"София - Ден и Нощ" - 20

  • 67 348
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Bulgaria
  • Мнения: 360
Според мен не работят в реалния живот това,което и в сериала.Бранко например е танцьор,а не бизнесмен,Марио е фитнес инструктор сега за други не се сещам , но се съмнявам Митко да е охрана,Калина да е адвокат и така нататък.

Това са глупости. И да е казал Ванков, че играят себе си сигурно е имал предвид самото им държание а не професии. Коко едвали е лентяй в реалния си живот.

Въпреки че повечето ги следя в инстаграм и нямат нищо общо с образите си в сериала.

# 646
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Аз мисля,  че беше обратното.
Не,разхождаха се и Коко каза на Митко да му даде 2 лв. за билет, след това видяха , че е печеливш и Митко каза,че печалбата е негова понеже той дал парите.
Аз също съм на мнение,че Коко даде парите, а Митко изтегли билета. Като видяха печалбата, Коко реши, ще това е негов късмет. И се започна със съревнованията кой да вземе колата, докато Боби най- нагло се намеси и реши колата да е за всички...

Ето истината кой даде пари за билета и кой го изтегли...... след 10 минута

https://www.vbox7.com/play:6748935107&p=playlist&id=2159 … 96&order=date

Направо си е 11 минута.
И както го направиха тъпия вбокс да не може да превърташ със стрелките на клавиатурата....
Защо така съсипаха сайта, идея си нямам

# 647
  • София
  • Мнения: 4 729
Е как пък толкова бързо изтри билетчето ,и разбра че печели  newsm78

# 648
  • Мнения: 6 264
Боби пак има връзки в болницата за Ася Party Бранко пък отново успя да омае Галя има връзки навсякъде Laughing

# 649
  • София
  • Мнения: 718
Боби и Бранкo = Батман и Робин smile3540

# 650
  • Мнения: 5 913
Боби и Бранкo = Батман и Робин smile3540
Патрик и Спондж Боб

# 651
  • Мнения: 78
Един път Дани да си размени няколко шамара с някой, че обикновено е само на думи Grinning

# 652
  • Мнения: 6 691
Даню не може и да се бие като хората-пълен смешник, нищо мъжествено няма в него-само се плюнчи и пени като петокласник. Thinking
И брата на Ася почна: В смисъъъл.... Sick #2gunfire Пфффф!
Галя и тя не знае какво иска.Рева за Даню, изведнъж се хвана с Драго, скъса с него, даже нямаше време и да страда и взе да ревнува Бранко.А Бранко уж сериозен, а много олеква с тези постоянни свалки.
Първата моделка на Галя беше с нещо като плажна рокля-уж фотографи, обстановка, да бяха се постарали повече.

# 653
  • София
  • Мнения: 4 729
Може ли някой да ми обясни как са снимали сцената в църквата......може би е монтаж или..... newsm09

# 654
  • Sofia
  • Мнения: 26 556
Има такси за снимане,а може и гратис да са минали

# 655
  • Мнения: 6 264
Кажете ми какво пиха Коко и Йоана в тия буркани?

# 656
  • Мнения: 1 340
Кажете ми какво пиха Коко и Йоана в тия буркани?
Бира?

# 657
  • Мнения: 1 497
Айдеее, Ася скоро ще си ходи. В роя сериал някой реши ли да си има бебе или да се жени иииии, чао!  Stop

# 658
  • София
  • Мнения: 4 729
Има такси за снимане,а може и гратис да са минали
Такси ......та това е църква  Naughty
Значи или аз съм супер изостанала от света или нещо друго  Sick

# 659
  • Sofia
  • Мнения: 26 556

Не ходиш ли на църква?
Навсякъде има закачени ценоразписи .
Има и такса за снимане,с фотоапарат или камера.

Общи условия

Активация на акаунт