Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 65 985
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Писахме си по мейла. Пътува ми поръчката към мен.  Flutter

# 46
  • Мнения: 325
Ахахах, скуонк. Това е мод с място за пластмасова бутилка в него и като стиснеш бутилчицата сокът се качва в rda танка. Удобно е, че са с голям капацитет на течност и при ползване на РДА не е необходимо нон стоп да мокриш памук. РДА обаче трябва да има специален пин за скуонк.

Ето някои видове в момента на пазара:

http://zappecigs.co.uk/collections/squonk-mods
Flutter Flutter Flutter
Допада ми идеята! Стига тези пластмасови бутилчета да не се пукат прекалено бързо (пластмасата старее, а и пуска разни гадости; аз всичко пресипвам в тъмни стъклени шишета) и съответно да не протичат. И да се намират лесно на пазара -Кангерът е със 7-мл бутилка, не е стандартна.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 7 690
 На Маняка без притеснение му звъните по тел. до 22-23ч. вечер е в офиса и бачка.

 
Скрит текст:
Ако има нужда да ми звъни на служебния телефон: 0888 707276 и да не се притеснява - обяснявам дълго и напоително  Grinning

     Милен

 Това беше за Ренджи ама важи за всички ви  Joy Само казвате,че сте от ммамата и няма проблеми  Laughing Laughing Laughing.

# 48
  • Мнения: 18 542
На Маняка без притеснение му звъните по тел. до 22-23ч. вечер е в офиса и бачка.

 
Скрит текст:
Ако има нужда да ми звъни на служебния телефон: 0888 707276 и да не се притеснява - обяснявам дълго и напоително  Grinning

     Милен

 Това беше за Ренджи ама важи за всички ви  Joy Само казвате,че сте от ммамата и няма проблеми  Laughing Laughing Laughing.
Mr. Green

# 49
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
 Joy Joy Joy

Линда, мисля че тези бутилки се продават по китайските сайтове. Някъде в другия форум мисля, че бях виждала някой да си купува резервни, но не знам за кой модел беше.

# 50
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Пристигнаха ми жичките от Милен. Даже ми е сложил пробичка от стомана 317. Много съм благодарна.  bouquet

На каква отверка може да се навива и някъде има ли клипче как става точно?  newsm78
Другата седмица ще си поръчам и мои си инструменти, но до тогава искам да пробвам и с отверчица как става.
Иначе да се похваля, снощи ММ ми поръча за подарък за деня на виното  Mr. Green  Grimm Green x Ohm Boy Recoil Performance RDA. Ще пристигне след средата на другата седмица и затова ми трябва да си навия 2 намотки.

# 51
# 52
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря, Миоки.  Hug Hug Hug Hug  

# 53
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Забравих да ви питам и каква е разликата между различните жици.
Имам в момента кантал 0,4, ss 316l, ss 317l.

# 54
  • Мнения: 18 542
Аз си нямам и идея  Laughing ползвам кантал и стомана и понеже са ми различни дебелини разликата е че едните палят по-бързо, другите по-бавно и че със стомана може да ползваш темп. контрол, а с кантал не.

# 55
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Дано специалистът се включи.  Mr. Green

# 56
  • Виена
  • Мнения: 725
Привет мацки  Simple Smile.
Да се запиша и аз в новата темичка Flutter.Благодаря Миоки   bouquet!
Последните дни ходихме на ски.Бяхме в компания с моите приятелки пушачки   Flutter.Този път вместо да ми мрънкат,направо казаха,че ми завиждат как аз си ходя из хотела навсякъде и си изпарявам,а те трябва често,често да излизат навън на студа да пушат.Едната,даже се оказа,че имала ел.цигара,но не знаела как да я използва.Свекърът и,и я пратил преди време,да пробвала да откаже цигарите (че тя много пуши),но тя не знаела как работи.Разбрахме се да дойде някой ден вкъщи да и обясня  Flutter.
Аз отдавна съм се замислила за втори изпарител,но още не мога да се реша какъв да е.За сега с Кайфун не ми се занимава,може би по нататък.И понеже сегашният ми е Nautilus X,съм на кантар,дали на не си взема,този новият който сега са пуснали...http://www.aspirecig.com/products/tank-series/tank396.html.

# 57
  • Мнения: 18 542
Като го гледам е същия като първата версия, само дизайна му е малко по-различен и е с горно пълнене.
Хубавото е, че главите за него стават и за първата версия.  Simple Smile

Издразних се на надписите на кутията, че този продукт съдържал никотин. Къде ли точно е този никотин се питам аз...

# 58
  • Мнения: X
Относно надписите - длъжни са да ги пишат нищо че са безмислени заради новите изисквания в EU и USA.
И аз го загледах новия наутилус обаче 2 мл. Ама те скоро всички ще са такива де. Няма начин.
Мене пък ме е яд че Гигов не предлагат продукти на Аспайър

# 59
  • Мнения: 18 542
Ясно е че е заради някакви изисквания, но не е вярно и това ме дразни, а не че ми пречат нещо иначе. Течностите не е задължително даже да имат никотин какво остава за железата.

Да и аз се ядосвах преди. Не знам защо са решили да не се предлагат, доста са сполучливи.

Общи условия

Активация на акаунт