Estee Lauder-3

  • 76 279
  • 590
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 512
Advanced Night Micro Cleansing Balm
Скрит текст:
не знам дали е коментиран този продукт преди това, но аз съм очарована от него! Задължително с него свалям вечер грима. Като кокосово масло изглежда, но почиства в пъти по-добре без никакви остатъци бази, ФДТ, очни линии, водоустойчив грим. в твърдо състояние е , но като се нанесе на лицето се разтапя и става мазен, без да оставя следи от мазно след това като се измие с вода. Разкошен продулт! В ютюб има клипове на сваляне на брутални артистични гримове с него.
Ще изчакам два дни , за да видя новата колекция на Бекъм и тогава ше поръчам и от новите червила-омбрЕ-Pure Color Envy Ombré
Скрит текст:

# 46
  • Мнения: 3 342
Advanced Night Micro Cleansing Balm
Скрит текст:
не знам дали е коментиран този продукт преди това, но аз съм очарована от него! Задължително с него свалям вечер грима. Като кокосово масло изглежда, но почиства в пъти по-добре без никакви остатъци бази, ФДТ, очни линии, водоустойчив грим. в твърдо състояние е , но като се нанесе на лицето се разтапя и става мазен, без да оставя следи от мазно след това като се измие с вода. Разкошен продулт! В ютюб има клипове на сваляне на брутални артистични гримове с него.


Монда, използвала ли си идентичния продукт на Clinique - Take The Day Off Cleansing Balm, и, ако да - можеш ли да ги сравниш. Много харесвам този на Clinique и ползвам няколко поредни опаковки, но не бих имала нищо против да разнообразя, ако продуктът на Estee е идентичен или дори по-добър.

# 47
  • Мнения: 13 512
Да, преди това съм ползвала този на Клиник. Той е по-кремообразен  ,воднист  на лицето. На Ести ,обаче се справя по-добре с водоустойчивия грим. И усещането след него е по-кадифено. Лично аз не мисля да се върна обратно към Клиник. Освен това този на Ести е и поикономичен. Прилича на втвърдено кокосово масло, както казах, а на лицето се разтапя и лесно се размазва.

# 48
  • Мнения: 3 342
Да, преди това съм ползвала този на Клиник. Той е по-кремообразен  ,воднист  на лицето. На Ести ,обаче се справя по-добре с водоустойчивия грим. И усещането след него е по-кадифено. Лично аз не мисля да се върна обратно към Клиник. Освен това този на Ести е и поикономичен. Прилича на втвърдено кокосово масло, както казах, а на лицето се разтапя и лесно се размазва.

О, много благодаря, звучи чудесно - ще го опитам.
Когато привърша с опаковката на Клиник, която ползвам в момента, и тази, която съм си взела за резерва Joy

# 49
  • Мнения: 1 746
Момичета, имате ли впечатления за тоник на ЕЛ, подходящ за суха кожа?

# 50
  • Мнения: 13 512
Момичета, имате ли впечатления за тоник на ЕЛ, подходящ за суха кожа?
Ako държиш да е на ЕЛ. не се сещам за друг, според мен става и за сухи кожи
Скрит текст:
сетих се и за този- ползвала съм го, даже имам една малка опаковка забравена.. приятно усещане, хидратира, но...не се влюбих в него, ще го пробвам пак тези дни,може пък да го преоткрия.
Скрит текст:
Пробвай също и този- аз го имам като част от сет явно, зашото е  в по-малка разфасовка, но ..не му е дошъл реда да го ползвам по-продължително време, за да кажа мнение
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 15 фев 2017, 13:50 от monda

# 51
  • Мнения: 1 746
Не държа на ЕЛ, но тъй като в момента кремът ми е този:
http://www.enzo.bg/estee-lauder/resilience-lift-dneven-khidratir … do-smesena-kozha/
си помислих, че е добре да се съчетаят.В същност си мисля, че е по-добре да бъде точно за суха кожа.

# 52
  • Мнения: 13 512
Ами от тези трите нито един не изсушава кожата, хидратират, така,че .. стават за суха кожа.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 5 936
Аз страшно харесвам тоника на Elemis. За два месеца, откакто го ползвам, кожата ми има видимо подобрение. Изчисти се от белези, не изсушава, но и не стои мазна. Попива идеално и омекотява. Ароматът му е малко кофти, мирише на старо червило, но мога да го преглътна предвид действието му.
Скрит текст:

На ЕЛ съм забелязала, че сериите им са за точно определена кожа и ако не нацелиш подходящата за теб, действието им не е максимално ефективно. Например аз не мога да кажа със сигурност каква е моята кожа - лятото е комбинирана, зимата е по-скоро суха. Взех маска за лице за нормална и комбинирана кожа. Еми не ми харесва, опъва ми по всяко време.
Докато тоникът на Elemis ми пасна идеално.

