"София - Ден и Нощ" - 20

  • 67 321
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 718
На Ася тайната ще се окаже 100% някаква тъпня (като самата нея  Joy) Примерно някоя леля на братовчеда на татко ѝ да е болна от някакво рядко генетично заболяване и Асето да се притеснява за поколението си  Rolling Eyes И Боби, разбира се, ще каже "Миличка, не се притеснявай, миличка, аз съм с теб, миличка, нали така, миличка", а тя ще каже с онзи глас, от който получавам киселини: "Очаквах Боби да ме зареже като научи страшната ми тайна, но той остана с мен, защото е страхотен!!!!!!!!!" И тогава аз ще отида да повърна, а после ще трябва да си пусна Нова Плей, за да видя какво съм изпуснала докато съм повръщала, и така. THE END
+1 Peace

# 16
  • Мнения: 38
На мен също ми е интересно каква е тайната на Стефания. И наистина не се връзва да си има любовник, аз също си помислих, че може би има дете.

Даню всеки път мнооого бесен, бе, чак пушек от ушите му излиза #2gunfire Joy Joy

# 17
  • Мнения: X
MegaMeg, като тиква ме караш да се хиля рано-рано  Joy

# 18
  • Мнения: 6 669
Забелязахте ли как хареса и гледаше момичето , което Боби не искаше да наеме в бара и сигурно затова не иска да има деца, според мен между тях двете има връзка даже и тя затова си я нае, за да й е под ръка хем и в квартирата.
Да не би да е тя тайната дъщеря? Mr. Green Joy
Ох, Мега.... Joy
Онзи ден и на Стела шефа почна-"в смисъл......"Пф! Sick

# 19
  • Мнения: 9 441
Запис Hug
В момента гледам снощния епизод. После ще коментирам. Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 1 164
Според мен някой изнудва Стефания , и тя затова иска да се види с него , за да се разберат и да не казва на Митко.. или някаква още по - голяма тъпотия , все пак нея никое бивше гадже не я е преследвало още... На Ася тайната най -вероято е изнасилване или сексуален тормоз. Аз не виждам логиката Боби да показва на Симона как се печелят пари ? Тя не е направила безразборна покупка , по скоро да я беше завел в затвор или нещо подобно , да и покаже как да не съсипва живота си .. Дани разбира се.. пак спечели конкурса.

# 21
  • Мнения: 288
Добро утро Simple Smile
Аз се чудя какъв адвокат е Калина, то за чудо и приказ  Laughing Ама иначе в хостела с 2 приказки разкара полицая, ама сега с вуйчо си не може да се справи, че трябва да й помага всеки Laughing Все си мисля, че ако Калина трябва да е адвокат на някого, тя ще го тикне зад решетките до живот с нейните неуспорими заложби.  hahaha
За Симона съм без думи..  ooooh!
Очаквам да разбера тайните, а те и 2-те ще разкрият тази седмица, нали?

# 22
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Добре де, аз не виждам причина изнасилване да е повода тя да не иска деца, защото имала тайна? Ако беше изнасилване, щеше да има проблем със секса, а доколкото разбрахме тя е доста сексуална

# 23
  • Мнения: X
Може би е била забременяла преди случайно, но е загубила бебето и сега я е страх да не стане пак така.

# 24
  • Мнения: 6 669
Не се ли усещат, че изкарват сестрата на Боби доста тъпа?Казаха и ,че писмото е фалшиво, тя явно пак не вдяна и после , когато Ясен видя, че е писано на хотелска бланка почна: "Не мога да повярвам, че е фалшиво......". ooooh!  И това чудо е адвокат в Брюксел. Tired

# 25
  • Мнения: 1 485
Добре де, аз не виждам причина изнасилване да е повода тя да не иска деца, защото имала тайна? Ако беше изнасилване, щеше да има проблем със секса, а доколкото разбрахме тя е доста сексуална
Това мисля и аз. А за Стефания нямам идея. Не е възможно да има дете и сестра ѝ да не знае. А и Митко като ѝ смени номера, тя се зарадва, каза, че ще и свърши добра работа новия номер. Едва ли ще иска да се скрие от детето си.
А за Калина нямам думи, ужасно е смотана, да се чудиш този Ясен какво толкова намери в нея.

# 26
  • Мнения: 1 831
да се запиша,последните дни не съм гледала сериала .Само снощи видях ,че Дани нещо побесня  Laughing супер цървул.Защо се ядоса ?

# 27
  • Мнения: 443
да се запиша,последните дни не съм гледала сериала .Само снощи видях ,че Дани нещо побесня  Laughing супер цървул.Защо се ядоса ?

Първо Стела му каза, че пастора я притеснява. Това беше първият път, когато се ядоса. После разбра, че Зара е откраднала дървото,  с което щяха да участват в конкурса и обвктива му.

# 28
  • Мнения: 5 459
Доста епизоди изпуснах, ама като ви чета, май нищо не съм пропуснала.

# 29
  • Мнения: 9 441
Аз мисля, че Стефания има дете някъде по света и бащата не дава да го вижда.
За тайната на Ася нямам представа. Може би, както спомена някой по-напред, ще се окаже, че има болен от нещо си в рода и не иска да забременява от страх. Rolling Eyes
Сцената със Стела, когато намери бележката на вратата направо ми беше плашеща. Докато я гледах все си мислех,че някой ще я сграбчи, отвлече Crazy

Общи условия

Активация на акаунт