Носите ли вкъщи сутиен?

  • 6 144
  • 172
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 904
Почти не, аз и без друго сега ходя по пижама вкъщи. Или пък си слагам някой по-удобен.

# 61
  • Мнения: 2 596
Естествено, че нося. Само като спя го свалям.

# 62
  • Мнения: 680
нося и вкъщи,пречи непречи това е положението! Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 1 028
Сутиен не,ама от безщевните потничета,които също са стегнатички и прибират.

# 64
  • Мнения: 295
Много рядко нося в къщи сутиен .

# 65
  • Мнения: 2 910
Понякога, но в повечето случаи вкъщи съм без сутиен.

# 66
  • Мнения: 260
Понякога и навън не нося...не остана какво да слагам в него Sad
Слагам само като съм с тънка блузка за да има някаква илюзия за форма...

# 67
  • Мнения: 513
Като втора кожа ми е .Въпрос на навик и голяма чашка е при мен.Даже и спя с него/за ужас на мажо/. Joy
Peace мдаааа и аз така  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 645
Винаги.
Някакси се чувствам гола без него.
А преди години даже съм спяла със сутиен,но от тези памучните без разните му банели, дантели и т.н.

# 69
  • София
  • Мнения: 39 766
Без сутиен стоя у нас.
Баба ми имаше много голям бюст, шиеше си сутиените при една нейна шивачка. Имах чувството, че нейните сутиени бяха малко като средство за изтезание на Великата инквизиция, с едни връзки на гърба. Вечер баба ми като си лягаше, само разхлабваше връзките и така спеше.

# 70
  • Мнения: 142
Докато бях бременна и кърмех носех непрекъснато даже и спях със сутиен. Но сега положението се промени /пак съм си с малките/ и почти не нося.

# 71
  • Мнения: 1 455
Постоянно съм със сутиен, свалям го само в банятя! Нося по-спортни модели и изобще не чувствам дискомфорт.

# 72
  • Мнения: 1 006
Винаги съм със сутиен!  Simple Smile
Да ви кажа действителен случай - наложило се в едно бг предприятие да се пусне изрична заповед всички жени служителки да са със сутиен, защото ходели в цеха по потници, става въпрос за жени на около 50 год средна възраст Shocked и си бъркали и си се чешели  Shocked и като влизали турските собственици в чудо се виждали! А наште дами се надигнали да протестират, че им ограничавали личната свобода Shocked #Crazy #Crazy като им налагали прилично облекло Rolling Eyes Shocked
Айде сега, кой крив - кой прав!

# 73
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
и да не искам- трябва Grinning, че от гравитацията и годините ще стигнат до пъпа Mr. Green

Ъхъ. След години да не започна да си ги загащвам Joy

# 74
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 640
нося, да. свалям го едва преди лягане. няма как, имам голям бюст и гледам да го поддържам в що-годе прилична форма

Общи условия

Активация на акаунт