# 54
  • Мнения: 1 746
 lili_78, Благодаря е на теб! bouquet

# 55
  • Мнения: 13 512
Затова - задължително е да се пробва. Ако нямат мини или сашЕ, то отидете с малко шишенце и помолете да ви пресипят,за да пробвате няколко пъти. Оше от първия път можете да установите дали има дразнене, изсушаване, опъване и дали ви харесва. Онзи ден се ядосах,че ми отказаха да ми отсипят в кутийка, но ми омазаха ръцете със серум от 500 лева. За какво ми е да ми го мажат по ръката ? Аз искам да го нанеса на почистено лице. Много ме дразнят като постоянно се оправдават,че нямат сашета. В къщи имам количества  такива ,дадени ми за проба при покупка на продукти от жучбина.  За  две червила на Шанел в Италия ми дадоха 3 минита на Сюблимаж, мини спирала и мини ФДТ( не пакетчета ). Нищо не купувам ,без да съм го тествала както трябва

# 56
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Затова - задължително е да се пробва. Ако нямат мини или сашЕ, то отидете с малко шишенце и помолете да ви пресипят,за да пробвате няколко пъти. Оше от първия път можете да установите дали има дразнене, изсушаване, опъване и дали ви харесва. Онзи ден се ядосах,че ми отказаха да ми отсипят в кутийка, но ми омазаха ръцете със серум от 500 лева. За какво ми е да ми го мажат по ръката ? Аз искам да го нанеса на почистено лице. Много ме дразнят като постоянно се оправдават,че нямат сашета. В къщи имам количества  такива ,дадени ми за проба при покупка на продукти от жучбина.  За  две червила на Шанел в Италия ми дадоха 3 минита на Сюблимаж, мини спирала и мини ФДТ( не пакетчета ). Нищо не купувам ,без да съм го тествала както трябва

Абсолютно подкрепям, все пак не си купувам крем за 10лв от дрогерията, от което дори и да се изприщя мога да метна в кофата. Вече всичко пробвам, с повече настояване и добър, но твърд тон - всичко се получава. Още повече, че във всеки магазин има различни типове консултанти - така че, аз съм си открила моите и когато те са на работа, винаги получавам , ако не тестер , то поне отсипка.

# 57
  • Мнения: 1 652
Бърз въпрос , комплектите с минита на ЕЛ в Дъглас има ли ги ?

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 5 936
В Пловдив в Дъглас ги имаше преди 2 седмици.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 854
Затова - задължително е да се пробва. Ако нямат мини или сашЕ, то отидете с малко шишенце и помолете да ви пресипят,за да пробвате няколко пъти. Оше от първия път можете да установите дали има дразнене, изсушаване, опъване и дали ви харесва. Онзи ден се ядосах,че ми отказаха да ми отсипят в кутийка, но ми омазаха ръцете със серум от 500 лева. За какво ми е да ми го мажат по ръката ? Аз искам да го нанеса на почистено лице. Много ме дразнят като постоянно се оправдават,че нямат сашета. В къщи имам количества  такива ,дадени ми за проба при покупка на продукти от жучбина.  За  две червила на Шанел в Италия ми дадоха 3 минита на Сюблимаж, мини спирала и мини ФДТ( не пакетчета ). Нищо не купувам ,без да съм го тествала както трябва

Странното е, че в Дъглас в The Mall консултантката на ЕЛ винаги ще намери начин да ти даде или отсипе продукт за проба, докато в бутиците им просто вдигат рамене и дотам.Ако попиташ за някакъв продукт, видимо си чел, искаш да пробваш, те се правят все едно на тях не им говориш и съответно аз и не искам да се върна там, камо ли да пазарувам.
А това с мацането на скъп продукт ми докара тотален потрес в Дъглас Парадайс център, когато консултанта на Герлен ми цапна крем за лице с Черна орхидея, който ако не се лъжа струва 1800 лв, на ръката вместо да ми предложи същото количество да ми го отсипе в малка кутийка и аз да си го нанеса на лицето вкъщи, защото крема за лице не се слага на ръцете, още повече не и на такава цена  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт