Носите ли вкъщи сутиен?

  • 6 183
  • 172
  •   1
Отговори
# 135
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Понякога, ако се сетя да си сложа такъв - тип домашен Wink....

# 136
  • София
  • Мнения: 1 320
Не, не нося! Много го мразя. Преди да забременея даже и навън си ходех без, ама сега с тез две увиснали кожички....  Blush Та остана ми само вкъщи да си ги развявам  Mr. Green

# 137
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нося я! Иначе се препвам и падам или защипвам с тоалетната чиния Tired
 

А като тръгна да бягам за телефона, какъв ужас настава, ако нямам цицкодържач! Това ми ти виме като се залюей, та като започне да ме шляпа по бузите, чак по ушите плескавици!! Страшен самопобой извършвам, дори при леко затичване, затуй спортувам спокойно, на столя... Много е опасно с виснали цомби, затуй ги стискам със сютюени. Да кротуват!  Crazy

# 138
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Краставичке, пусни зверовете от клетката!

Инак ще те обадя на Гринпийс!   Mr. Green

# 139
  • Мнения: 3 154
Понякога...
Когато ме мързи да го махна като се прибера, откарвам цял ден с него. Не го свалям денем и когато съм следовулаторна, защото мноого ме болят циците тогава и всяка крачка без сутиен е малка мъка.
Когато съм без си обличам тясно потниче, което да ги държи, защото хич не обичам да се поклащат насам-натам.

# 140
  • Мнения: 1 930
Да, нося!
Единствено нощем ги оставям да се веят безразборно  Mr. Green
Имам наблюдения, че са станали някви опънати след раждането и много се дразня. Понеже са ми много важна част от тялото, много ме панират новите им форми  #Cussing out

# 141
Да, ходя, защото гърдите ми са по-големички и ми е по-удобно, даже понякога и спя с него!

# 142
  • Мнения: 6 713
Не носа, убиват ми.  NaughtyСамо през деня със сутиени. Whistling

# 143
  • Мнения: 298
Странно, но когато съм навън, не усещам сутиена, но прибера ли се вкъщи започва да ме стяга и дразни, та затова вкъщи вея цици на свобода  Flutter  то не че има много материал за веене   Crazy

# 144
  • София
  • Мнения: 2 164
Нося. Не мога да ги оставя да се веят на воля  Laughing. Само спя без сутиен.

# 145
  • Мнения: 1 446
Не мога да ходя без, защото имам голям бюст и просто няма как. Вкъщи ходя със сутиени, които се водят за спорт и фитнес, изцяло памучни, без банели и по скоро приличат на къс потник, отколкото на сутиен. Въобще не ми пречат!

 Peace
Само спя без сутиен.

# 146
  • Мнения: 1 428
Не нося!

# 147
  • София
  • Мнения: 4 423
По принцип не нося сутиен - в къщи абсурд да сложа.

# 148
  • София
  • Мнения: 290
Винаги съм носила сутиен, без него се чувствам гола.
Но като отида на море не мога да сложа такова нещо, пречи ми, стяга ме... Защо така незнам newsm78
Сега кърмя и спя със сутиен, защото зърната ми са станали много чувствителни и от какъвто и да било допир ми става гадно. И на мъжо не давам да ги пипа. Mr. Green

# 149
  • София
  • Мнения: 74
Да.Свикнах и въобще не ми пречи.

Общи условия

Активация на акаунт