Против акне/пъпки по лицето 6

  • 99 448
  • 779
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 711
аз използвам този гел всеки ден и съм доволна. Мажа веднъж дневно след тоника и преди крема. От около година го използвам и не съм имала никакви проблеми  Peace За скалп не знам дали е подходящо, по-скоро някаква билкова отвара  newsm78

# 631
  • София
  • Мнения: 4 321
за чувствителен скалп гелът от алое вера е незаменим! препоръчвам с две ръце. може и ежедневно да се нанася, но тогава косата по-бързичко се омазнява

# 632
  • Варна
  • Мнения: 1 531
Аз от скромния си двугодишен опит с гел от алое вера за всякакво прил;ожение и във всякакви форми с две ръце твърдя, че за всичко е чудесен. И мои близки, след мен пробваха и  те са доволни. Така че смело с алоето, ама да е без кората!

# 633
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря. bouquet
Ще пробвам някой гел от алое,все си мисля,че ще има по-добър ефект от ампулите с алое. newsm78

# 634
  • Мнения: 132
Да споделя как спряха да ми излизат пъпки по лицето и ми изсветляха белези от такива. Вече 1 година вечер се мажа с крем " Здраве" лека формула смесен с ампули алое вера и витамин А течен. Спряха да ми излизат пъпки и доста петна се загубипа. Сега се боря с няколко по врата , защото там не се мажех и те се изместиха натам гадините, но съм сигурна че и по врата ще спрат след като се мажа.  Почиствам се с измивен гел акне аут, мицеларна вода на posay и се мажа сутрин с effaclar duo + тъй като е много лек и е супер за под грим. С какви ли не скъпи пробвах първите месеци на неострата, на акне аут и други но крем здраве с примесите си остана моя евтин супер фаворит !

# 635
  • Мнения: 738
Да споделя как спряха да ми излизат пъпки по лицето и ми изсветляха белези от такива. Вече 1 година вечер се мажа с крем " Здраве" лека формула смесен с ампули алое вера и витамин А течен. Спряха да ми излизат пъпки и доста петна се загубипа. Сега се боря с няколко по врата , защото там не се мажех и те се изместиха натам гадините, но съм сигурна че и по врата ще спрат след като се мажа.  Почиствам се с измивен гел акне аут, мицеларна вода на posay и се мажа сутрин с effaclar duo + тъй като е много лек и е супер за под грим. С какви ли не скъпи пробвах първите месеци на неострата, на акне аут и други но крем здраве с примесите си остана моя евтин супер фаворит !
кой е този крем здраве?

# 636
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Предполагам е този https://www.aroma.bg/catalog/krem-zdrave-leka-formula-40-gr-28/
Аз също го ползвам по някога,но за всяка вечер ми се струва ,че ще пресуши много кожата. newsm78

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 6 912
Надявам се с тази нова версия на крем Здраве да е подобрен. Аз навремето ползвах обикновения (то имаше само един вид). Така ми се запушиха порите, че стана голяма беля.

# 638
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Този обикновенния ,който казваш пак си го има. Леката версия сама си подсказва името не е така плътен,разнася се по-лесно,по-лек е. Но аз пак не бих си мазала цялото лице с него . Мазала съм само засегнат от акне участък.
Всичко е проба-грешка. Ето ,че на някой кожи се отразява добре.

# 639
  • София, България
  • Мнения: 631
Аз съм доволна от локалното действие на Бочко.

# 640
  • Мнения: 566
Някой знае ли къде мога да намеря Acnelyse? По - рано го имаше в базар.бг, сега не го намирам.

# 641
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте.
Реших да изключа млечните продукти от менюто си-кисело,прясно мляко,сирене и кашкавал.
Единствено ще ми е проблем прясното мляко-кафето го пия с доста такова.
Дали мога да го заменя със суха сметана или и тя също е забранена?

# 642
  • Мнения: 2 359
Не може сметана, нито сухо мляко. Когато аз ги бях спряла млечните, пиех кафето с кокосово. Не е същото, но все пак. Бадемовото е по-гъсто, но на мен ми беше гадно на вкус. Опитвай ги тези растителните - кокосово, оризово, соево, бадемово, все някое щемщ ти хареса.
Но не очаквай същия вкус.

# 643
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ох,лоша работа.Мислех,че като е сух и "изкуствен" продукт ,няма да има в състава си вредната съставка,коята я има в млечните и е причинител на акнето.

При теб имаше ли подобрение  след като ги изключи от менюто си?



 

# 644
  • Мнения: 709
Да споделя как спряха да ми излизат пъпки по лицето и ми изсветляха белези от такива. Вече 1 година вечер се мажа с крем " Здраве" лека формула смесен с ампули алое вера и витамин А течен. Спряха да ми излизат пъпки и доста петна се загубипа. Сега се боря с няколко по врата , защото там не се мажех и те се изместиха натам гадините, но съм сигурна че и по врата ще спрат след като се мажа.  Почиствам се с измивен гел акне аут, мицеларна вода на posay и се мажа сутрин с effaclar duo + тъй като е много лек и е супер за под грим. С какви ли не скъпи пробвах първите месеци на неострата, на акне аут и други но крем здраве с примесите си остана моя евтин супер фаворит !
Вечер цялото ли лице мажеш с крем Здраве? Не ти ли идва тежък, въпреки че е лека формула. Чудя се дали да не пробвам, но четох, че може да се добавя и вит Е.

Общи условия

Активация на акаунт