Юлски бебета 2016 - тема 5

  • 30 798
  • 731
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 149
Здравейте и от мен. Пипа, за кардиолог питам, защото зная, че е хубаво да се мине профилактичен преглед. Ти в коя лаборатория във Варна даде кръв и урина на малката, че и на мен ми предстои. Кръв от къде вземат на бебчето?
Аз имам достатъчно време през деня да работя и да ходя на фризьор и всички женски неща. Имам жена, която ми помага, защото работя.
Долните зъбки на моето момиче избиха заедно. Горните се появиха първо левия и след 3 седмици десния. Поне при нас беше така. Днес стоя и я гледам как лапа двете си ръце така настървена.... още някой разбойник ще избие скоро. Как давате дентокид? По колко на ден и кога?
Отлагах ваксините много. Била съм само първите две по една във всяко краче и ротавирусна. Утре ще боцнат малката пак Sad отлагах, защото имахме много сополи и кашлица. Най-вероятно от зъбките, но не бях спокойна да я бия и така доста ми е притеснено за утре.
Мъничето сега спинка, до след 2 часа и имам време да ви прочета.
По повод 90 дневната диета, аз съм я правила страхотна е. Даже в плодовия ден ядях само домати, нали домата е плод. - правех си големи хубави салати. Диетата е страхотна. Даже без водния ден и от части плодовия я правех до 6 месец от бремеността си, защото качих адски мн килограми при стимулацията за инвитрото. Аз до момента съм свалила за 6 месеца 45 кг с Хербалайф. Сега спрях, но смятам до месец пак да започна. Има една житна диета която се прави февруари. Мисля с нея да си направя прочистване. Много е хубава, вижте я в интернет, който проявява интерес.
Аз също съм от Варна , днес водих малката на изследване , кръв вземат от пръстчето на дясната ръка и остовихме шишенце с урина. Аз си ги правя в градска болница до цент. Поща че е до нас и съм доволна  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 542
Добро утро!
Елена давах Панадол за температурата, взела съм и нурофен ако трябва да ги редувам. През нощта вдигна 38 градуса пак, сега мисля че няма или е по-ниска. Спи още, като се събуди ще я измеря. От време на време кашляше, то за капак май аз се разболявам, носа ми е доста запушен и гърлото леко ми дразни.
90 дневната диета е в следния ред или поне, както аз си знам: 1 ден се яде месо, може и зеленчуци. 2 ден се ядат боб, леща, картофи, ориз, въглехидратен ден се води. 3 ден се ядат тестени изделия, аз си хапвах пица или спагети. Може да се хапне и малко черен шоколад. 4 ден се ядат плодове и зеленчуци, тъй като я правих лятото ядях най-често салата с домати и краставици. Позволени са и малко сурови ядки, хапвах и пуканки даже тогава. На всеки 28 дена мисля, 29 е воден. Не го правете, аз го направих и с него и без него ефекта е същия. Много е затормозяващ.  Simple Smile

# 92
  • Мнения: 195
Някой питаше за попарата, днес за трети ден ще давам - правя я с чай /от копър щото само такъв имам бебешки, ама май ще мина на човешки  Mr. Green/ два сухара /пападополу, не бебешки даже/ малко сиренце /козе в случая взех/ и тънка люспичка от маслото /с краварката  Mr. Green/ Намачквам я с едно уредче за намачкване на нуби, може би и с вилица ще стане, не исках да пасирам, че да не стане чорба и не знам пасирана как би изглеждала, но добре че и така я яде.
За кг не ми се говори, аз си имам вповече като цяло, трябва спешно да свалям, че вдигам и високо кръвно, ако забравя да си пия хапчето - онзи ден 150, обаче с диетите не ми се получава, хваща ме хипоглекемия ли какво и се разтрепервам и изпотявам, когато не съм яла, та не знам какво да измисля
На галено на Любомир му казвам предимно Любовче, Любака, Любашки, каката му казва Люби, това освен всички животински наименования, а като го подстригах първи номер доста време му казвах киви  Mr. Green щото един такъв с къси кафеви косъмчета  Joy

# 93
  • Мнения: 580
Добро утро, Андреас все по- често започна да казва мама. Снощи беше с баща си и плаче и вика мама, мама. И днеска го повтаря. Иначе като плаче вика "не, не , не". Много е смешно такова малко бебе и да излизат думички от устата му , било то волно или неволно.

# 94
  • Мнения: 615
Хахаха, крисчана, разсмя ме за кивито.
Иначе тук питат деца как изглежда красивото тяло, има много хубави отговори - https://cleverbook.net/blog/roditeli/krasivoto-tyalo-prez-detskite-ochi
Днес ще пробвам да дам домашна ябълка сварена уж за 10 ч, ама още спи момата ...

# 95
  • Мнения: 46
Привет и от мен в новата тема. Не знам при вас как е, но моето момче напоследък голямо мрънкане мрънка, само да е до мен иска, спи по 40 мин. и през повечето време мрън-мрън.... Simple Smile

# 96
  • Мнения: 580
Привет и от мен в новата тема. Не знам при вас как е, но моето момче напоследък голямо мрънкане мрънка, само да е до мен иска, спи по 40 мин. и през повечето време мрън-мрън.... Simple Smile
И ние сме така като лепка е за мен залепен.

# 97
  • Мнения: 542
Гергана няма температура, но кашля от време на време и все едно има храчка. Обаждах се на докторката и тя вика почвай антибиотика и да давам сироп Проспан. Да ама хич не ми се почва антибиотик, да пробвам ли само сиропа?
Ако имаше температура щях да го почна, вчера я гледа уж нищо й нямаше, пък и нали все се презастраховат лекарите. Пф ...

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Гергана няма температура, но кашля от време на време и все едно има храчка. Обаждах се на докторката и тя вика почвай антибиотика и да давам сироп Проспан. Да ама хич не ми се почва антибиотик, да пробвам ли само сиропа?
Ако имаше температура щях да го почна, вчера я гледа уж нищо й нямаше, пък и нали все се презастраховат лекарите. Пф ...

 Много ме дразнят с тия антибиотици като започнат! Иначе как е детето? Отпаднало,раздразнително.... няма температура...слушани ли са дробчетата?
 Аз бих изчакала с антибиотика! По-добре само сиропчето давай според мен .
За нищо ги нямат тия антибиотици!

# 99
  • Мнения: 542
Раздразнителна е, но много я болят венците, надути са. Не е отпаднала, играе си, усмихва се, макар че виждам, че я боли. Няма температура днес, слушаха я, нямаше хрипове. Всичко беше наред, говорих и с баща й, няма да го почваме, тя даже не е кашляла от обяд сега.  Ще давам сиропчето и дано да минава бързо. За първи път ми е и се притеснявам  Sad

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Раздразнителна е, но много я болят венците, надути са. Не е отпаднала, играе си, усмихва се, макар че виждам, че я боли. Няма температура днес, слушаха я, нямаше хрипове. Всичко беше наред, говорих и с баща й, няма да го почваме, тя даже не е кашляла от обяд сега.  Ще давам сиропчето и дано да минава бързо. За първи път ми е и се притеснявам  Sad
За даване на сиропчето или за зъбките?
 И ние от неделя сме с ужасна хрема и прорязващо зъбче. През час дърпам сополи с прахосмукачката, че не може да заспи и да суче.
 Преди малко видях, че се вижда и другото зъбче,но не знам,струва ми се , че поне месец ще сме така!
 Поне тази сутрин се събуди с усмивка, иначе няколко дни беше като друго дете  Sad

# 101
  • Мнения: 580
Гергана няма температура, но кашля от време на време и все едно има храчка. Обаждах се на докторката и тя вика почвай антибиотика и да давам сироп Проспан. Да ама хич не ми се почва антибиотик, да пробвам ли само сиропа?
Ако имаше температура щях да го почна, вчера я гледа уж нищо й нямаше, пък и нали все се презастраховат лекарите. Пф ...
Без да я види и дори преслуша гърдите, да направи кръвен тест, как предписва антибиотици?!

# 102
  • Мнения: 615
И аз си мислех за кръвен тест да видят вирус ли е или бактерия, защото ако е вирус няма нужда от антибиотик. Защо не отидеш при друг доктор (а с тази с антибиотика имай вече едно наум, че не е читава).

# 103
  • Мнения: 542
За първи път се случва да има такова неразположение, кашлица и температура. И моето дете все едно е друго.  Sad
Мерилин ние ходихме до болницата вчера и я преслушва. Нямаше никакви хрипове, за кръвен тест не е споменавала даже. И днес като й казах,че кашля вика почвай антибиотика. Тия доктори..

# 104
  • Мнения: 542
И аз си мислех за кръвен тест да видят вирус ли е или бактерия, защото ако е вирус няма нужда от антибиотик. Защо не отидеш при друг доктор (а с тази с антибиотика имай вече едно наум, че не е читава).
Уж ми я похвалиха ама явно не е добре работата.

Общи условия

Активация на акаунт