надали ще спестиш кой знае колко.

# 32
  • Мнения: 1 344
Миоки не е за спестяването,а просто защото са някъде около мен мога да си купувам когато и каквото искам,а не постоянно да поръчам.Но както и да е ,и аз самата не посмях права си,че не си струва,а и ароматите който имаше изобщо не бяха изкушаващи.Пробвах лешника,капнах 30капки в 3мл.база и след три часа разредих с 27мл.0.Цвета смени веднага след капването,но като разредих и нищо, съвсем лек аромат.Явно са били малко капките newsm78

# 33
  • Мнения: 18 542
Махни ги тия капки и си мери всичко в милилитри. Така ще знаеш точно колко % ти е аромата, кои аромати са по-силни и кои не. На една и съща компания различните аромати се усещат различно. С тия капки голяма мешавица и изобщо не е точно.

# 34
  • Мнения: 1 163
Сега ми стана ясно защо и моите аромати толкова време им трябваше  Simple Smile
Аз пък забърках един яйчен крем за бисквитена торта  и капнах от аромата  и стана вусно  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 344
Миоки наистина стана манджа с грозде,или по скоро едно голямо нищо мирис на течноста супер вкус йок.Егати #2gunfire SickИ колко мл.трябва да сложа за 30мл.течност от ФА.И колко от Капелата....

# 36
  • Мнения: 18 542
Кажи какво искаш да направиш и с кои точно аромати на Капела и ФА.

# 37
  • Мнения: 1 344
Ми имам лешник и shade ФА,и карамел и дъвка Капела.По между другото дъвката ,която сготвих преди няколко дни е единствената течност,която има някакъв вкус и то изобщо не лош,но още може Simple SmileИ само информативно тези намотки ще стант ли на кайфуна?   https://m.fasttech.com/products/4470505

Последна редакция: вт, 07 фев 2017, 20:29 от renji

# 38
  • Мнения: 18 542
Стават, ама според мен можеш и сама да си ги навиеш Simple Smile

Shade в сайта на ФА препоръчителната концентрация е 1-2%, демек на 100мл 1-2мл. Това в капки колко е и идея си нямам  Laughing

Карамела го препоръчват на около 2% дъвката в сингъл миксове около 10%. За ароматите на Капела взимам инфото от http://e-liquid-recipes.com/

# 39
  • Мнения: 1 344
Мерси Миоки,ще бъркам пак,лошото е че си нямам и на идея дали ще ми харесат готови и не смея да бъркам количества.А колкото до намотките втора навих,хаха горда съм със себе си JoyНо поръчах едни такива още преди новата година на жълтурите,ей така да видя дали и кога ще дойдат просто,пробно като да поръчам нещо.Та реших ако случайно дойдат ,да питам дали изобщо стават.

# 40
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Някой от вас има ли скуонк?

# 41
  • Мнения: 18 542
Мерси Миоки,ще бъркам пак,лошото е че си нямам и на идея дали ще ми харесат готови и не смея да бъркам количества.А колкото до намотките втора навих,хаха горда съм със себе си JoyНо поръчах едни такива още преди новата година на жълтурите,ей така да видя дали и кога ще дойдат просто,пробно като да поръчам нещо.Та реших ако случайно дойдат ,да питам дали изобщо стават.
Laughing  стават, ще си ги ползваш.
Бъркай по 10мл не повече, ако не си сигурна дали ще ти хареса или не.  Peace

# 42
  • Мнения: 1 344
Шоколадче какво дали имаме JoyСериозно обясни на невежите за какво става въпрос?Ти до къде стигна с намотките?

# 43
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ахахах, скуонк. Това е мод с място за пластмасова бутилка в него и като стиснеш бутилчицата сокът се качва в rda танка. Удобно е, че са с голям капацитет на течност и при ползване на РДА не е необходимо нон стоп да мокриш памук. РДА обаче трябва да има специален пин за скуонк.

Ето някои видове в момента на пазара:

http://zappecigs.co.uk/collections/squonk-mods


Аз още до никъде не съм стигнала. Научих се да сменям памук и жици, но не съм правила още, тъй като не съм си взела инструменти.


Жици поръчах снощи от Маняка, но много странно не получих потвърждение на поръчката по мейл. Опитвам се да си вляза в профила сега, но нещо не си нацелвам и потребителското име. Като избера пък забравено потребителско име, уж ми изписва, че ми е изпратен мейл, пък такъв няма. Трябва ли все пак да получа потвърждение?  newsm78

# 44
  • Мнения: 1 344
Шоколадче утре,в други ден ще е при теб поръчката споко.Нямам спомен дали я потвърждават,май да,търсих в пощата ми да видя,но съм изтрила мейлите.

Общи условия

Активация на акаунт