Носите ли вкъщи сутиен?

  • 6 143
  • 172
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 430
Не Naughty аз даже и навън напоследък не слагам Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 3 797
Да нося. В къщи като се прибера свалям този с банелите и слагам спортен , ластичен. Само за спане не използвам. Няма как иначе, на 40 ще са ми до пъпа. Blush
и аз така.Когато си с голям бюст  нямаш кой знае какъв избор

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Имам преки наблюдения, че рускините рядко носят сутиени, особено лятото.

И си личи под роклята или потника, че е без, ама хич не им пука - чак им завиждам, аз не съм такава разкрепостена.  Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 3 797
ами то при някои потници хич нямаш избор Rolling Eyes Годно е отзад да се виждат закопчалки разни

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 790
ами то при някои потници хич нямаш избор Rolling Eyes Годно е отзад да се виждат закопчалки разни

Става дума за обикновени потници и рокли без голи гърбове - просто не им пука!  Peace

# 35
  • Мнения: 2 956
Нося и аз...непрекъснато...само където не се къпя с тях  Joy
и на мен сами втора кожа...некомфортно ми е без...не че има кой знае какво но след тия мнооооого килограми дето качих сега се мъчат да слизат на към пъпа,та не го свалям...е- само да го сменя де  hahaha

# 36
  • Мнения: 27 524
Преди не  Grinning Вече да  Sad

# 37
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Не мога да ходя без, защото имам голям бюст и просто няма как. Вкъщи ходя със сутиени, които се водят за спорт и фитнес, изцяло памучни, без банели и по скоро приличат на къс потник, отколкото на сутиен. Въобще не ми пречат!

и аз съм така  Confused

# 38
  • Мнения: 5 500
И аз не, само дето първо пръстена си свалям, после сутиена. Въпреки, че сега съм си взела за бремелинки пък ми пречи, пък и определено по-удобно ми е без сутиен. Не, че нямам нужда да нося и не се притеснявам, но те тъй или иначе ще ми стигнат до пъпа някой ден  Mr. Green
Лятото ходех доста без сутиен и на вън и ми беше много гот, ама добре че мъжа ми ме навиваше да не слагам Grinning

# 39
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да. Не ми пречи  Grinning

# 40
  • Мнения: 2 180
Пуснала съм си ги на воля!
Никога не си слагам сутиен вкъщи,освен ако не чакам някой да дойде на гости. Чашка D съм,т.е. бюста ми е направо клонящ към огромните,но за първи път чувам,че ако не се носи сутиен увисва. Naughty

# 41
  • Мнения: 7 186
Да. Въпрос на навик, не се давам на гравитацията. Grinning

# 42
  • Мнения: 903
Aз също нямам голям бюст... говоря кято не бях бременна Wink и не нося в къщи сутиен, но не мога и без нищо. Имам си доста ластични бюстиета.. от тези спортните и ми е много удобно с тях.

# 43
  • Мнения: 1 107
Нося  Peace
Предпочитам цомбите ми да си седят мирно Confused

# 44
  • Мнения: 194
Аз гласувах Не,защото аз нося ,когато излизам навън.В къщи ме притеснява,стяга ме ,а като си помисля,че имаше време,когато спях със сутиен... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт